-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jeden pies złapany, nie ten co miał być. Sunia miała szczęście, że dzisiaj dziewczyny z Bartkiem znów łapią psiaki. Przyjechali ludzie zostawili sunie na peronie, wsiedli do pociągu i odjechali. Mała mało nie wkazla pod pociąg. Mam prośbę może ktoś zacząć zakładac poszczególnym psiakom wątki? -
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
tak Psotka jedzie do Jaagi, żeby schronisko przyjeło jakiegos psiaka z dworca. Transport z Tomaszowa Maz. do Katowic -
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Pierwszy krok jest, czyli wątek. Teraz trzeba go reklamować. Czy ktos pomoże porozsyłać Psotkę po ludziach?[/QUOTE] Popracujemy nad tym... -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Kochani koleżanka Fila ze schroniska ma szansę taka jak on. [url]http://www.dogomania.pl/threads/211590-Wi%C4%99c-chod%C5%BA-pomaluj-Psotki-%C5%9Bwiat-na-%C5%BC%C3%B3%C5%82to-i-niebiesko-daj-grosik-na-transport-i-karm%C4%99[/url] -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jaaga wątek Psotki taki na szybko... [url]http://www.dogomania.pl/threads/211590-Wi%C4%99c-chod%C5%BA-pomaluj-Psotki-%C5%9Bwiat-na-%C5%BC%C3%B3%C5%82to-i-niebiesko-daj-grosik-na-transport-i-karm%C4%99?p=17302909#post17302909[/url] -
[CENTER][B]Aktualizacja:) Psotka po pobycie u Jaagi znalazła cudowny domek:)Z dziećmi i kolegą bokserem:) Psoteczko trzymamy kciuki, żeby to juz ten jedyny, wymarzony domeczek:) Jaaga dziękuję:):):) Jak również wszystkim zaangażowanym w ogłoszenia, finanse, transport i kibicowanie Psoci:) Zakładam Psoci wątek, bo znalazła się osoba co wypatrzyła ją wśród 150 innych psów i chce jej dać dom tymczasowy.[/B] [B]Oczywiście to Jaaga dobry duch tomaszowskiego schroniska.[/B] [B]Chce już kolejnemu naszemu psiakowi pomóc.....[/B] [COLOR=darkred][B] Psotka ma szansę na DT. DT domowy, do szczęścia brakuje jej tylko transportu i karmy.[/B][/COLOR] [B]Transport byłby nawet na jutro, ale brak pieniążków na niego.[/B] [B]Jaaga musi pomagać rozsądnie ma całe stado swoich i nieswoich psiaków, więc na karmę zwyczajnie już nie ma.[/B] [COLOR=darkred][B] TZ Jaagi gotowy jest jechać 250 km w jedną stronę po Psotkę jedynie za zwrot kosztów transportu.[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Proszę pomóżmy uzbierać pieniążki na transport i karmę dla tego niewielkiego psiego istnienia.[/B][/COLOR] [B]Psiego istnienia, które dostało szansę na odwrócenie fatalnego losu.[/B] [B]Dla suni, która jest bardzo zagubiona w schroniskowej rzeczywistości.[/B] [B]IMIĘ: Psotka[/B] [B]WIEK: [/B]ok. 2 lata [B]ROK URODZENIA:[/B] 2009 [B]ROZMIAR [/B](S/M/L/XL): S [B]CHARAKTER: [/B]Ta sunia ewidentnie miała dom i swojego człowieka. W schronisku jest smutna i zamknięta w sobie. Tęskni. W kontaktach z ludźmi delikatna i łagodna. Uwielbia pieszczoty. To świetny pies dla samotnej osoby. Swojemu człowiekowi odda całe serce. Do schroniska trafiła w lutym 2011. [B]BOKS NR:[/B] 9 [/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_yuHxoS3dNkM/TawdFHTRXHI/AAAAAAAAAOA/1_HzIQvkrmc/MA%C5%81A%20RUDA%20SUNIA%20BOKS%20naro%C5%BCny%208.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]Wpływy: [/B]bakusiowa - 40 zł. - na moje konto Ulka18 - 22 zł. - na moje konto wegielkowa - 150 zł. - na moje konto Marmosia - 30 zł. - na moje konto wegielkowa - 10 zł. wegielkowa - 30 zł. [B]RAZEM : 282 zł.[/B] [B] WYDATKI:[/B] szczepienia - 60 zł. (wysłałam 75 zł.) transport - mama Anji2201 - dziękujemy:) Razem: 207 zł:smile::smile::smile: [B](167 zł. u mnie) 26 zł. przekazano Filowi na karmę. (141 zł. u mnie) Pieniążki przekazałam - 50 zł. słodziakom z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209482-Dwa-s%C5%82odziaki-z-lasu-potrzeba-deklaracji-i-og%C5%82osze%C5%84-[/URL]!!! - 50 zł. dla Magika [url]http://www.dogomania.pl/threads/211543-10-kg-psa-5-kg-ran-wygryziony-odbyt-bezdomno%C5%9B%C4%87-zwyk%C5%82ego-kundelka-Brakuje-na-hotel[/url] - 50 zł. dla Kory [url]http://www.dogomania.pl/threads/144305-Kora-od-roku-na-p%C5%82atnym-DT-co-dalej-Brak-pieni%C4%99dzy-na-utrzymanie-[/url] Stan konta Psotki - 0 zł. Dziękuję Wam za pomoc:) [/B]
