Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='Aska7']W jakim mieście jest sunia ?[/quote] w schronisku w Tomaszowie Maz. 50 km. od Łodzi, 110 od Warszawy.
  2. [quote name='papudraczek']spokojnie ciociu Ocelot!! o to że wpłacisz jestem spokojna!! martwię się bardziej tym jak ja ci te rzeczy oddam!!![/quote] Oddasz, oddasz jakoś. Albo się spotkamy, albo Rybba odda;)
  3. [quote name='Aska7']I czy duża jest ?[/quote] No spora dziewczynka, taka do uda mniej więcej.
  4. W schronisku jest z trzy miesiące. jest bardzo kontaktowa, wesoła, żywa, wulkan energii (no nie w tej chwili oczywiście). Kocha ludzi i wszystko co się rusza. Dla niej idealny byłby chyba domek z ogródkiem, żeby mogła się wybiegać i wyszaleć. na pewno ludzie powinni być aktywni. jest młodziutka, nie będzie miała nawet roku.
  5. Aga jak Michał Ci pozwoli to zrób jej zdjęcia. Sprawdź czy ją przenieśli, albo Ninę (cholera już drugiego psa załatwiła). I Michała i Maćka prosiłam o przeniesienie.
  6. [quote name='papudraczek']proszę wymiziać dziweczynkę od cioci!! i powiedzieć jej że nowy domek gdzieś się już tak wstydliwie nieśmiało, ale szykuje;)[/quote] Papudrak pisz tu szybko, albo chociaż na pw
  7. Spoko. A może wpadniesz do mnie? mam w tym interes, rudzielca Ci pokażę...
  8. To pies Agnieszka, zmień imię. Bumerang ma mu robić ogłoszenia, bo kocha czarnuszki. Wiem, którego psa w takim razie przywiozła Twoja ciocia. Pan Michał mi pokazywał go, prześliczny. Dobrze, że jesteś. Bo ja chyba psychicznie ostatnio siadam:shake:
  9. Agatko dyplomatycznie i podstępnie się zapytuje, a myślisz o następnym tymczasie?:cool3: Bo ja mam kandydata nie do odrzucenia, nawet do Bafka ciut podobny...
  10. Czasami brak mi słów, a co najgorsze siły.
  11. Na wątku transportowym napisałam, zaraz napiszę do Argat, żeby zmieniła tytuł. Elkisz dziękuję
  12. Elkisz zaproponowała Nietoperkowi DT. jedyny problem to odległość. Sunia musi dojechać do Gdańska/gdyni.
  13. Choć nie lubię zakładać wątków, GrubbaRybba jest specjalistką to zakładam wątek dla "mojej" Iskry [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10580580#post10580580[/url] Musimy jej pomóc.
  14. [COLOR=sienna][B][SIZE=3]Iskra[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=sienna][SIZE=3][SIZE=2]Imię miało oddawać charakter, usposobienie...[/SIZE][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - to sama psia radość[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - to w psim ciele żywioł, i miłość, i radość, i szczęście...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - najszczęśliwszy pies w schronisku[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - ulubienica schroniska[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - wulkan energii[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - niespełna roczna sunia[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra -...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Wczoraj płakałam, zawsze na widok człowieka Iskra dokonywała cudów, biegała, skakała, po budach, miskach z wodą. Wczoraj nie wyszła z budy, pod koniec mojej wizyty powoli, nieśmiało...[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=darkred][IMG]http://schronisko-tomaszow.pl/images/Iskra%20-%20%C5%82%C4%85czony.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] To zdjęcia sprzed pogryzienia... Zobaczcie jak ona się jeszcze wtedy uśmiechała... [COLOR=sienna][SIZE=3][SIZE=2]Nie zrobiłam zdjęcia, bo ryczałam...[/SIZE][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=sienna][B]Iskra - sam cień siebie[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna][B]Iskra - makabrycznie pogryziona[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna][B]Iskra - dostaje zastrzyki, ale nadal jest w tym feralnym boksie, bo miejsc w szpitaliku brak[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=sienna][B][SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - czy zgaśnie????????????????????????[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/SIZE]
  15. [quote name='Elkisz']Moglabym pomyslec nad DT w Gdyni dla niej,zeby ja wyciagnac z tego schroniska.[/quote] Pomyśl kochana, chociaż Gdańsk daleko, ale zawsze można jakoś transport znaleźć.
