Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='GameBoy']ja mysle, ciotka, ja mysle czy jest dla Zuzi jakas alternatywa?[/quote] Jeśli nie dzisiaj to alternatywy na razie nie ma
  2. Miela sprawa jest już skończona. Przecież chyba wiedzieliście o przeszłości Zuzy? Zuza w końcu to nie brytan nie wiadomo jaki. To średni psiak. Zresztą już po fakcie.
  3. Kochane bardzo proszę trzymajcie kciuki, jest szansa na DT dla Hienia, na wątku jeszcze nie piszę, żeby nie zapeszyć.. Będzie potrzebne wsparcie na leczenie, na karmę i transport...
  4. Myślę, że w ciągu kilku dni, zazwyczaj kierownik prosi o tydzień, żeby pies doszedł do siebie
  5. No właśnie ja też działką nie dysponuję...
  6. Taa, ale mam problem z dzisiejszym dniem. Niemcy rzecz pewna, odpuszczą może w trzecim meczu, natomiast Polska- Austria, hymmmmm.... Austrii pomogą ściany, ale serce każe na Polskę...
  7. I nie zdają sobie sprawy, że pies z tymczasu, też w nowych warunkach może się zachować niezgodnie z założeniami
  8. [quote name='Doda_']No tak, to prawda, że pieniązki lepiej przeznaczyc na leczenie, niz na drogi hotelik czy za transport na drugi konniec Polski. Ale gdyby dlugo nie znalazlo sie jakies miejsce dla psiaka, to trzeba pomyśleć. ;)[/quote] Wtedy pomyslimy, zrobimy bazarki, nie wiem, ja ciągle liczę na cud.
  9. [quote name='mysza 1']Ja oczywiście wiem, napisałam, bo mnie to bulwersuje, nie wiem za co takie stawki, pilnie też szukam najlepiej w okolicach Wawy dla psa z mojego podpisu.[/quote] Mysza ja wiem. Na wątku padło sporo deklaracji finansowych, po za też... Ale do końca nie wiemy co jest z łapą, jakie drogie byłoby leczenie i te pieniądze na to wolałabym przeznaczyć.
  10. [quote name='jagienka42']oj ale u was fajnych nowości ja na razie jestem na chwilowej emeryturze na dogo:evil_lol:[/quote] A może Ci się nudzi?;)
  11. To trzymamy kciuki za nowy tymczas i czekamy na wieści. Takie przywiązane o siebie?
  12. [quote name='mysza 1']Mam nadzieję, ze w Sosnowcu tansze hotele u nas w Warszawie ok. za 1200/mc!!! Dramat.[/quote] Kochani to nie może być drogi hotel, wiemy jak jest wpędzimy się w długi. To może być hotelik dogmaniacki po kosztach, albo płatne DT. Wtedy zbierzemy kasę i na DT i na zabieg. 800 zł to 3/4 mojej pensji, ja muszę realnie oceniać sytuację.
  13. [quote name='Hanah']jeśli to schronisko miejsce to ktoś , kto jest na miejscu niech pójdzi e do gminy. Pozostawienie zwierzęcia chorego bez opieki narusza ustawe, wiem że to trochę nierealne, ale trzeba spróbować, żeby dali pieniądze na zabieg.[/quote] Schroniskowy weterynarz nie podejmie się zabiegu, bo nie ma warunków. Oprócz łapy na miarę schroniska psiak jest zadbany.
  14. Nie jest pewna, wet mówi, że to złamanie, albo zwichnięcie. Kierownik i Agnieszka, że zerwane ścięgna. Pewne jest to, że DT jest na wagę złota.
  15. [quote name='Argat']Może zmienić tylko złamaną łapę, na zerwane ścięgna?[/quote] Argat ale ja nie wiem czy on ma zerwane ścięgna czy złamaną łapę. Nie wiem...
  16. O tak mam to we krwi, choć teraz, jak mam dzieci to jestem stosunkowo rozważna, ale całkiem inaczej się meczyki ogląda, jak się postawi, nawet malutko. Emocje;) I cały czas liczę na to, że jak dzieci już urosną to znowu usiądę przy zielonym stoliku, choć towarzystwo od brydża mi się po świecie rozjechało, a komputer to już nie to.:shake:
  17. [quote name='zulugula']Wysłałam zdjęcia i wrazie czego będziemy go sprawdzać na dzieciaki :-)[/quote] Ok. trzeba było pomoc obiecać w leczeniu;)
×
×
  • Create New...