Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. a sedalinu boimy się podać. I kółko się zamyka, na odstrzal palmerem kasy brak.
  2. [quote name='Jaaga']Savahna, super! Gdyby więcej osób zadeklarowało po 5 zł, to byłoby już super. Dla niektórych to niewielkie obciążenie, a terierkowi pomoże wydostac się ze schronu. Ocelot, kiedy będzie kastrowany? Może jego ogłosić tu w tygodniku tak , jak Ilę? Na pewno chętnych byłoby wielu.[/QUOTE] Ogłaszaj. Dzisiaj obejrzał go weterynarz. Rana na głowie stara sprawa, raczej po pogryzieniu. Nie bardzo daje Dworek dotykac jej. Ma zmętniałe rogówki, jest to uszkodzenie rogowki na skutek pogryzienia, albo podrapania przez kota, ale w fazie gojenia. Calkowicie wyleczalne. odpchlony i odrobaczony. Za niecałe 2 tyg. wścieklizna. albo kastracja jeśli miałby jechać.
  3. Słuchajcie to nie jest takie proste. Zapominacie o tym, że sunie są dzikie po pierwsze, a po drugie to jest dworzec PKP i bieganie po torach jest zabronione. jedni przymykają na to oko, ale większość nas z tych torów wygania grożąc mandatami i strasząc sokistami.
  4. Bardzo bym chciała go wyciągnąć ze schroniska, ale deklaracji brak
  5. Mały jest przerażony schroniskiem. Nie wychodzi z pomieszczenia na wybieg. Siedzi skulony w kąciku i się trzęsie. Wołałam go do siebie, nawet się nie odwrócił. Dawno nie widziałam tak przerażonego schroniskiem psa. Może mu minie? Z jego cąlej ufności i przelpności nie zostało nic.
  6. Mamy już w tym momencie mocno napięte stosunki z przepełnionym schroniskiem.
  7. Kochane dziękuję:) Mi jesteśmy same zaaferowane naszym dworcem i walką ze schroniskiem, zeby psy przyjeli. taka chyba moja karma, że wiecznie coś ze schronem. DT w katowicach, Psotka w Tomaszowie Maz., na transport potrzeba około 150 zł. Na karme nie wiem? Nie wiem ile taki psiak zje?
  8. złapany został labrador. Ten dworzec to masakra.
  9. [quote name='Marycha35']Biedne psiaczki z tego dworca......[/QUOTE] Oj biedne... a te od których się zaczęło ciągle na dworcu...
  10. Jak miło się czyta takie wiadomości:) My padnięte jesteśmy wyłapywanie stada z dworca, więc u Marci odpoczęłam:)
  11. Pikolo to bardzo dużo. Innym również dziękujemy za ogłoszenia i obecność na wątku. Zdjęcia będą.
  12. Chyba czas pieniążki zacząć zbierać. jak nieco się ogarnę w domu powysyłam pw z kontem do deklarujących osób. Choć jest ich malutko.
  13. [quote name='beka']Ale rozumiem że w schronie inne rządy i krzywda mu się nie stanie?[/QUOTE] Inne. Ale mamy masakryczne przepełnienie. Mamy po 7 psiaków w boksie.
  14. [quote name='rita60']Kati jeśli on wazy ok.20 kg,to raczej jest w typie airedale teriera:crazyeye:jaki jest duzy ?[/QUOTE] On sięga do kolana.
  15. [quote name='pikola']Aha czyli 2 suki zostaly/w tym jedna z cieczka?[/QUOTE] tak. Ale sunie są dzikie. I tu mamy problem własnie. Z nimi teraz jest spory czarny pies i kaukaz.
  16. [quote name='pikola']Zapisuje sobie,ale tak prawde powiedziawszy to nie rozumiem choc przeczytalam wszystko.Czy jeszcze jakies zostaly na dworcu?Wplace cos na psiaki ale wlasciwie nie wiem ktory gdzie jest?Czy ta mala z cieczka jeszcze tam jest?[/QUOTE] na dworcu jest stado psów. 5 do złapania. 3 złapane, zostały dwie dzikie suczki. Reszta zakładamy, ze przyszła zwabiona cieczką.
  17. Słuchajcie faktycznie banerek jest niepodlinkowany u mnie odsyła do Szili. Czy ktoś potrafi go podlinkować?
  18. szukamy chyba bazarku dla dziewczyn? Ogłoszeniowego?
  19. [quote name='rita60']ocelot moj adres mailowy [email][email protected][/email][/QUOTE] dzieki, jak tylko zrobimy mu zdjęcia to podeślemy.
  20. KatiKorey właśnie wiezie teriera do schroniska. Nie mamy dla niego ani DT, ani deklaracji, ani miejsca w hotelu. Żeby choć jakiś płatny DT się znalzał. jest kochany, trzyma jej głowę na kolanach....
  21. [quote name='anula42']cioteczki, znajdźcie mu cos a ja zobowiązuje opłacic mu pierwszy miesiąc-potem bedziemy dalej główkować[/QUOTE] Dziękujemy:)
  22. może faktycznie za szybkie ruchy. Sama nie wiem.
  23. mamy prośbę, nie nadążamy, Czy ktoś podjąłby się założenia suni yoreczce osobnego wątku, terierowi i zdiczałym suniom? łatwiej na pojedyncze psiaki zbierać? zdziczałe sunie mogą byc razem. My już wątków nie ogarniamy.
×
×
  • Create New...