Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='aikowo']Jaki on jest w stosunku do innych zwierzat? koty jada? :) bardzo boi się ludzi? czy aż tak że gryzie? w jakim może być wieku no i jak jest duuzy :)?[/QUOTE] Innych psów się boi:)Podejrzewam, że kotów też. Ludzi boi się panicznie, tylko ufa kierowniczce schronu, ale agresji zero, raczej ogon podkulony i ucieka tam gdzie go nie widać. Wiek. Dzieciak. Rok, może z kawałeczkiem. I ogromny jest. Jak bernardyn, albo wyższy, tylko mniej masywny, szczuplejszy.
  2. [quote name='Andzike']No to dobrze, że nic mu nie jest ... Aikowo jest wielbicielką takich "grubciów" ;)[/QUOTE] To ja jej go podeślę....;)
  3. [quote name='Czarodziejka']Zadzwoniłam dziś jeszcze raz. Pani odebrała i zapewniła, że po niedomówieniach z kierowcą wysyła po Misię specjalny ambulans pogotowia dla zwierząt fundacji Ludzie Zwierzętom. Z Krakowa wyjedzie ok. 16.00, więc wieczorem powinien być u mnie. Znów się cieszę....;)[/QUOTE] Hmmmmmmm, to królewna będzie miała pojazd:)
  4. Kurcze, kurcze Fil tak blisko szczęścia...
  5. [quote name='aikowo']Czy pies ze szpitaliku w typie kaukaza/ leonbergera jeszcze jest? w schronie? nikt sie niem nie zainteresował? czemu trafił do szpitaliku?[/QUOTE] No nikt. Jest nadal. W szpitaliku jest bo nie ma miejsca na kwarantannie.
  6. [quote name='Jaaga']Wrzućcie koniecznie tego drugiego psa. Szkoda, żeby Fionka otrzymała pomoc, a on nie. Może jemu też się uda. Chyba trzeba zmienić tytuł i zbierać na jedzenie. Przypomina mi naszego byłego tymczasowicza CC Groszka. Też był taki kochany i przylepny.[/QUOTE] Też tak Ani proponowałam, to ze kundelek nie zmienia sprawy. Wiadomo jemu gorzej będzie pomóc.
  7. [quote name='chita']ona jest w tomaszowskim schronie?[/QUOTE] tak, to nasza bieda.
  8. Anusia zdjęcie drugiego psiaka masz? Wrzuć go też, nawet jak nierasowy to niech chłopak szansę ma. Niech mają wspólny wątek, skoro dzieliły wspólny los. Wiesz coś więcej o tej babie cholernej? Ja dzisiaj od Mieci się dowiem. Niech to szlag!!!!!!!!
  9. Takie [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164901.jpg[/IMG]
  10. [quote name='malawaszka']o rany to ile tych sznaucerów jest??? 3??? ten co ma mieć dom ale czeka na kastrację, suczka ta co oddana po miesiącu bo niszczy - to średniak? i jaki jeszcze?[/QUOTE] I to czarne kudlate sznaucerowate jest. mamy malawaszko ostatnio wysyp tych sznaucerów. [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1167762.jpg[/IMG]
  11. [quote name='jusstyna85']Oby pasowała... Nie macie więcej fotek?[/QUOTE] Fila? zaraz poszukam.
  12. dzisiaj zrobię rozliczenie Sziluniii. Za banerki dziękuję.
  13. To ja Filowi w niedziele szepne na łóżko, że jest stado cioteczek i nie dadzą mu zginąć:)
  14. [quote name='sylwija']Co to znaczy poniesione leukocyty? U nas tez duzo pil, ale wszystkie psy z tego schronu pily, jakby nie mogly sie napic.. Kurcze :([/QUOTE] bo nie zawsze wodę w miskach miały. nie zawsze jedzenie. pako był zabrany zimową porą, reszta w sumie też. a tam zamarzniętej wody czy brei jedzenia nikt nie zmieniał i nie kruszył.
