-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='aikowo']Jaki on jest w stosunku do innych zwierzat? koty jada? :) bardzo boi się ludzi? czy aż tak że gryzie? w jakim może być wieku no i jak jest duuzy :)?[/QUOTE] Innych psów się boi:)Podejrzewam, że kotów też. Ludzi boi się panicznie, tylko ufa kierowniczce schronu, ale agresji zero, raczej ogon podkulony i ucieka tam gdzie go nie widać. Wiek. Dzieciak. Rok, może z kawałeczkiem. I ogromny jest. Jak bernardyn, albo wyższy, tylko mniej masywny, szczuplejszy.
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Zadzwoniłam dziś jeszcze raz. Pani odebrała i zapewniła, że po niedomówieniach z kierowcą wysyła po Misię specjalny ambulans pogotowia dla zwierząt fundacji Ludzie Zwierzętom. Z Krakowa wyjedzie ok. 16.00, więc wieczorem powinien być u mnie. Znów się cieszę....;)[/QUOTE] Hmmmmmmm, to królewna będzie miała pojazd:) -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Kurcze, kurcze Fil tak blisko szczęścia... -
[quote name='Jaaga']Wrzućcie koniecznie tego drugiego psa. Szkoda, żeby Fionka otrzymała pomoc, a on nie. Może jemu też się uda. Chyba trzeba zmienić tytuł i zbierać na jedzenie. Przypomina mi naszego byłego tymczasowicza CC Groszka. Też był taki kochany i przylepny.[/QUOTE] Też tak Ani proponowałam, to ze kundelek nie zmienia sprawy. Wiadomo jemu gorzej będzie pomóc.
-
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Takie [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164901.jpg[/IMG] -
[quote name='malawaszka']o rany to ile tych sznaucerów jest??? 3??? ten co ma mieć dom ale czeka na kastrację, suczka ta co oddana po miesiącu bo niszczy - to średniak? i jaki jeszcze?[/QUOTE] I to czarne kudlate sznaucerowate jest. mamy malawaszko ostatnio wysyp tych sznaucerów. [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1167762.jpg[/IMG]
-
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Oby pasowała... Nie macie więcej fotek?[/QUOTE] Fila? zaraz poszukam. -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
To ja Filowi w niedziele szepne na łóżko, że jest stado cioteczek i nie dadzą mu zginąć:) -
Pako - bezpieczny i szczęśliwy w kochającym domku :)
ocelot replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwija']Co to znaczy poniesione leukocyty? U nas tez duzo pil, ale wszystkie psy z tego schronu pily, jakby nie mogly sie napic.. Kurcze :([/QUOTE] bo nie zawsze wodę w miskach miały. nie zawsze jedzenie. pako był zabrany zimową porą, reszta w sumie też. a tam zamarzniętej wody czy brei jedzenia nikt nie zmieniał i nie kruszył. -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Ocelot, ja oczywiście będę niezależnie od pobytu Misi u mnie ten wybieg grodzić, tylko myślałam, że skoro Misia jedzie do domku, to wasza propozycja traci na ważności.[/QUOTE] zaraz traci:) Może uda się w ten sposób dług splacić po prostu? Jak się zgodzisz -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czarodziejko i co z kojcem? jest już czy możemy te faktury? -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='karoluch']Tak jak pisałam na początku wątku, mogę zadeklarować grosik dla psiaków - na razie tylko 10zł, po wakacjach może będę mogła wspomagać ich większą kwotą.[/QUOTE] dziękujemy:) [B]DEKLARACJE STAŁE:[/B] karoluch - 10 zł, -
[quote name='Agnezia'][SIZE=5][COLOR=purple] Z akcji sreberko uzbierało się 445 zł. Liczyłam na więcej ale chyba kolejne wpłaty nie ma już co liczyć. Prześlę zaraz pieniążki na konto schroniska, poproszę o potwierdzenie jak dojdą. [B]Pieniążki na numer konta z 1 postu? [SIZE=4]czy mogę prosić o odpowiedź?![/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Tak jak najbardziej.
-
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Aniu 30 kg to waży moja kora , a 0ona raczej nie należy do tych średnich :D[/QUOTE] Hmmm, to Fil będzie z 20 kg ważył:)albo i mniej:) -
[quote name='zofia']Kajtusia i Kiara mają się dobrze.Ale w dalszym ciągu obiecana karma do mnie nie dotarła:shake:.To już ładne parę miesięcy.Zawirowania czasoprzestrzeni?[/QUOTE] Pisałam do Ciebie kilkakrotnie. Chętnie przywieziemy karmę. czekałam tylko na adres i czas jaki Ci odpowiada. Nie zawieziemy jej do łodzi gdzie pracujesz, bo jadąc już tyle chętnie byśmy zobaczyły psy.
-
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']jak duży jest? Magiaaa ma bude na zbyciu taką średnią... Edit: Chyba za mała będzie,ciasno może mieć,chociaż na początek,żeby tylko miał gdzie spać mogłaby byc..Ile on ma kg tak na oko?[/QUOTE] Na oko to, że 30kg? On jest taki średni. Drobniejszy i mniejszy niż On-ek. Gdzieś były zdjęcia ze spaceru, poszukam popołudniu może akurat znajdę przy człowieku. -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Aniu ale buda bojusowa to ta co miał się do niej zmieścić , ale nie zmieścił , ona tak jak na twojego Maxa .[/QUOTE] To za mała. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Watek Fila, ma chłopak szansę na DT. Ale musimy mu pomóc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210726-Fil.-Do-szcz%C4%99%C5%9Bcia-mu-tylko-budy-i-karmy-brak.-Dla-Fila-to-nieosi%C4%85galny-szczyt-marze%C5%84?p=17205492#post17205492"]http://www.dogomania.pl/threads/2107...2#post17205492[/URL] -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
ocelot replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Watek Fila, ma chłopak szansę na DT. Ale musimy mu pomóc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210726-Fil.-Do-szcz%C4%99%C5%9Bcia-mu-tylko-budy-i-karmy-brak.-Dla-Fila-to-nieosi%C4%85galny-szczyt-marze%C5%84?p=17205492#post17205492"]http://www.dogomania.pl/threads/2107...2#post17205492[/URL]