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
a może ktoś by nam pomógł wystawić allegro cegiełkowe? Tu potrzeba ogrom kasy, a nie ma jej nic prawie -
[quote name='Maruda666']Stałą na pewno 20zł. Postaram się jednorazowo na początek coś więcej. A co z tą suczką z cieczką, Jego przyjaciółką?[/QUOTE] Tu jest wspólny wątek psiaków z dworca... [url]http://www.dogomania.pl/threads/208224-Dzikie-stado-na-torach-bez-DT-i-deklaracji-zgin%C4%85-w-m%C4%99czarniach[/url]
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jaaga ma chyba rację, że tu powinien być wątek zbiorczy a psiaki wątki osobno, ale my nie dajemy rady ogarniać wątków. Az tylu. Jaaguniu wybacz dzisiaj przysiąde jeśli nie pojadę na dworzec i Psotce założę obiecany wątek. -
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']1.574,74 zł - tyle jest i decydujcie, na co je wydacie, jesli większe będż koszty - nie bardzo mamy srodki, zbyt duzo wzięliśmy pod opiekę psiaków, a wpływy niuewielkie, 1% nie mamy jeszcze, może za rok się uda to załatwić....[/QUOTE] Dzięki mari. My rozumiemy, ze macie swoje psiaczki. -
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']No to dotarł i dzisiaj zrobię przelew.... a ja się zastanawiałam, co to za rachunek.... Szila [*] od Kremówki czyli Rozalki odeszła za TM, a z nią skojarzyłam imię....[/QUOTE] Bardzo dziękuję. A możemy liczyć na pomoc przy dzikim stadzie z dworca? Dziadka pokieraszowanego na juz musimy oddać gdzieś w dobre ręce, a bez kasy.... -
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
mari tak się umawiałam z Lemoniadą, że rachunek Szili wyslemy do Stowarzyszenia. -
[CENTER][SIZE=4]Wiecie jaki to widok jak psiak podchodzi i podaje pokiereszowaną łapkę, jak podnosi główkę i pokazuje rany na szyjce, jak ledwo chodzi, a mimo to macha ogonkiem i ufnie patrzy w oczy błagając o pomoc? Nie wiecie? Ja Wam powiem, to straszny widok, a jeszcze straszniejsze jest to, że za chwilę tych ran będzie więcej. Bohater tak go nazwałam bo jako jedyny z dzikiego stada broni suni z cieczką, jako jedyny nie gwałci jej bez przerwy... To pies który ma serce większe niż on sam. Cierpi... strasznie cierpi... ale ma jeszcze siłę bronić swej małej przyjaciółki. Jemu też należy się pomoc, ale czy zwykły czarny kundelek w średnim wieku ma szansę na takową???? [/SIZE][/CENTER] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/p1200151.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7862/p1200151.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/p1200152.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8376/p1200152.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/607/p1200153.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8163/p1200153.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][CENTER]Na drugim zdjęciu widać rany , kiedy Asia pogłaskała psa pod brodą na ręku została jej krew , co znaczy, że ma świeże rany ,ma chyba wygryziony odbyt , podarte uszy , ja myślę , że to kaukaz który przychodzi do suki z cieczką go tak załatwił , boję się strasznie , że go zagryzie , ale co mam zrobić ?? Mam 8 psów , w tym nie szczepioną (jeszcze ) sunię i dwie staruszki schorowane , nie mogę ryzykować , oddać do schronu ?? W schronie przepełnienie , trafi do kojca z jurnymi samcami , jak to się skończy[/CENTER] [/SIZE]?
