Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Anja2201 dziękuję za kawął świetnej roboty:) Rozliczenie kwietnia , maja i kawałka czerwca : Kwiecień : Olga Ł , Ciechanów – 20 zł Katarzyna W , Katowice – 35 zł Aneta K , Dąbrowa Białostocka – 50 zł Karolina C , Warszawa - 50 zł Krzysztof Ż , Warszawa – 30 zł Anna SZ. Rzeszów – 5 zł Daniel G. , Tomaszów Maz. – 2,75 zł Anna A.L , Warszawa – 50 zł Eugeniusz B (Monika B ) , Białystok – 300 zł ( w tytule OŁDAK) Katarzyna W , Warszawa – 30 zł Olimpia CH. , Ruda śląska – 30 zł Edyta A-W , Wójcie – 50 zł Judyta W.R , Wieliczka – 100 zł Beata M , Piotrków Trybunalski - 20 zł Katarzyna B. , Świnoujście – 200 zł Justyna N. K?ty - 10 zł Maria M . , Szczecin – 50 zł Joanna R. , Strzelin – 100 zł Weronika M, Zielona Góra – 30 zł Tatiana W , Warszawa – 50 zł Mariusz Cz. , Białobrzegi - 20 zł Arkadiusz H. Łańcut – 32 zł Katarzyna R , Legnica – 60 zł Dorota M-C , Lublin - 20 zł Marcin P , Kielce – 120 zł Piotr P. Warszawa – 700 zł ( na węgiel dla schroniska ) Małgorzata M. , Trzebnica – 40 zł Maciej P , Widuchowa – 30 zł Bartłomiej M , Piotrków Tryb. -60 zł Hanna R . , Warszawa (na karmę i leczenie zwierząt ) – 500 zł Irmina Z , Warszawa – 100 zł Zofia G.K (Agata Balu ) , Kraków – 100 zł Justyna D , Łomża – 10 zł Sylwia R. , Solce kujawski – 100 zł Marlena M , - 40 zł Emilia J , Tomaszów Maz. – 150 zł Laura M , Łódź – 50 zł Razem : 3344 , 75 zł Maj , Czerwiec Agnieszka K . , Grójec – 110 zł Jowisia S , Tomaszów Maz. – 80 zł Beata T .D , Wawa – 200 zł + 50 zł Oskar K. , , Tomaszów Maz. – 190 zł Katarzyna O , Tomaszów Maz. – 35 zł + 50 zł „suczka JMAN „ – 85 zł Razem : 720 zł
  2. Oj nie zabierzemy calej, bo nie ma gdzie. Zresztą to 6 chyba. W hoteliku u Wiosny i u Lilki brak miejsc.
  3. mam z bazarku 20 zł. dla Wery. Dzisiaj wyślę
  4. Sytuacja jest dramatyczna - czarna może nie przezyć cieczki, biała niedługo może się oszczenić. Chyba mnie to przerasta. 5 psów do zabrania...
  5. O chłopaku dużym też słyszałam. czyli nadal nam potrzebne miejsce dla białej i teriera. Ma ktoś namiary na jakiś tani, sprawdzony hotel? Sterylkowa skarbonka zwróci nam 50 % sterylizacji, mamy podać kwotę, ale jej nie znamy. Aha ja rozmawiałam z Panią z FB mi w niedziele powiedziała, że DT już nie ma
  6. [quote name='rita60']Mogę prosić o link na FB.[/QUOTE] [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=206642682707214[/URL]
  7. [quote name='rita60']Aniu wrzuciłam terierka na terierkowie,teraz bede rozsyłać maile. Tak to piesek w typie teriera walijskiego. Czy ktoś robił im wydarzenie na FB ?[/QUOTE] mają wspóne, terier dołączył na FB do nich dzisiaj
  8. [quote name='Kamila Proc']dobra, rozsylam[/QUOTE] Dziękuję. ja już nie mam siły.
