Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Kamie zapewne jak w raju, ale domu nadal brak.
  2. [quote name='Jaaga']To może ją do mamy, a po cieczce na sterylkę aborcyjną. Zamęczą ją takie duze psy, jakby któryś dorwał, to jeszcze krwotoku dostanie. Ocelot, sama zadecyduj. Gdyby biała miała przyjechać, to musiałabym umówić sterylkę aborcyjną. Jesli psiaki nie są pod opieką TOZ-u, to zgłoś ją szybciutko na wątek sterylkowy. Aborcje są poza kolejnością. Nasz chirurg zrobiłby bez problemu. Niestety, nie ma u mamy miejsca na dwie i trzeba wybierać. Terier średniak odpada, bo Duni zbliża się operacja oka. Zresztą większego psa atakowałyby cały czas yorki mojej mamy. Mniejsze tolerują bez problemu. Gdyby Roksi lub Sonia znalazły dom, to mogłabym wziąć jedną. Jedzie Ila, ale to nie zmienia sytuacji, bo po sterylce i tak do kojca suka nie może iść, więc to któraś domowa tymczasowiczka musiałaby zwolnic miejsce.[/QUOTE] Jaaga to czarnulka myslę lepsza do Twojej mamy, jest bardziej ufna i mniejsza od białej. Natomiast zabrać musimy je wszystkie naraz, biała wyje jak czarnej nie ma. Czekam na potwierdzenie czy mamy hotel dla dwóch psiaków.
  3. [quote name='Lili8522']Biedne te psiaczki i jeszcze będą szczeniaki... Ehhh Ale jak je złapać Cioteczki? Napisałam o banerek, pewnie zaniedługo będzie :)[/QUOTE] Jakoś je złapiemy, nie mamy miejsca dla całej trójki ani kasy. Dziekujemy za banerek.
  4. [INDENT] [SIZE=6][B]Słuchajcie sytuacja jest dramatyczna!!!!!!!![/B][/SIZE] Bardzo proszę rozsyłajcie ten watek, tu każdy grosz, pomysł DT na wagę złota i życia psiaków. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208224-Psiaczki-z-dworca...-dzikie-stado-niedlugo-b%C4%99d%C4%85-szczeniaki"]http://www.dogomania.pl/threads/2082...%85-szczeniaki[/URL] [B][COLOR=red]Nie zapominajmy, że to też nasze psiaki mimo, że nie w schronisku. te w schronisku chociaz bezpieczne i się nie rozmnożą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/INDENT]
  5. [INDENT] [SIZE=6][B]Słuchajcie sytuacja jest dramatyczna!!!!!!!![/B][/SIZE] Bardzo proszę rozsyłajcie ten watek, tu każdy grosz, pomysł DT na wagę złota i życia psiaków. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208224-Psiaczki-z-dworca...-dzikie-stado-niedlugo-b%C4%99d%C4%85-szczeniaki"]http://www.dogomania.pl/threads/2082...%85-szczeniaki[/URL] [B][COLOR=red]Nie zapominajmy, że to też nasze psiaki mimo, że nie w schronisku. te w schronisku chociaz bezpieczne i się nie rozmnożą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/INDENT]
  6. [INDENT] [SIZE=6][B]Słuchajcie sytuacja jest dramatyczna!!!!!!!![/B][/SIZE] Bardzo proszę rozsyłajcie ten watek, tu każdy grosz, pomysł DT na wagę złota i życia psiaków. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208224-Psiaczki-z-dworca...-dzikie-stado-niedlugo-b%C4%99d%C4%85-szczeniaki"]http://www.dogomania.pl/threads/2082...%85-szczeniaki[/URL] [B][COLOR=red]Nie zapominajmy, że to też nasze psiaki mimo, że nie w schronisku. te w schronisku chociaz bezpieczne i się nie rozmnożą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/INDENT]
  7. [INDENT] [SIZE=6][B]Słuchajcie sytuacja jest dramatyczna!!!!!!!![/B][/SIZE] Bardzo proszę rozsyłajcie ten watek, tu każdy grosz, pomysł DT na wagę złota i życia psiaków. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208224-Psiaczki-z-dworca...-dzikie-stado-niedlugo-b%C4%99d%C4%85-szczeniaki"]http://www.dogomania.pl/threads/2082...%85-szczeniaki[/URL] [B][COLOR=red]Nie zapominajmy, że to też nasze psiaki mimo, że nie w schronisku. te w schronisku chociaz bezpieczne i się nie rozmnożą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/INDENT]
  8. [SIZE=6][B]Słuchajcie sytuacja jest dramatyczna!!!!!!!![/B][/SIZE] Bardzo proszę rozsyłajcie ten watek, tu każdy grosz, pomysł DT na wagę złota i życia psiaków. [url]http://www.dogomania.pl/threads/208224-Psiaczki-z-dworca...-dzikie-stado-niedlugo-b%C4%99d%C4%85-szczeniaki[/url] [B][COLOR=red]Nie zapominajmy, że to też nasze psiaki mimo, że nie w schronisku. te w schronisku chociaz bezpieczne i się nie rozmnożą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
  9. [quote name='paulinken']Ciocie, prosiłam o nr konta.[/QUOTE] Już podaje... [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=6]NUMER KONTA[/SIZE], na które można wpłacać pieniążki: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=darkred]Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=darkred] Lukas Bank 48 1940 1076 3085 5845 0000 0000 z dopiskiem: dla schroniska. 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Spalska 112 [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=darkred] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. Nie wiem czy czarna malutka nie ma cieczki... przejeżdżałam dzisiaj koło dworca przebiegała przez jezdnię, za nią owczarek i drugi mniejszy psiak. Ona jest malutka jak jamnik miniatura...