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']a jak bardzo zaawansowana jest ciąża białej? duzy brzuchol ma? Jakby już była u mnie (ale powtarzam, po 10 sierpnia), to mogę zaraz umawiać sterylkę w Ostrołęce, a że należę do skarpety sterylkowej od dawna, a koszt operacji to 160 zł, myślę, że będzie pokryta w całości. Ale czy to nie będzie za późno?......[/QUOTE] Pewności, że ona w ciąży to nie ma. Brzuchola nie widać. Stawiamy, że jest w ciąży, bo według pracowników PKP miała cieczkę około 2-3 tyg. temu -
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Kochani dzisiaj jest wielki dzień:) dzisiaj bowiem Wizar znalazł dom, może nie jest to dom marzeń, ale jedyny jaki Wizar znał. Znowu czuje się potrzebny i stróżuje:):):) Jest po sąsiedzku ze schroniskiem. Schronisko jest na Kępy 3, Wizar pilnuje wraz z Gambitem firmy na Kępy 8. Na nieszczęście, ale dla dwóch psiaków na szczęście w wczoraj okradzono firmę z 90 l. paliwa. Psiaki poność bardzo się wczuły.....:):):) Tak jak pisałam z pieniążków zebranych chciałabym zapłacić dług Kajki i Misi, i miesiąc hotelu Szili, a to co zostanie już nie na budę dla Wizara a jeśli się zgodzicie na te psiaki [url]http://www.dogomania.pl/threads/208224-Dzikie-stado-na-torach-bez-DT-i-deklaracji-zgin%C4%85-w-m%C4%99czarniach[/url] Kochani deklarowicze moglibyście przerzucić deklaracje na psiaki z dworca albo szilunię? Debra ma szanse na wyjazd do Astry, ale czekamy jeszcze na to. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Nasz psiaki dostały 15 kg karmy:) dziękujemy:):):) -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']To chyba lepiej Psotkę, bo po sterylce i gotowa do adopcji. Cały czas łamie sie też nad Gamą, ale wolałabym miec jakąś perspektywę dla niej. Telefonów było sporo o owczarkowatą sunię, ale tylko jedna pani ma dzwonić w sobotę, żeby potwierdzić, że chce przyjechac ją poznać. jeszcze poczekam z decyzją do jutra. Czy ktoś załozyłby Psotce wątek, żeby nazbierac choc na transport? Mnie nie bardzo to wychodzi. Ogłaszając Psotkę można przy okazji te dwie suczki reklamować, bo też są małe i wtedy pewnie bedą już złapane.[/QUOTE] Jaaga jak dam radę to wieczorem jej założę. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='abra64']dziewczyny tu macie panią chętną do zabrania psiaków to działajcie pieski miały by dom trzymam za nie mocno kciuki nic nie pomogę bo jestem z sosnowca[/QUOTE] Ja rozmawiałam z Panią w sobotę powtarzam i nie miała już miejsca, więc ja nie wiem czy źle rozumiem czy osoby z FB -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jaaga nie wiem czy na Psotce nie stanie jednak dla Twojej mamy. Nie wiem czy do soboty złapiemy suczki. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[B][FONT="]DEKLARACJE STAŁE:[/FONT][/B][FONT="] karoluch - 10 zł, Małgosia - 50 zł. Dif - 10 zł. [B]RAZEM - 70 zł.[/B] [/FONT] [B][FONT="]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/FONT][/B] [FONT="]Elik – 50 zł. do sterylizacji[/FONT] [FONT="]Sterylkowa skarbonka – 50% sterylizacji[/FONT] [FONT="]Supergoga – 1 sterylizacja[/FONT] [FONT="]Poker – 50 zł.,[/FONT] [FONT="]Zachary – wpłata jednorazowa[/FONT] -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Może tej ciężarnej można jeszcze zrobic aborcyjną sterylkę. Wiem że są przeciwnicy, ale kolejne szczeniaki, jeśli urodzi gdzieś w bunkrze - to kanał. Moglibysmy jako Fundacja pokryc koszt 1 sterylki - tylko nie mamy na dzisiaj gdzie zabrać. Rozmawiamy z tymczasami - może cos się znajdzie. Nie doczytałam, czy te sunie małe są dziekie czy doludne.[/QUOTE] dziekujemy. One własnie dzikawe są. Biała bardziej, czarna mniej dzika Ale już zaczynają do nas podchodzić, biała dzisiaj Ani dała się pogłaskać -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj schronisko próbowało wyłapać suczki, ale chyba je wystraszyli tylko. Na stacji biała tylko i bary - On-ek sąsiadów obok dworca. Jeszcze na resztę na dworcu czeka Katkorej, Ania2201 i Bartek. My z Managuą i Mariuszem wróciliśmy. Objechaliśmy dworzec ze wszystkich stron, reszty brak.