Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. O kurcze, będzie tam nad nią ktoś czuwał?
  2. On jest łagodny, bardzo pozytywnie nastawiony do psów, o ludzi. Jest wesoły, przymilny. Gdyby nie ta łapa to super fajny psiak.
  3. Oj Ryba go jakoś nazwała. Tak pojedzie straszny kawał świata - to już o czymś świadczy. Ona się tylko obawia o relację psa z jej On-kiem który samców nie trawi. Tu leży problem Jak będzie u Pani Kaliny (a mam nadzieję, że będzie) będziesz miała bliżej
  4. Ja jestem z Tomaszowa i go odwiedzam;) Co prawda w ten weekend nie mogę, bo praca i brak totalny czasu, ale za tydz. tam będę na pewno;) Ostatnio widziałam go w piątek.
  5. [quote name='hanka456']Ślepoki bez gustu w największej swojej masie przewijają się prze schron.[/quote] U nas w Tomaszowie to samo. A najbardziej mnie wnerwia, jak obejrzą 150 i żaden nie jest w stanie sprostać wymaganiom
  6. 8 wraca. Pisała, że gdyby nie wyjazd to już by przyjechała go zobaczyć. Ale myślę, że pozytywne na niej wrażenie wywrze.;)
  7. [quote name='hanka456']Całe szczęście Lady Grej wyjeżdża już za tydzień. Troszkę wytrzyma.[/quote] Coś mi umknęło? Do Niemiec?
  8. Tak już liczę: ocelot - 30 zł., emilia2280 - 50 zł., mtf zalesie - 50 zł., haank - 30 zł., kiiniaa - 40 zł. Daje nam to łączną sumę 200 zł. Ale zanim sunię wysterylizujemy, na co bedziemy kasę potrzebować, chyba przydałoby się jeszcze wsparcie finansowe na szczepienia? Transport odpada.
  9. [quote name='Kara.']Ja w tym wątku na jakąś kompletną tępotę wychodzę:placz: Nie znam sportowców, nie wiem co to TIT:shake: Ehhh...[/quote] To, że nie wiesz co to TiT - to akurat świadczy o Twojej inteligencji i dużym wyrobieniu czytelniczym, uwierz;)
  10. Lord musi byc już po kastracji!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest w Ticie;)
  11. [quote name='Bazyliah'] [SIZE=1]Tęskni mi się za kruszynkiem...[/SIZE][/quote] Ha, a taka twardą ciotka udajesz: jełopik, szmaciarz;)
  12. Jasne, że tak, taki psiak musi znaleźć domek.;)
  13. Jagienko widzę postępy;)
  14. Masieńko transport mamy za tydzień pewny, dziewczyna, której ojciec dokarmia sunię pojedzie do Wiosny z TZ i siostrą, bo sama się boi jeździć dalej niż do Tomaszowa.;) Sunia nie ma imienia, proponuję, żeby Wiosna wymyśliła;) A teraz co do płatności, jak będzie lepiej z góry, z dołu i czy jedna osoba zbiera i wpłaca całą kwotę, czy możemy indywidualnie Wiosno z dopiskiem jakimś wpłacać do Ciebie? [B]I najważniejsze Czekoladka pojechała do domu Wrażenie bardzo pozytywne, przemiła dziewczyna młoda przyjechała po nią z koleżanką, podpisała umowę adopcyjną, obiecała zdjęcia, mieszka w domku, ma dwa psy, które z nią przyjechały zresztą;) [/B]
  15. Są jakieś wieści o maluszku?
  16. W schronisku jest 11 piskląt, a królica mości sobie gniazdo:evil_lol:
  17. [quote name='GrubbaRybba']Zrobiłam bannerek dla Hienka Częstujcie się: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111584"][IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i709406.jpg[/IMG][/URL][/quote] Nie wiem co się dzieje z tym dogo, albo mi nie działa, a jak działa:shake: to nie mogę edytować podpisu
  18. Rudolf pędź po ten dom w końcu
×
×
  • Create New...