Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. A kochani więcej zdjęć poproszę Żaby i Grubola to i sprzątać nie będziecie musieli:p
  2. [quote name='zuch_dziewczyna']ja chętnie porozmawiam z osobami odpowiedzialnymi za Zuzię - napiszcie na pw to podam numer gg[/quote] jestem w tej chwili w pracy, nie mam tu gg, napisz mi pw.
  3. [quote name='gamoń']Proponuje dziewczynom zaangażowanym w adopcję suni .umówić się na wizytę adopcyjną ( [SIZE=1]sprawdzającą warunki dla psiaka)[/SIZE]aby rozwiać za i przeciw.[/quote] Wizyta przedadopcyjna była, po też ma być
  4. [quote name='zofia&sasza']Ocelot, odebrałaś pw ode mnie?[/quote] Jeszcze nie doszło
  5. [quote name='zuch_dziewczyna']Trochę marchewki było w moim pierwszym poście i się już zniechęciłam. Zresztą to jakiś koszmar mieć pretensje, że pies po operacji leży w pokoju obok i się nie interesuje ... halo moi drodzy dolores ma 31 lat i 3 dzieci, a takie wątpliwości to poziom przedszkola !!! Ale masz racje to bardzo dobrze, że dolores pisze o swoich wahaniach na forum, bo inaczej bym nie prześledziła tak skrupulatnie jej różnych decyzji z ostatniego roku.[/quote] Tzn.? Zuzia to pies z "mojego" schroniska. Chciałabym wiedzieć.
  6. Z tego co wiem, powrót ukochanej suni nie miał być problemem. Miały zostać dwie.
  7. [quote name='rafali910']Byłem dzisiaj w Schronisku i zrobiłem parę fotek psom i jedną fotkę króliką[/quote] To wstaw zdjęcia.
  8. [quote name='Karilka']Napisałam tu na wątku, ze jest taka probozycja i nikt sie nie zainteresował...[/quote] Karlika wybacz, ale ja nie ogarniam wszystkiego. Teraz był początek roku, musiałam wyszykować Olę do szkoły, a Stasia do przedszkola. Niestety nie mam czasu na wszystko. jeśli budy są aktualne to mogłabyś sprawę po pilotować? Ja nie daję rady ze wszystkim.
  9. Poczekajmy na ostateczną decyzję dobrze? Nie palmy od razu na stosie, chyba lepiej, że dolores o swoich wątpliwościach pisze na forum prawda? A może trochę ciepłych słów? Może trochę marchewki, a nie od razu kij?
  10. [quote name='Madziek'][URL]http://www.vagabond-pets.com/nieuws.htm[/URL] widzicie tam na zdjęcia takiego pana z lampą weterynaryjną? Jest dla Was :) lampa oczywiście, nie pan ;-)[/quote] Madziek czy ja już pisałam, że jesteś dobrą wróżką naszego schroniska? Albo może Czarodziejką?:loveu::loveu::loveu:
  11. No to super;) domku będziemy mu szukać chyba dopiero, jak będzie całkiem sprawny? Tzn. po wyjęciu płytek prawda? Chyba, że jakiś niesamowity się wcześniej trafi. Zgadzacie się? Wiosna a jak by tę reklamę firmy +podziękowanie połączyć z informacją, że Griso szuka domu najlepszego z możliwych? Upiec trzy pieczenie na jednym ogniu? Spytaj się:)
  12. [quote name='Olena84']Ocelot moze jutro uda mi sie zrobic przelew bo u przelwnika mojego puste konto i czekam az mu sie cos tam napelni;)[/quote] Nie ma pospiechu;) od Emilii wpłynęło 25 zł za dzbanuszek:):):) dziękujemy Mam razem 190 zł.:)
  13. [quote name='_Tosia_']przez 3-4 dni nie będę miała dostępu do netu, jak wrócę, to chciałabym przeczytać jakieś radosne wiesci... trzymaj się piesku!!![/quote] Będę w niedzielę w schronisku i po tej wizycie też bardzo bym chciała te najlepsze wieści przekazać
  14. Jaaga spróbuj jeszcze może ze zdjęcia damy. Może ładniejsze zdjęcia coś pomogą. Choc te dwa są cąłkiem, całkiem.
  15. I doszła wpłata od supergogi za dzbanuszek 15 zł.;) Dziekuję;) Razem mam 165 zł.:loveu:
  16. Karlika, ale czy ktoś uzgadniał to z kierownikiem?
  17. I bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10821946#post10821946[/URL]
  18. Jedno jest pewne Zuzia jest obolała, zdezorientowana i ... Może jej pomóc tylko czułość i miłośc. Dotyk ręki. To tak niewiele, a w przypadku Zuzi wydaje się niemożliwe.
  19. I kolejna wpłata od Aska7 - 50 zł. czyli mam na razie 150 zł. Czekam na resztę:loveu:
  20. ja to nie wiem nawet co mam napisać.:shake:
  21. Witamy papudraczku:loveu::loveu::loveu: Czekamy na maluchy, ale lepiej niech jeszcze siedzą w brzuszku. Bud nam jeszcze sporo brakuje, myślę, że ok. połowy, czyli z 50. Obejrzę na miejscu. Madziek oczywiście zdjęcia zrobimy, bena zdjęć poszukam, ale on generalnie na wszystkich był uśmiechnięty.
  22. nie mam siły. Czy pech Zuziny się w końcu skończy?
  23. Nie ma sprawy, ja przeleję większą sumę;) Jeśli potrzebujesz na paliwo w związku z wyjazdem Grisa do lekarza, to po prostu weź z jego skarpety.
×
×
  • Create New...