Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. bakusiowa - 40 zł. Ulka18 - 22 zł. wegielkowa - 150 zł. Razem: 212 zł:):):) Dziekujemy:)
  2. [quote name='Jaaga']Pięknie dziękuję. Ocelot, czyli umówisz odbior w schronisku?[/QUOTE] Tak, tylko napisz na kiedy.
  3. Nie mam pomysłu:( Schron jej nie przyjmie, gmina. Zresztą same wiecie jak jest
  4. [quote name='emilia2280']64zl ze sprzedazy 2 ampulek surowicy powinno wplynác od dziewczyn z Gdanska w moim imieniu.[/QUOTE] Dzięki. Ja chyba w pierwszym poście podam konto na które zbieramy.
  5. [quote name='pikola']To co robimy?Czy bedzie wiecej zdjec?Czy ma wydarzenie na fb?[/QUOTE] Można zrobic jak ktos potrafi. Fotki chyba najwczesniej w niedzielę
  6. [quote name='Jaaga']Jeszcze była druga wpłata na moje konto z jaszowego bazarku 25 zł. Tu ją wpisywałam. Buda kosztowała 169 zł ( z transportem). Nie dostałam z nia paragonu, zeskanuję Ci mój przelew najwyżej, bo nie bede tam głowy zawracac, żeby mi paragon wysłali. jesli dziś Andrzej zdąży pojechac z nim do lecznicy, jak wróci, to Fil bedzie zaszczepiony wirusówka.[/QUOTE] daj spokój ze skanem. Mi nie jest potrzebny do niczego:) ok jutro to wszystko jeszcze raz policzę
  7. [quote name='Jaaga']Filowi się udało, Psotce widac, ze tez sie uda. Ocelot, jak tam sznaucerki w schronie? Dziś wyadoptowałam Roksi. jakby ktos jeszcze dzwonił, to powiem o suczce, która jest u rodziców Ani i moge o sznaucerkach, jeśli są. Podobno jakis pan z Warszawy ma jeszcze dzwonić. Telefon dam do Ani, żeby był jeden numer i ludziom nie mieszać. Czy są jakieś zdjęcia tego jasnego sznaucerowatego psa, czy tylko te, na których go widac po kawałku z drugim sznupkiem?[/QUOTE] Tylko tamte niestety, ale postaram się obcykac sznaucery w niedzielę. jest sznupek średni, choc on dla mnie mniejszy niż średni.
  8. [quote name='Jaaga']No i Psotce chyba się uda :lol:. Połowa Kielc pojawiła się na tomaszowskich wątkach :evil_lol:. Chyba jeszcze wątek terierka musimy rozruszać.[/QUOTE] Dobrze, że te Kielce są:)
  9. Ano ciężko. Ja wszędzie prosze o ogłoszenia dla schroniskowców, ale... cisza.
  10. Bakusiowa dziękuję:)wpłynęło 40 zł:) na transport
  11. [quote name='ania shirley']Mogę prosić nr konta. Podrzucę coś na kamień albo puchę.[/QUOTE] Dziekujemy:)Właśnie mam 140 zł. dla Filunia:) Jaaga napisz mi ile buda kosztowała i zerknij na finanse Fila bo cos mi się nie zgadza... Budę odliczę.
  12. [quote name='Majki1510']wiesz jak muszę się kamuflować :evil_lol: znasz jakiś skrót klawiszy zrzucający na wierzch excela :evil_lol:[/QUOTE] Spytam mojego informatyka jak wroci po urlopie:)
  13. Majka idzie Ci nieźle:)dawaj dalej:)
  14. [quote name='Szarotka']To jest ten film, ale to jest caly program z reklamami, wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.[/QUOTE] Nie mogę oglądać... bo ryczę.... ja pamiętam czarka ze schroniska.
  15. Na dzień dzisiejszy do złapania dwie sunie i dziki piesek, który tam bywa.
  16. [quote name='Szarotka']No wiec poszedl na operacje i mu nozke troche naprawili, a potem jeszcze byla druga, zeby ja co nieco przedluzyc i usprawnic. Napewno bylo drogo, ale Czarusiowi sie podobalo :):)[/QUOTE] ale znaleźć filmiku nie mogę....
  17. No niestety u nas w schronisku zawsze albo postarzone o 100 lat, albo pomłodzone. też mu w drodze w pychol zaglądałam i nieco zszokowana byłam stanem paszczy. jaaga to może zamiast karmy na puchy zbieramy jak grymasi paskuda?
  18. [quote name='Amarylis']ocelot, a te psiaki z dworca to nie miały iść na dt do malagos ? może jakiś cegiełkowy bazarek ?[/QUOTE] Dwie sunie jak złapiemy w koncu do malagos, ale idzie nam ciężko. Magik w płatnym hotelu. Terrier w schronisku i chcemy go gdzieś wyciagnać ale kasy brak. Labrador w schronisku. maleńka suczka wyrzucona przy nas na peron w dt. Nie wiem jak się robi allegro cegiełkowe Powysylałam konto. jak ktoś nie dostał krzyczeć:)
  19. [quote name='Szarotka']Jest w miare dlugi i po niemiecku, ale mozna sie domyslec o co chodzi. Poza tym troche mi zostalo z nauki niemieckiego :):)[/QUOTE] to ja sobie zerknę, ale ja niekumata językowo:)
  20. Postaram sie wysłac jeszcze dzisiaj pw z kontem, jesli nie dam rady to jutro....
  21. Doddy ogromne ukłony za to co robisz dla wszystkich amstafów, a szczególności dla naszych.... dziękuję za Czarusia:) Wyściskaj chłopka od nas.
  22. U nas też pogoda pod zmokłym burkiem.... Oj Fil szczęściarzu:)
×
×
  • Create New...