-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
bakusiowa - 40 zł. Ulka18 - 22 zł. wegielkowa - 150 zł. Razem: 212 zł:):):) Dziekujemy:) -
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Pięknie dziękuję. Ocelot, czyli umówisz odbior w schronisku?[/QUOTE] Tak, tylko napisz na kiedy. -
Śliczna terierrkowata sunia ma cudowny domek :)
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Nie mam pomysłu:( Schron jej nie przyjmie, gmina. Zresztą same wiecie jak jest -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']64zl ze sprzedazy 2 ampulek surowicy powinno wplynác od dziewczyn z Gdanska w moim imieniu.[/QUOTE] Dzięki. Ja chyba w pierwszym poście podam konto na które zbieramy. -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Jeszcze była druga wpłata na moje konto z jaszowego bazarku 25 zł. Tu ją wpisywałam. Buda kosztowała 169 zł ( z transportem). Nie dostałam z nia paragonu, zeskanuję Ci mój przelew najwyżej, bo nie bede tam głowy zawracac, żeby mi paragon wysłali. jesli dziś Andrzej zdąży pojechac z nim do lecznicy, jak wróci, to Fil bedzie zaszczepiony wirusówka.[/QUOTE] daj spokój ze skanem. Mi nie jest potrzebny do niczego:) ok jutro to wszystko jeszcze raz policzę -
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Filowi się udało, Psotce widac, ze tez sie uda. Ocelot, jak tam sznaucerki w schronie? Dziś wyadoptowałam Roksi. jakby ktos jeszcze dzwonił, to powiem o suczce, która jest u rodziców Ani i moge o sznaucerkach, jeśli są. Podobno jakis pan z Warszawy ma jeszcze dzwonić. Telefon dam do Ani, żeby był jeden numer i ludziom nie mieszać. Czy są jakieś zdjęcia tego jasnego sznaucerowatego psa, czy tylko te, na których go widac po kawałku z drugim sznupkiem?[/QUOTE] Tylko tamte niestety, ale postaram się obcykac sznaucery w niedzielę. jest sznupek średni, choc on dla mnie mniejszy niż średni. -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']No i Psotce chyba się uda :lol:. Połowa Kielc pojawiła się na tomaszowskich wątkach :evil_lol:. Chyba jeszcze wątek terierka musimy rozruszać.[/QUOTE] Dobrze, że te Kielce są:) -
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Bakusiowa dziękuję:)wpłynęło 40 zł:) na transport -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Mogę prosić nr konta. Podrzucę coś na kamień albo puchę.[/QUOTE] Dziekujemy:)Właśnie mam 140 zł. dla Filunia:) Jaaga napisz mi ile buda kosztowała i zerknij na finanse Fila bo cos mi się nie zgadza... Budę odliczę. -
[quote name='Majki1510']wiesz jak muszę się kamuflować :evil_lol: znasz jakiś skrót klawiszy zrzucający na wierzch excela :evil_lol:[/QUOTE] Spytam mojego informatyka jak wroci po urlopie:)
-
Majka idzie Ci nieźle:)dawaj dalej:)
-
[quote name='Szarotka']To jest ten film, ale to jest caly program z reklamami, wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.[/QUOTE] Nie mogę oglądać... bo ryczę.... ja pamiętam czarka ze schroniska.
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Na dzień dzisiejszy do złapania dwie sunie i dziki piesek, który tam bywa. -
[quote name='Szarotka']No wiec poszedl na operacje i mu nozke troche naprawili, a potem jeszcze byla druga, zeby ja co nieco przedluzyc i usprawnic. Napewno bylo drogo, ale Czarusiowi sie podobalo :):)[/QUOTE] ale znaleźć filmiku nie mogę....
-
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
No niestety u nas w schronisku zawsze albo postarzone o 100 lat, albo pomłodzone. też mu w drodze w pychol zaglądałam i nieco zszokowana byłam stanem paszczy. jaaga to może zamiast karmy na puchy zbieramy jak grymasi paskuda? -
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Amarylis']ocelot, a te psiaki z dworca to nie miały iść na dt do malagos ? może jakiś cegiełkowy bazarek ?[/QUOTE] Dwie sunie jak złapiemy w koncu do malagos, ale idzie nam ciężko. Magik w płatnym hotelu. Terrier w schronisku i chcemy go gdzieś wyciagnać ale kasy brak. Labrador w schronisku. maleńka suczka wyrzucona przy nas na peron w dt. Nie wiem jak się robi allegro cegiełkowe Powysylałam konto. jak ktoś nie dostał krzyczeć:) -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
A to gad jeden paskudny!!!!:) -
[quote name='Szarotka']Jest w miare dlugi i po niemiecku, ale mozna sie domyslec o co chodzi. Poza tym troche mi zostalo z nauki niemieckiego :):)[/QUOTE] to ja sobie zerknę, ale ja niekumata językowo:)
-
Amstafka... w swoim domku:)dziękujemy Fundacji Ast
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Polecial skromny grosik -
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Postaram sie wysłac jeszcze dzisiaj pw z kontem, jesli nie dam rady to jutro.... -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Doddy ogromne ukłony za to co robisz dla wszystkich amstafów, a szczególności dla naszych.... dziękuję za Czarusia:) Wyściskaj chłopka od nas. -
a ja kurcze nie:)
-
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
U nas też pogoda pod zmokłym burkiem.... Oj Fil szczęściarzu:)