  16. [quote name='wiosna']jak narazie nie, ale moje konto ksieguje wplaty okolo 14:00, wiec moze cos dzis jeszcze wplynie. mam nadzieje, ze z tego, co mamy na operacje wystarczy.[/quote] Jak nie to będziemy dalej zbierać. Ja mam trochę rzeczy jeszcze na bazarki, ale nie bardzo mam czas. W tyg. postaram się zrobić. Papudraczku ja dzisiaj pieniążki jeszcze za Twój bazarek przeleję, tylko czekam, aż wypłata mi na konto wpłynie.
  17. [quote name='Elkisz']A jest bardzo bojazliwa w stosunku do obcych ludzi i psow? A jak z kotami,toleruje?[/quote] Jest nieufna, tzn. ona jest przestraszona, jak kucam przy boksie to po pewnym czasie zbliża się bardzo nieśmiało, sądzę, że przez inne sunie w boksie jest zdominowana, bo schodzi im z drogi. Co do kotów, nie wiemy, bo nie mamy kociarni, ale to sam strach ten nasz Nietoperek. Bojowo była nastawiona zaraz po przyjeździe, ale wtedy musiała bronić swoich szczeniaków. Teraz maluchy już w domach, a niunia po sterylce czeka i czeka... Najgorsze jest to, że ona nie potrafi się promować, a może nie chce?
  18. [quote name='Elkisz']Sliczna sunia. Ile moze miec wzrostu?[/quote] Nie jest zmierzona, ale nie sięga nawet do kolana.
  19. [quote name='rafali910']Pisało w gazecie że mają schronisko remontować w Tomaszowie Maz.[/quote] W której? Już Wam o remoncie piszę. Boks 23 zrobiona wylewka, jeszcze w jednym będzie. Boksy są bielone i siatka jest zmieniana na pręty. W sierpniu mają być wolontariusze i mają reperować budy (jeśli można je w ogóle reperować) i malować farbą antykorozyjną pręty. To tyle co do remontu. Na pawilon dla szczeniaków i nowe boksy się nie zanosi
  20. [quote name='wiosna']..staram się, aczkolwiek z uwagi na czas robię to powolutku :roll: Myślę, że może dobrze byłoby zmienić tytuł - łapka nie jest złamana.. coś w rodzaju 'Griso - młody pies po wypadku, konieczna operacja łapy'.[/quote] W takim razie już zmieniam. Znasz już przybliżony termin?
  21. [quote name='papudraczek']jeżeli jest dziewczyna do adopcji to zabierzmy się za ogłoszenia tylko cioteczko napisz o niej parę słów bo ja jej nie znam jak ją opiszesz obiecuję zrobić allegro i alegratkę!! więcej nie umiem:oops:[/quote] Dzięki papudraczku pomyślę dzisiaj o tym i postaram się wątek założyć. Tylko troszkę w pracy się ogarnę
  22. Ucz go Wiosenko ucz;) Niech oprócz uroda ma atut jeszcze czyli mądrość:loveu:
  23. [quote name='papudraczek']Nie można Iskry przenieść do innego boksu!!?? może uda nam się jakiś dt jej na szybko znaleźć??może Gajowa ma jakieś wolne miejsce?? ma dziewczyna wątek i ogłoszenia??[/quote] Prosiłam Pana Michała, miał dzisiaj z Maćkiem coś wymyślić. Papudraczku jej nie ma gdzie przenieść:shake: Nie ma wątków ani ogłoszeń. Tak właśnie myślę, że trzeba by jej założyć
  24. Mnie w tej chwili najbardziej martwi Iskra [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=DarkRed][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 738x334.[IMG]http://schronisko-tomaszow.pl/images/Iskra%20-%20%C5%82%C4%85czony.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] Pies jest po pogryzieniu nie do poznania, sam cień z niej został:shake: Nie zrobiłam zdjęć, bo... nie pomyślałam.
  25. Kochana ciotka bumerang robi Rexowi ogłoszenia i drugiemu czarnemu chłopczykowi też. Dlatego nadała mu imię[SIZE=3][COLOR=sienna][B] Mazi[/B] [SIZE=2][COLOR=black]od mazowiecki[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746075.jpg[/IMG] Zresztą naszemu Ediemu też cioteczka ogłoszenia zrobiła. Za co dziękujemy
×
×
  • Create New...