Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Jaaga nie wiem co powiedzieć. jest mi strasznie przykro. I najbardziej takiego młodego życia żal. Bo to młody psiak. Młody i kochany. Najważniejsze, że wrócił do Was. Poznał Was. I wiedział, że jest kochany i najważniejszy. jaagusiu trzymajcie się.
  2. [quote name='Jaaga']Wczesnym rankiem umarł Opieniek. Andrzej nie pojechał na wystawę. Mam jeszcze chorego szczeniaczka i musi z nim jechać do lekarza. Nie mam więc jak odebrać Fila. Czy jest może jakaś mozliwość transportu? Gdyby ktoś mógł go podwieźć w pół drogi, to byłoby nam łatwiej i wtedy odebralibyśmy go bez problemu.[/QUOTE] jaaga bardzo mi przykro, bardzo. Dzisiaj transportu nie zorganizuję, ale do połowy drogi zapewne mi się uda w najbliższych dniach, pewnie za zwrotem kosztów, ale ma coś tam Fil juz uzbierane. Ale się zaraz spytam.
  3. Nie mam Anusiu jak Ci pomoc finansowo:(
  4. [B]DEKLARACJE STAŁE:[/B] karoluch - 10 zł, Małgosia - 50 zł. [B]RAZEM - 60 zł.[/B] Koszt hotelu za dwa psiaki zdaje się 300 zł. Gdyby borówka zabrała białą sunie to mamy miejsce, ale czy to darmowy DT i musimy wysterylizować białą na cito, czarna jeśli sunia też = się koszty. Terriera wykastrować ale to mniej pilne.
  5. Brakuje nam na opłate DT. 130 zł.
  6. Szili prawie starczy na ten miesiąc. I teraz prosba. Znajdźmy kogoś kto zrobi nam allegro.
  7. [quote name='malagos']Borówka oferuje dt dla białaska (białej), ale chyba po 1 sierpnia. Czy wiadomo, czy wśród psiaków sa też inne sunie?[/QUOTE] Wydaje nam się, ze druga ciemna malizna to też sunia. Nie mamy pewności bo ani jednej ani drugiej nie dotykałysmy, ani nie oglądałyśmy. Trzeci to psiak bo widać, natomiast malcom kudełki zasłaniają klejnoty. Biała sunia podobno jak czarna wypuszcza się sama gdzieś dalej bardzo wyje.
  8. Szukam dla psiaków hotelu. Dla dwóch prawie hotel mam, ale chcemy umieścić trzy. natomiast deklaracji mam 10 zł. To trochę mało.
  9. jaaga ile masz tymczasów? a ile swoich psiaków?
  10. Bardzo was proszę kochani o rozsylanie wątku i konstruktywne rady. Ze złapaniem damy sobie radę z Anją, z brakiem kasy nie [url]http://www.dogomania.pl/subscription.php?do=viewsubscription&folderid=all[/url]
  11. [quote name='Jasza']Wpłynęły pieniądze z bazarku? Cyga-fryga i Nevi - 2x po 25 PLN?[/QUOTE] na moje konto nie.
  12. [quote name='Eva Chabros'][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001204747652"]Teresa Prokopek-Stepniak[/URL] Zabiorę pieski 605 434 164 ale mieszkam w Jaworze k/Legnicy.Czy ktoś przewiózłby je? Nie mam samochodu. Czy ktoś z forumowiczów zauważył ten wpis ?[/QUOTE] Miejsca Pani już nie ma. Ale będzie pamiętać o naszych psiakach.
  13. [quote name='winter7']czytałam gdzieś na jakimś wątku, że jeśli nie udaje się złapać psa, to można skorzystać z usług "odławiacza". Z tego co zrozumiałam, to odstrzeliwuje psa środkiem usypiającym. Jeśli chcecie, to mogę podjechać do schroniska i zapytać czy coś o tym wiedzą. Czekanie w nieskończoność na nie wiadomo co, to skazanie tych psów na pewną śmierć.[/QUOTE] Spędziłysmy dzisiaj z psami 2 godz. psy są do złapania, ale są trzy. Trzeci ma ranę na głowie, jest wiekszy w typie terriera. Zdjęć brak. Problem jest taki, że w schronisku kompletnie nie ma ich gdzie umieścić w tej chwili. Potrzebny nam jest DT, albo hotel, ale jakby kasy na rzeczony brak. Bardzo Was proszę szukajcie deklaracji i miejsca dla 3 psów. Może 4, bo podobno kręci się jeszcze czarny z przetraconą łapką. Biała sunia jest na 100 % w ciąży. W tej chwili odwołane są nawet sterylizacje w schronisku, nie ma gdzie umieszczać psów po zabiegach. Siedzą nawet w małych klatkach. Podejmiemy się łapania za tydz. w weeken, pracownicy schroniska nam pomogą. Przyjadą w kilku tylko musimy miec miejsce i transport.
  14. Uff.... Biedny maleńki Opieniek. Trzymaj się maleńki i Ty Jaaga i Twoja mama też. wspomóc finansowo nie mogę na dzień dzisiejszy, ale zerkne na bazarek, tyle mogę. Napisz mi proszę jaka karma mu potrzebna. Nic obiecac nie mogę, ale spróbowac zawsze można.
  15. fil juz jutro wyrusza w swoją wielką podróż.... Na budę już chyba mamy, na karmę nadal brak...
  16. madcat1981 ja równo rok temu pisałam, ze mój mąż został bez pracy stałej i owszem będę wpłacać w miarę możliwości. Inna sprawa, ze zapominam o tym też.
  17. [quote name='Madziek']nie chcę zapeszać, ale trzymajcie kciuki za Emira... ;-)[/QUOTE] Tak to nie ma!!!:)
  18. To w takim razie poprosimy może o konstruktywne podnoszenie wątku, a nie sianie paniki i zamieszania. Najważniejsze, żeby Fiona wyszła na prostą, ale i obserwacje tez są ważne, w końcu to nie pies dla każdego.
  19. [quote name='malagos']jeżeli adopcja do Niemiec, to ja odpadam z tego watku - jestem po prostu przeciwna.[/QUOTE] Dlatego zaczęłyśmy szukać hotelu.
  20. Z tego co wiem od anovip to dt i chęć szukania psiaczkom domów w Niemczech. Słuchajcie co z tego, że ja zadzwonię, jak nie mam psiaków w garści? I co mam się umówić na transport? z datą na kiedy? Mam szukać tegoż transportu na kiedy jak psów nie mam? Ja jestem bezradna i od początku tego wątku piszę o tym. Ja nawet nie mam jak oswajać tych psiaków, zwyczajnie nie mam czasu ani możliwości. Nikt z Tomaszowa nie garnie się do pomocy to co mam zrobić? Prosiłam interweniujcie w schronisku, też telefonów nie było.
  21. jest tyle tego nieszczęścia. To mloda suczka, myslę, że byłaby szansa dla niej.
  22. [quote name='annavera']śledzę ten wątek, ale tu prawie bez zmian ... ciągle tylko "trzeba złapać" ...[/QUOTE] a co mam napisać?
  23. na dzień dzisiejszy nadal proszę o pomoc w łapaniu. Jak ustalac dt i ewentualny transport skoro psów nie mamy?
  24. Biedna maleńka. Faktycznie lepsza wersja to, ze genetyka. I tak musiała sporo przeżyć sama w lesie. Choć pomysły ludzi są choroba niezbadane:(
×
×
  • Create New...