-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='wiosna']nareszcie znalazlam chwile, aby sie tu pokazac.. wszystko wlasciwie zostalo powiedziane - chetnym jest moj sasiad, na ktorego mam oko o kazdej porze dnia i nocy :diabloti: Mona mieszkac bedzie na malutkiej wsi, gdzie do dyspozycji ma dom, duze podworko i towarzystwo drugiego psiaka :) Moge pojechac po nia do czestochowy.[/quote] Wiosna, a nasza Mona będzie tam dobrze miała? Fajni ludzie?
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
nNie jest wysterylizowana, będziemy się starali zebrać pieniążki na sterylkę. Ale kumplować się może z beniem w boksie;) -
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
tak, ja to mam spaczone już podejście, bo mi rodzina to od razu z dziećmi się kojarzy + rzecz jasna pies:evil_lol: -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Czyli jaki jest plan podrózy?[/quote] W przyszłą niedzielę - opiekunka suni zawiezie ją do Wiosny. Wiosnę poproszę o pw z dokładnym adresem i tel. Przekażę i mam nadzieję, że wszystko się uda. Potem sunię trzeba będzie zaszczepić i ogłaszać -
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='agulenka']A czy jeden "ludz", dwa koty i pies to tez rodzina? mam nadzieje, ze tak, bo u mnie szukuja sie zmiany wlkasnie w tym kierunku i nie chcialabym stracic statusu rodziny :-P[/quote] I to chyba dość liczna... Wszystko ok? -
[quote name='Madziek']a co byście powiedziły na to gdyby odwiedziła Was holenderska fundacja Vagabond Pets? :-) my z nimi współpracujemy od końca zeszłego roku, byli u nas kilka razy, przywieźli całe mnóstwo fantastycznych rzeczy. Zabierają do siebie psy i szukają im domów. Wysyłają zdjęcia i na bieżąco informują co się dzieje ze zwierzkami. Ja im bardzo ufam. Z Ellen z tej fundacji już praktycznie się przyjaźnię[/quote] Madziek to byłoby fantastyczne, dla naszego schronu to szansa jedna na milion
-
Ja mam od Ryby w domu w mailu chyba. Podaj na pw, to jak wrócę z pracy to Ci podeślę
-
Mikrus vel Frodo już nie potrzebuje domku, a dlaczego? Bo go ma!
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']Po niedzieli jadę sprawdzać dom dla Mikrusa.[/quote] Poprosimy o więcej detali;) -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Czekamy jeszcze na wsparcie w szczepieniach -
RUDOLF -> jak mix Amstafa z Dogiem Niemieckim. MA DOM!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Poprosimy o nowe zdjęcia Rudolfa;) -
Czyli Wiosna będzie miała na nią oko?
-
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Alicja']Napiszcie krótki text .....będzie łatwiej przy ogłoszeniach ...jak sie nas więcej zabierze za to to damy radę To musimy poczekać na Rybę, ona teksty pisze rewelacyjne -
[quote name='Madziek']a jeszcze a propo Tomaszowa mam takie pytanie: jak tam się dzieje? jakie są warunki? czy czegoś szczególnie brakuje? jaki jest kontakt z kierownictwem? Skąd schronisko czerpie pomoc? czy pomaga tam jakaś organizacja np zagraniczna?[/quote] jest dokładnie tak, jak napisała Bazyliah. bardo chialabym nawiązać kontakt z organizacją zagraniczną, oczywiście wiarygodną i sprawdzoną. Z niemiecką sobie poradzę, mój TZ jest germanistą, ale nie mam pojęcia, gdzie szukać pomocy i jak. Co do potrzeb. Najpilniejszą pomocą dla nas to adopcje, bo adopcje są mierne. Zdarza się, że przez miesiąc nie wychodzi ze schronu ani jeden pies, a przybywają ciągle kolejne. I budy, ewentualnie deski...
-
Jużak -już poł roku bezdomny, MA DOM W KRAKOWIE :)
ocelot replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
Mimo zaniedbania, on jest piękny