Masieńko transport mamy za tydzień pewny, dziewczyna, której ojciec dokarmia sunię pojedzie do Wiosny z TZ i siostrą, bo sama się boi jeździć dalej niż do Tomaszowa.;)
Sunia nie ma imienia, proponuję, żeby Wiosna wymyśliła;)
A teraz co do płatności, jak będzie lepiej z góry, z dołu i czy jedna osoba zbiera i wpłaca całą kwotę, czy możemy indywidualnie Wiosno z dopiskiem jakimś wpłacać do Ciebie?
[B]I najważniejsze Czekoladka pojechała do domu
Wrażenie bardzo pozytywne, przemiła dziewczyna młoda przyjechała po nią z koleżanką, podpisała umowę adopcyjną, obiecała zdjęcia, mieszka w domku, ma dwa psy, które z nią przyjechały zresztą;)
[/B]