-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
Rybbko macie dla niej ładny prezent - to jakoś chyba przeżyje;) -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
Zdąży, musi zdążyć.;) teraz już nie ma innego wyjścia;) -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
Rybbko skontaktuj się może z GameBoy i dogadajcie szczegóły co? -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
Posłuchajcie. [B]GameBoy weźmie dwa szczeniaki na DT.[/B] Ale tak, jak pisałam [COLOR=Red][B]pomoc finansowa jest potrzebna. na badanie krwi, na odrobaczenie i na szczepienia i na ewentualne leczenie.[/B][/COLOR] [B]I zostaje ten czas 7-10. czy ktoś pomoże?[/B] To szansa dla naszych trzech szczeniaków. -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
Kochani GameBoy gotowa jest dać szczeniakowi, albo szczeniakom DT, zaraz się dowiem ilu. [SIZE=3][COLOR=Red]Ważne: Trzeba je finansować i między 7 a 10 ktoś musiałby się nimi zająć, bo wyjeżdża.[/COLOR][/SIZE] Czy szczeniaki zarażają? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Emilia obiecała pomóc finansowo, a w jej obietnicę wierzę, natomiast na chorobach szczenięcych to się nie znam, tu musi się ktoś inny wypowiedzieć, bo ja cóż nie zagwarantuję, jak nie wiem po prostu -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
Czy można się spodziewać pomocy finansowej? Można by spróbować przekonać GameBoy, ale bez pieniędzy nie możemy jej zostawić. Już ma dług za szczeniaki z Lubochni w wysokości 300 zł. -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
GameBoy wzięłabyś naszego szczeniora jednego albo dwa? Na wątku malców oferowano pomoc. Emilia bazarek, może jakoś damy radę wspólnie finansowo? Zajrzysz na tamten wątek, proszę... [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117506[/url] -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
a klinika proponowana nie wchodzi w rachubę? Emilka proponowała bazarek, a jej bazarki są świetne. -
[quote name='Jaaga']Pani właśnie obawiała sie jej żywiołowego charakteru, bo ich suczka tez jest taka, ale nasza wspólna znajoma doradziła jej, zeby sie jednak nie bała, bo się dziewczyny sobą wspólnie zajmą i będą razem szaleć. O małych zwierzakach jest uprzedzona, nie posiadają. Mają za to dom z ogrodem, więc Dama (jesli nic nie nabroi) będzie pewnie szczęśliwa.[/quote] Tym bardziej trzymamy kciuki. Dama bardzo Cię proszę... Jaaga dziękuję za wszystko ale na razie jeszcze ostrożnie;)
-
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
Rybba kiedy ewentualnie byś je zabierała ze schroniska? zapadła decyzja czy wszystkie czy jeden? -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy Rybba już pisała, wcale nie mamy w schronisku tak dużo szczeniaków, w ostatnim miesiącu nie było ich wcale. a ze w fatalnym stanie? Nie mamy osobnego pomieszczenia dla szczeniaków, mimo istniejących planów na zbudowanie pawilonu dla szczeniąt i ich matek Urząd miasta nie zgadza się na budowę, brak funduszy na taką inwestycję. Malce przebywają w szpitaliku, w którym przebywają chore psy, psy na obserwacji przywiezione z ulicy, więc dlatego chorują. te maluszki ktoś podrzucił w kartonie pod schron. U nas rodzą się jedynie szczeniaki, jak przywieziona jest suka w ciąży, innej możliwości nie ma. Suki i psy są trzymane osobno, dodatkowo połowa zwierząt jest wykastrowana i wysterylizowana -
i znów widać uśmiech na pysiu. ten pies potrafi się cieszyć, nie wiadomo z czego;)
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Kochane, bardzo Was proszę... Wszyscy pomagamy na miarę możliwości. ja bym chciała więcej, ale..., a to dzieci, a to TZ, ato to, a to tamto. Wszystkie jesteście wspaniałe babeczki i za to Wam dziękuję. [SIZE=3][COLOR=Red]Dt jest na wagę złot[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red]a[/COLOR][/SIZE], dlatego wspólnie pomyślmy nad zebraniem tej kasy. nad bazarkami. Jeśli macie jakieś fanty to nie ma na co czekać, a my chociaż podrzucimy -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']A gdzie jest powiedziane, że sufit musi być biały? To takie banalne! Walnij go na brąz.[/quote] Dokładnie to takie tradycyjne podejście:evil_lol: Bafek pozwoli zareklamować na swoim wątku Rudego vel Lucky'ego? [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527[/url] Na jednym ze zdjęć w tyle za Rudym widać mojego Maksa - parówkę. -
iskiereczko niech ten domek Cię wypatrzy
-
[quote name='Jaaga']Dama ma chyba jednak szczęście. Wczoraj wysłałam jej nowe zdjęcia tym ludziom, którzy byli nia zainteresowani. Panu bardzo się spodobała. jak dowiedział się, że ma iść do hoteliku, to zadecydował, że szkoda jej mieszać w głowie i... przyjeżdżają po nią w sobotę:sweetCyb:. Ocelot, jesli chodzi o jej futro, to ona jest troche dziwnie umaszczona. Na głowie i piersi prawie biała, na grzbiecie wilczasta, a portki odrastają rude :-o. Teraz tylko potrzebne sa ogromne kciuki, zeby nie nabroiła w nowym domu.[/quote] Jaaga uprzedziłaś ich o jej charakterku?
-
No to mi ulżyło, może jej pomogło to, że już nie siedzi w boksie z Niną