Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. ja też cały czas trzymam kciuki za dobre wyniki Bafka i udaną operację Mistrzostwa także zamierzam oglądać;)
  2. [quote name='Tengusia']ja ostatnio zaproponowalam Bossika znajomym ktorzy szukali dla siebie asta, uslyszalam: "przeciez on juz ma 6 lat" zalamac sie mozna :placz:[/quote] A nie można go ciut odmłodzić?;) U nas w schronie wszystkie psy mają trzy lata, czasami ciut więcej. Ruda pamiętasz Heidi, jej wiek też odstraszał
  3. Może lepiej gdyby pieniążki wpływały na konto fundacji? Tylko jakiej? Znacie jakąś/
  4. Z tego co wiem to zdarza się małej jeszcze siknąć w domu, jak zostaje sama.
  5. Witamy papudraczku;) Odpocznij, zadbaj o bliźniaki;) Ja podsumowanie kasy która do mnie wpłynęła zrobię w domku
  6. Oj bardzo trzymamy;)
  7. a zdjęcia będą?
  8. To bardzo mocno trzymamy kciuki
  9. Oj myślę, że na weta trzeba będzie zbierać, czy gdyby to było zerwane ścięgno to się jakoś leczy?
  10. Nam się też tu ciut sytuacja niestety komplikuje, w niedzielę nie dojdzie do transportu.
  11. dalenko poczekaj jeszcze. Do 23 jest trochę czasu. A jak facet wcale nie jest odpowiedni i odpowiedzialny?
  12. A jaki zestaw zabawek posiadam;)
  13. Cos mi ostatnio ze wszystkim schodzi - Maggiejan bardzo dziękujemy za smyczki, obróżki i pieniążka na Lorda;) Z jego łapkami już znacznie lepiej;)
  14. Teoretycznie do ludzi się garnie, ale dokładnie jak do dzieci to nie mam zielonego pojęcia
  15. Jeśli znajdzie się osoba, która go adoptuje, to kierownik nie widzi przeszkód, ale to musi być pewne
  16. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i712309.jpg[/IMG] Przepiękny prawda?
  17. [quote name='Argat']Buba ma wątek?[/quote] Nie ma wątku
×
×
  • Create New...