Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Kierownik nie był przekonany do tymczasów, ale dwa psy dał na tymczas, dlatego sądziłyśmy, że i jego da. Akurat zbiegła się adopcja Mony z DT do DS i to wyprowadziło go z równowagi. My nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć, chociażby jego humorów.
  2. Bardzo dziwne, za mało edukacji, za duża głupota i znieczulica...
  3. grałam w ruletkę, ale bez sukcesów, w karty grywałam namiętnie na studiach, choć częściej w brydżyka. Na małe stawki
  4. Ja małymi kwotami operuje, bo nie mam dużych:diabloti: Mój TZ pierwszy raz się cieszy, że mieszkanie jest na babkę:evil_lol: Nie postawiłam na Turcję, bo znawcy futbolu mi nie pozwolili, a Pan co przyjmuje zakłady jutro ma sprawdzić na co inni stawiają. Chyba takiego egzemplarza tam jeszcze nie mieli:loveu:
  5. [quote name='an1a']Jakiej wielkości będą szczeniaki? Wzięłabym jakąś dziewczynkę.. Tylko kiedy i skąd można szczylka odebrać?[/quote] Super;) Dziewczyny Ci zaraz napiszą
  6. tego na 100% nie mogę być pewna, ale chyba nie... Jeśli znajdzie się ktoś chętny to zabiorę moją córkę w niedzielę, choć będę mieć później horror
  7. Ja stawiam na Portugalię, bo od lat im kibicuję:lol: I na Turków, bo są nieobliczalni;)
  8. Posłuchaj psu trzeba dać szansę, każdemu. Nawet szczeniakowi, który boi się też pierwszych dni w domu. Tak samo psom ze schroniska. To nie godzina dwie, to tydzień, dwa... czasami dłużej.
  9. Przecież to normalne, że Zuzia zabrana od Ciebie się bała, ona musi dostać troszkę czasu, żeby się przyzwyczaić
  10. Dalenko to krety jakiś, przecież nie dal jej w ogóle szansy, najmniejszej.
  11. [quote name='wiosna']Rybba - dotarla wplata od Ciebie - dziekuje. Na koncie sunki jest juz 70zł na hotel i 50 na transport. jesli jednak nie mam jechac po sunke, to prosze o dalsze instrukcje dla tych 50zl[/quote] Zobaczymy. Na szczepienia się przyda, albo początek na sterylkę
  12. Mały nie jest, jest wielkości On-ka. Młody bardzo, ma koło roku. Przyjacielski zarówno do ludzi, jak i zwierząt. W kondycji psychofizycznej i fizycznej niezłej. Kolega w boksie go zdominował niestety, odgania od ludzi, michy z wodą...
  13. No kretyn po prostu, nie wiem czego się spodziewał...:angryy:
  14. [quote name='agata51'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111584"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111584[/URL] ocelot, dwa razy próbowałam wejść na wątek Hienka - po zatwierdzeniu pojawiała się pusta strona. moja komórka - 506170230. albo podaj na PW swoją. ecci, ale masz fajnie z tym kompem. dla urozmaicenia, zamiast przecinków, proponuję myślniki - będzie jaśniej.[/quote] zadzwonię, jak wrócę z synusiem od lekarza, bo teraz spokojnie nie porozmawiamy
  15. [quote name='zulugula']Jeśli pies ma trafić z Tomaszowa do Sosnowca - mogę podwieźć w sobotę. Będzie już 2 psich pasażerów :-) dogstaxi do usług :evil_lol:[/quote] do soboty to się nie wyrobimy, w ceśniej musi być wykastrowny i zaczipowany No i będziemy jeszcze problem, że ktoś psiaka musi wyadoptować, nie możemy powiedzieć, że idzie do DT, bo nie wyjdzie ze schronu
  16. [quote name='GoniaP']Dajcie mi czas - 2 dni....[/quote] Damy nawet więcej
×
×
  • Create New...