  15. [quote name='Czarodziejka']Ocelot, ja oczywiście będę niezależnie od pobytu Misi u mnie ten wybieg grodzić, tylko myślałam, że skoro Misia jedzie do domku, to wasza propozycja traci na ważności.[/QUOTE] zaraz traci:) Może uda się w ten sposób dług splacić po prostu? Jak się zgodzisz
  16. Czarodziejko i co z kojcem? jest już czy możemy te faktury?
  17. [quote name='karoluch']Tak jak pisałam na początku wątku, mogę zadeklarować grosik dla psiaków - na razie tylko 10zł, po wakacjach może będę mogła wspomagać ich większą kwotą.[/QUOTE] dziękujemy:) [B]DEKLARACJE STAŁE:[/B] karoluch - 10 zł,
  18. [quote name='Andzike']anja, dzięki! Ciesze się, że na sznupka czeka dom, a jasnego puszka szkoda :( To chłopaki są, rozumiem? Czekam na wieści :)[/QUOTE] Psiaki są przed kastracją, biały ma zapalenie oskrzeli, mamy jeszcze sznupka przed obcięciem i sznupkę dziewczynke po obcięciu:)
  19. [quote name='Agnezia'][SIZE=5][COLOR=purple] Z akcji sreberko uzbierało się 445 zł. Liczyłam na więcej ale chyba kolejne wpłaty nie ma już co liczyć. Prześlę zaraz pieniążki na konto schroniska, poproszę o potwierdzenie jak dojdą. [B]Pieniążki na numer konta z 1 postu? [SIZE=4]czy mogę prosić o odpowiedź?![/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Tak jak najbardziej.
  20. [quote name='Anja2201']Aniu 30 kg to waży moja kora , a 0ona raczej nie należy do tych średnich :D[/QUOTE] Hmmm, to Fil będzie z 20 kg ważył:)albo i mniej:)
  21. [quote name='zofia']Kajtusia i Kiara mają się dobrze.Ale w dalszym ciągu obiecana karma do mnie nie dotarła:shake:.To już ładne parę miesięcy.Zawirowania czasoprzestrzeni?[/QUOTE] Pisałam do Ciebie kilkakrotnie. Chętnie przywieziemy karmę. czekałam tylko na adres i czas jaki Ci odpowiada. Nie zawieziemy jej do łodzi gdzie pracujesz, bo jadąc już tyle chętnie byśmy zobaczyły psy.
  22. [quote name='jusstyna85']jak duży jest? Magiaaa ma bude na zbyciu taką średnią... Edit: Chyba za mała będzie,ciasno może mieć,chociaż na początek,żeby tylko miał gdzie spać mogłaby byc..Ile on ma kg tak na oko?[/QUOTE] Na oko to, że 30kg? On jest taki średni. Drobniejszy i mniejszy niż On-ek. Gdzieś były zdjęcia ze spaceru, poszukam popołudniu może akurat znajdę przy człowieku.
  23. [quote name='Anja2201']Aniu ale buda bojusowa to ta co miał się do niej zmieścić , ale nie zmieścił , ona tak jak na twojego Maxa .[/QUOTE] To za mała.
  24. Watek Fila, ma chłopak szansę na DT. Ale musimy mu pomóc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210726-Fil.-Do-szcz%C4%99%C5%9Bcia-mu-tylko-budy-i-karmy-brak.-Dla-Fila-to-nieosi%C4%85galny-szczyt-marze%C5%84?p=17205492#post17205492"]http://www.dogomania.pl/threads/2107...2#post17205492[/URL]
  25. Watek Fila, ma chłopak szansę na DT. Ale musimy mu pomóc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210726-Fil.-Do-szcz%C4%99%C5%9Bcia-mu-tylko-budy-i-karmy-brak.-Dla-Fila-to-nieosi%C4%85galny-szczyt-marze%C5%84?p=17205492#post17205492"]http://www.dogomania.pl/threads/2107...2#post17205492[/URL]
×
×
  • Create New...