Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Rybbko macie dla niej ładny prezent - to jakoś chyba przeżyje;)
  2. Zdąży, musi zdążyć.;) teraz już nie ma innego wyjścia;)
  3. Rybbko skontaktuj się może z GameBoy i dogadajcie szczegóły co?
  4. Posłuchajcie. [B]GameBoy weźmie dwa szczeniaki na DT.[/B] Ale tak, jak pisałam [COLOR=Red][B]pomoc finansowa jest potrzebna. na badanie krwi, na odrobaczenie i na szczepienia i na ewentualne leczenie.[/B][/COLOR] [B]I zostaje ten czas 7-10. czy ktoś pomoże?[/B] To szansa dla naszych trzech szczeniaków.
  5. Kochani GameBoy gotowa jest dać szczeniakowi, albo szczeniakom DT, zaraz się dowiem ilu. [SIZE=3][COLOR=Red]Ważne: Trzeba je finansować i między 7 a 10 ktoś musiałby się nimi zająć, bo wyjeżdża.[/COLOR][/SIZE] Czy szczeniaki zarażają?
  6. Emilia obiecała pomóc finansowo, a w jej obietnicę wierzę, natomiast na chorobach szczenięcych to się nie znam, tu musi się ktoś inny wypowiedzieć, bo ja cóż nie zagwarantuję, jak nie wiem po prostu
  7. Czy można się spodziewać pomocy finansowej? Można by spróbować przekonać GameBoy, ale bez pieniędzy nie możemy jej zostawić. Już ma dług za szczeniaki z Lubochni w wysokości 300 zł.
  8. GameBoy wzięłabyś naszego szczeniora jednego albo dwa? Na wątku malców oferowano pomoc. Emilia bazarek, może jakoś damy radę wspólnie finansowo? Zajrzysz na tamten wątek, proszę... [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117506[/url]
  9. a klinika proponowana nie wchodzi w rachubę? Emilka proponowała bazarek, a jej bazarki są świetne.
  10. [quote name='Jaaga']Pani właśnie obawiała sie jej żywiołowego charakteru, bo ich suczka tez jest taka, ale nasza wspólna znajoma doradziła jej, zeby sie jednak nie bała, bo się dziewczyny sobą wspólnie zajmą i będą razem szaleć. O małych zwierzakach jest uprzedzona, nie posiadają. Mają za to dom z ogrodem, więc Dama (jesli nic nie nabroi) będzie pewnie szczęśliwa.[/quote] Tym bardziej trzymamy kciuki. Dama bardzo Cię proszę... Jaaga dziękuję za wszystko ale na razie jeszcze ostrożnie;)
  11. [quote name='Neris']To, że on jest od wielu, a szczególnie od "dwóch takich" piekniejszy nie ulega wątpliwości![/quote] Mniemam, że i obycie, i kultura nie wspominając o intelekcie u Benniego większa:evil_lol: (teraz to już nie wypada o nim pisać zdrobniale):p
  12. [quote name='GameBoy']nastawiłam ich na to, że Zuzia w pierwszym kontakcie może być dość szorstka wierzę, że będzie dobrze[/quote] Przekonuj ich;) Musi być dobrze, Zuza się przecież do Dt przekonała.
  13. Rybba kiedy ewentualnie byś je zabierała ze schroniska? zapadła decyzja czy wszystkie czy jeden?
  14. To czekamy na bezpośrednią relację od Grisa:evil_lol: za pośrednictwem Wiosenki
  15. Nie wiem czy Rybba już pisała, wcale nie mamy w schronisku tak dużo szczeniaków, w ostatnim miesiącu nie było ich wcale. a ze w fatalnym stanie? Nie mamy osobnego pomieszczenia dla szczeniaków, mimo istniejących planów na zbudowanie pawilonu dla szczeniąt i ich matek Urząd miasta nie zgadza się na budowę, brak funduszy na taką inwestycję. Malce przebywają w szpitaliku, w którym przebywają chore psy, psy na obserwacji przywiezione z ulicy, więc dlatego chorują. te maluszki ktoś podrzucił w kartonie pod schron. U nas rodzą się jedynie szczeniaki, jak przywieziona jest suka w ciąży, innej możliwości nie ma. Suki i psy są trzymane osobno, dodatkowo połowa zwierząt jest wykastrowana i wysterylizowana
  16. i znów widać uśmiech na pysiu. ten pies potrafi się cieszyć, nie wiadomo z czego;)
  17. Kochane, bardzo Was proszę... Wszyscy pomagamy na miarę możliwości. ja bym chciała więcej, ale..., a to dzieci, a to TZ, ato to, a to tamto. Wszystkie jesteście wspaniałe babeczki i za to Wam dziękuję. [SIZE=3][COLOR=Red]Dt jest na wagę złot[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red]a[/COLOR][/SIZE], dlatego wspólnie pomyślmy nad zebraniem tej kasy. nad bazarkami. Jeśli macie jakieś fanty to nie ma na co czekać, a my chociaż podrzucimy
  18. [quote name='agata51']A gdzie jest powiedziane, że sufit musi być biały? To takie banalne! Walnij go na brąz.[/quote] Dokładnie to takie tradycyjne podejście:evil_lol: Bafek pozwoli zareklamować na swoim wątku Rudego vel Lucky'ego? [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527[/url] Na jednym ze zdjęć w tyle za Rudym widać mojego Maksa - parówkę.
  19. iskiereczko niech ten domek Cię wypatrzy
  20. Niestety moja znajoma nie zjawiła się u mnie w pracy:shake: Zadzwonię do niej jutro.
  21. [quote name='Jaaga']Dama ma chyba jednak szczęście. Wczoraj wysłałam jej nowe zdjęcia tym ludziom, którzy byli nia zainteresowani. Panu bardzo się spodobała. jak dowiedział się, że ma iść do hoteliku, to zadecydował, że szkoda jej mieszać w głowie i... przyjeżdżają po nią w sobotę:sweetCyb:. Ocelot, jesli chodzi o jej futro, to ona jest troche dziwnie umaszczona. Na głowie i piersi prawie biała, na grzbiecie wilczasta, a portki odrastają rude :-o. Teraz tylko potrzebne sa ogromne kciuki, zeby nie nabroiła w nowym domu.[/quote] Jaaga uprzedziłaś ich o jej charakterku?
  22. No to mi ulżyło, może jej pomogło to, że już nie siedzi w boksie z Niną
  23. [quote name='Neigh']Benek na prezydenta:-)[/quote] OOO:crazyeye: nareszcie ktoś rozsądny:evil_lol:
×
×
  • Create New...