Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Argat ja nie, poproś kogoś z Warszawy Heidi w domu, Trixie w domu, Lucy w domu
  2. Agnieszka była dzisiaj w schronie, zda Wam relację jutro. tak na szybko - psiak ma się dobrze, opuchlizny nie ma i sobie z chorą łapką radzi całkiem nieźle.
  3. [quote name='wiosna']nareszcie znalazlam chwile, aby sie tu pokazac.. wszystko wlasciwie zostalo powiedziane - chetnym jest moj sasiad, na ktorego mam oko o kazdej porze dnia i nocy :diabloti: Mona mieszkac bedzie na malutkiej wsi, gdzie do dyspozycji ma dom, duze podworko i towarzystwo drugiego psiaka :) Moge pojechac po nia do czestochowy.[/quote] Wiosna, a nasza Mona będzie tam dobrze miała? Fajni ludzie?
  4. nNie jest wysterylizowana, będziemy się starali zebrać pieniążki na sterylkę. Ale kumplować się może z beniem w boksie;)
  5. tak, ja to mam spaczone już podejście, bo mi rodzina to od razu z dziećmi się kojarzy + rzecz jasna pies:evil_lol:
  6. Madziak, jak tylko mój synuś pójdzie spać - to upiszę Ci maila
  7. [quote name='Doda_']podnoszę.. ocelot - a moze zrobić aukcję cegiełkową?[/quote] Pewnie, że by się przydało, ale ja nie potrafię
  8. [quote name='emilia2280']Czyli jaki jest plan podrózy?[/quote] W przyszłą niedzielę - opiekunka suni zawiezie ją do Wiosny. Wiosnę poproszę o pw z dokładnym adresem i tel. Przekażę i mam nadzieję, że wszystko się uda. Potem sunię trzeba będzie zaszczepić i ogłaszać
  9. [quote name='agulenka']A czy jeden "ludz", dwa koty i pies to tez rodzina? mam nadzieje, ze tak, bo u mnie szukuja sie zmiany wlkasnie w tym kierunku i nie chcialabym stracic statusu rodziny :-P[/quote] I to chyba dość liczna... Wszystko ok?
  10. [quote name='Madziek']a co byście powiedziły na to gdyby odwiedziła Was holenderska fundacja Vagabond Pets? :-) my z nimi współpracujemy od końca zeszłego roku, byli u nas kilka razy, przywieźli całe mnóstwo fantastycznych rzeczy. Zabierają do siebie psy i szukają im domów. Wysyłają zdjęcia i na bieżąco informują co się dzieje ze zwierzkami. Ja im bardzo ufam. Z Ellen z tej fundacji już praktycznie się przyjaźnię[/quote] Madziek to byłoby fantastyczne, dla naszego schronu to szansa jedna na milion
  11. No to super;););) Aż chciałabym zobaczyć jej radość i te biegi;)
  12. Nie mogę złapać kierownika, ale chyba Trixie jednak w domu, pracownik powiedział, że przyjechał ktoś po nią z Lichenia, a miał być z Częstochowy, ale tu przez skojarzenie mogła być pomyłka.:evil_lol: Będę dzwonić do skutku;) Edit: pojechała do domku
  13. Ja mam od Ryby w domu w mailu chyba. Podaj na pw, to jak wrócę z pracy to Ci podeślę
  14. [quote name='ElzaMilicz']Po niedzieli jadę sprawdzać dom dla Mikrusa.[/quote] Poprosimy o więcej detali;)
  15. Nadal szukamy przyjaciół dla Hieńka, będzie potzrebne wsparcie...
  16. Czekamy jeszcze na wsparcie w szczepieniach
  17. Poprosimy o nowe zdjęcia Rudolfa;)
  18. Czyli Wiosna będzie miała na nią oko?
  19. [quote name='ZUZANNA11']Zuzia to niby szczęśliwe imię...:([/quote] Szczęśliwe bez dwóch zdań. Domek musi się znaleźć
  20. [quote name='justynam']trzeba odebrac do jutra rano bo inaczej ją wyrzucają (zrywają kolejne partie i dlugo ich nie trzymają) dałaby któraś z Was radę zadzwonić do kierownika i zapytać czy w ogóle chce?[/quote] Zadzwonię o 11.00 jeśli nie za późno
  21. [quote name='Alicja']Napiszcie krótki text .....będzie łatwiej przy ogłoszeniach ...jak sie nas więcej zabierze za to to damy radę To musimy poczekać na Rybę, ona teksty pisze rewelacyjne
  22. [quote name='Madziek']a jeszcze a propo Tomaszowa mam takie pytanie: jak tam się dzieje? jakie są warunki? czy czegoś szczególnie brakuje? jaki jest kontakt z kierownictwem? Skąd schronisko czerpie pomoc? czy pomaga tam jakaś organizacja np zagraniczna?[/quote] jest dokładnie tak, jak napisała Bazyliah. bardo chialabym nawiązać kontakt z organizacją zagraniczną, oczywiście wiarygodną i sprawdzoną. Z niemiecką sobie poradzę, mój TZ jest germanistą, ale nie mam pojęcia, gdzie szukać pomocy i jak. Co do potrzeb. Najpilniejszą pomocą dla nas to adopcje, bo adopcje są mierne. Zdarza się, że przez miesiąc nie wychodzi ze schronu ani jeden pies, a przybywają ciągle kolejne. I budy, ewentualnie deski...
  23. Mimo zaniedbania, on jest piękny
×
×
  • Create New...