-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
a sedalinu boimy się podać. I kółko się zamyka, na odstrzal palmerem kasy brak. -
[quote name='Jaaga']Savahna, super! Gdyby więcej osób zadeklarowało po 5 zł, to byłoby już super. Dla niektórych to niewielkie obciążenie, a terierkowi pomoże wydostac się ze schronu. Ocelot, kiedy będzie kastrowany? Może jego ogłosić tu w tygodniku tak , jak Ilę? Na pewno chętnych byłoby wielu.[/QUOTE] Ogłaszaj. Dzisiaj obejrzał go weterynarz. Rana na głowie stara sprawa, raczej po pogryzieniu. Nie bardzo daje Dworek dotykac jej. Ma zmętniałe rogówki, jest to uszkodzenie rogowki na skutek pogryzienia, albo podrapania przez kota, ale w fazie gojenia. Calkowicie wyleczalne. odpchlony i odrobaczony. Za niecałe 2 tyg. wścieklizna. albo kastracja jeśli miałby jechać.
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie to nie jest takie proste. Zapominacie o tym, że sunie są dzikie po pierwsze, a po drugie to jest dworzec PKP i bieganie po torach jest zabronione. jedni przymykają na to oko, ale większość nas z tych torów wygania grożąc mandatami i strasząc sokistami. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Mamy już w tym momencie mocno napięte stosunki z przepełnionym schroniskiem. -
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Kochane dziękuję:) Mi jesteśmy same zaaferowane naszym dworcem i walką ze schroniskiem, zeby psy przyjeli. taka chyba moja karma, że wiecznie coś ze schronem. DT w katowicach, Psotka w Tomaszowie Maz., na transport potrzeba około 150 zł. Na karme nie wiem? Nie wiem ile taki psiak zje? -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
złapany został labrador. Ten dworzec to masakra. -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
ocelot replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Jak miło się czyta takie wiadomości:) My padnięte jesteśmy wyłapywanie stada z dworca, więc u Marci odpoczęłam:) -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Chyba czas pieniążki zacząć zbierać. jak nieco się ogarnę w domu powysyłam pw z kontem do deklarujących osób. Choć jest ich malutko. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Aha czyli 2 suki zostaly/w tym jedna z cieczka?[/QUOTE] tak. Ale sunie są dzikie. I tu mamy problem własnie. Z nimi teraz jest spory czarny pies i kaukaz. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Zapisuje sobie,ale tak prawde powiedziawszy to nie rozumiem choc przeczytalam wszystko.Czy jeszcze jakies zostaly na dworcu?Wplace cos na psiaki ale wlasciwie nie wiem ktory gdzie jest?Czy ta mala z cieczka jeszcze tam jest?[/QUOTE] na dworcu jest stado psów. 5 do złapania. 3 złapane, zostały dwie dzikie suczki. Reszta zakładamy, ze przyszła zwabiona cieczką. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie faktycznie banerek jest niepodlinkowany u mnie odsyła do Szili. Czy ktoś potrafi go podlinkować? -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
ocelot replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
szukamy chyba bazarku dla dziewczyn? Ogłoszeniowego? -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']ocelot moj adres mailowy [email][email protected][/email][/QUOTE] dzieki, jak tylko zrobimy mu zdjęcia to podeślemy. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
KatiKorey właśnie wiezie teriera do schroniska. Nie mamy dla niego ani DT, ani deklaracji, ani miejsca w hotelu. Żeby choć jakiś płatny DT się znalzał. jest kochany, trzyma jej głowę na kolanach.... -
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
może faktycznie za szybkie ruchy. Sama nie wiem. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
mamy prośbę, nie nadążamy, Czy ktoś podjąłby się założenia suni yoreczce osobnego wątku, terierowi i zdiczałym suniom? łatwiej na pojedyncze psiaki zbierać? zdziczałe sunie mogą byc razem. My już wątków nie ogarniamy.