  11. Przydałby się może nam banerek? Umie ktoś zrobić?
  12. [quote name='jusstyna85']Co to za psiaki z dworca?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/208224-Psiaczki-z-dworca...-dzikie-stado-niedlugo-b%C4%99d%C4%85-szczeniaki[/url]
  13. [quote name='Jaaga']Mamie obojętne, byle małe, do innych towarzyskie i wykastrowane/wysterylizowane. Nie wiem tylko, czy uda się nazbierac na hotel. Może lepiej zabrac je szybko do schronu i wyciąć suczki? Boję się, zeby nie było tak, że zanim nazbiera się na hotelik, to któregoś pociąg zabije.[/QUOTE] Schron ich nie weźmie. Też tak chciałyśmy. W schronisku sterylki odwołane, nie ma gdzie kłaść suczek po zabiegach. Hmmmm one towarzyskie raczej do psów. Terrier towarzyski, ale on tak do kolana sięga.
  14. [quote name='Jaaga']Mnie to pasowałoby, ale w takim razie trzeba załozyć jej wątek i zbierać na ten transport. Od nas to koszt 50 zł. No i trzeba zbierać na jedzenie czy szczepienie. Fil jest nie zaszczepiony wirusówkami. Napisałam na wątku dworcowych psiaków, że może przyjechac najbardziej potrzebujący mały pies.[/QUOTE] chyba wolałabym na dzień dzisiejszy dac Jaadze psiaka z dworca.
  15. Jaaga to może to białe? Bo na pewno sunia. Tyle, że wyje bez czarnego. Albo czarne, bo grzeczniejsze i mniejsze, ale pewności do płci brak. Wtedy dwa do hotelu.... Malagos kiedy wracasz z wakacji?
  16. [quote name='malagos']a jest sznasa na wiecej zdjeć suni?[/QUOTE] nie wiem czy któraś z dziewczyn będzie w schronisku w tyg. popytam. Ja dopiero w niedzielę.
  17. I od razu piekniejszy:)Inny pies... Jaaga one w schronisku jedza głównie gotowane, bo taniej i pożywniej, ale ostatnio dostawały suche, nie było mięsa w ubojni.
  18. psiaki nakarmione, nie były dzisiaj szczególnie głodne, woda zostawiona. Terrier oprócz tego że ma ranę na głowie, to zaczyna mu ropieć oko. Bardzo brzydko to wygląda. Pies, bo to pies jest do zabrania na już zanim nie zdziczeje. dzisiaj będą jego zdjęcia
  19. [quote name='KatiKorej']A ja byłam dzisiaj z Ciapkiem na spacerku, właściwie to reaguje tylko na :"Czarek", na Czaruś i Ciapuś ma wszystkich gdzieś. Aż się prosił o wyczesanie, 3 foliówki były pełne podszerstka, nikt, kto obiecywał nadal go odwiedzać się nim nie interesuje. Pływać nie lubi, wolał stać i się chłodzić, ale jakoś bardzo wody się nie boi. Pani Aniu, moze Pani wyczyścić skrzynkę?;][/QUOTE] Choroba już pędzę czyścić:)
  20. Jaago miło bylo Was poznać:):):)Jestem pod wrażeniem ciepła jakie od was bije:) mam nadzieję, że Fil zachowywać się będzie bezproblemowo. Za transport do Częstochowy w obie strony zapłaciłam 99 zł. I tu chciałabym podziękować mojej koleżance z pracy, która na dogomanię nie wchodzi, ale po tel. z prośbą błyskawicznie się zebrała i Fil mógł jeszcze dzisiaj tak jak było w planie znaleźć się U Jaagi.
  21. Małgosia ma dzisiaj do nich podjechać z jedzeniem.
  22. [quote name='Anja2201']A jedziemy do nich dzisiaj ?? ja mogę na godzinkę wyskoczyć ? Tylko teraz najlepiej .[/QUOTE] Nie dam rady dzisiaj.
  23. [quote name='Anja2201']Aniu a czy my wogóle patrzyłyśmy czy terier to chłopak ??[/QUOTE] Ja zerkałam:)I wydaje mi się, że chlopak:)
×
×
  • Create New...