  9. [quote name='Kamila Proc']gdzie ten dworzec?[/QUOTE] W Tomaszowie Mazowieckim
  10. No własnie ona taka średniaczka. Nie jest duża, drobna, chudziutka, emferyczna ale nie malutka... ech...
  11. [B]DEKLARACJE STAŁE:[/B] karoluch - 10 zł, Małgosia - 50 zł. Dif - 10 zł. [B]RAZEM - 70 zł.[/B]
  12. [CENTER]Biała [/CENTER] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1172509.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1172510.jpg[/IMG] Razem [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1172512.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1172517.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1172514.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1172513.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  13. Zdjęcia teriera. Jest bardzo grzeczny i proludzki. [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1172503.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1172502.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1172505.jpg[/IMG] [/CENTER] czarna [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1172507.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  14. oj mało nam się zbiera na tych bazarkach...
  15. [quote name='kasiek.']Dziewczyny jestem z FB z wyd ,mam tel do pani która chce zabrac oba psiaczki z dworca te które były od początku ,bo ja myślałam ,ze sa dwa....tel podam na pw . i jest tez osoba chętna do pomocy w transporcie . Proszę o odp .[/QUOTE] Kasiek spytaj się pani o teriera błagam, dzisiaj powinny być jego zdjęcia, wrzuć też na wątek na FB. Sunie mają jakiś plan awaryjny
  16. [FONT=Arial][SIZE=2]dzis o 16:45 mozecie zobaczyc Czarusia w niemieckiej telewizji VOX. [/SIZE][/FONT][LEFT] [B][FONT=Arial][SIZE=2][B]tutej tez mozna ten film sobie zobaczyc [/B][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000][B][URL="http://www.vox.de/cms/sendungen/menschen-tiere-und-doktoren/mtd-vorschau.html"][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000][B]http://www.vox.de/cms/sendungen/menschen-tiere-und-doktoren/mtd-vorschau.html[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/LEFT]
  17. Dziewczyny ja mówię od razu, że nie zostawię teriera samego na dworcu. On się uczy od dziewczyn sztuki przetrwania. Bez nich sobie nie poradzi. One tam żyją od kwietnia on od kilku dni.
  18. Jaaga podeślij numer konta to wyślę na resztkę budy:)
  19. [quote name='Livka']Witaj ocelot :) - ile tych psiaczków w końcu jest ? Z tego co widzę dwa mogłyby pójść do malagos, jeden do mamy Jaagi. Do samej Jaagi też jakiś chyba mógłby iść ... płatny dom tymczasowy u mrowy też się oferował. Problem tkwi w odłowieniu tej psiej gromadki, która niebezpiecznie się powiększa :shake: Gdzie są wszyscy z Twojej okolicy - sporo ich na dogo, a na tym wątku praktycznie jesteś sama ... nikt z daleka nie pomoże w łapaniu, niestety :p[/QUOTE] Ach witaj:) No kiepsko z umieszczeniem chłopaka jest, jakoś samczyków nikt nie chce:( Czwartego nie widziałam, ale podobno się kręcił czarny z przetrąconą łapką i duży owczarkowaty
  20. [quote name='nika28']A są zdjęcia terierka ?[/QUOTE] Mam je dostać dzisiaj. Karmę na początek dla dziewczyn będę mieć. Kiepska bo biedronkowa, ale darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby. Martwi mnie terier bardzo. On chodzi za dziewczynkami krok krok i samego go tam nie możemy zostawić.
  21. [quote name='Jaaga']Ocelot ma prace, dom i dzieci, więc nic dziwnego, ze nie wyrabia. Moze naprawdę osoby z Tomaszowa zebrałyby się jednego dnia i spróbowały. Livka, po prostu wyjaśniam, bo inaczej z chęcią pomogłabym. Tylko, jesli bedziemy musieli szukać jakiego domu do wynajecia, to nikt na takie stado nie zgodzi się. Ocelot, nie potrafię z naszych banerków wejść na wątek Fila. Też tak masz, sprawdź proszę.[/QUOTE] Tez nie mogę wejść do Fila... Nie mogę znaleźć linku do skarpety sterylkowej.
  22. To szukamy miejsca dla teriera. Oj dziewczyny ja naprawdę czasowo nie wyrabiam, teraz 4 dzieci u mnie, a w pracy dwie praktykantki. My je z Anką jakoś złapiemy tak myślę.
  23. Straszna cisz na tym wątku. Pewnie jak dojdzie do tragedii to gromy spadną na nasze głowy... Czy musi zginąć któryś psiak, albo któryś zostać okaleczony, żeby psiaki mogły liczyć na pomoc?
×
×
  • Create New...