Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Dziewczyny no jakie wieści? Mała nadal na widok cżłowieka kuli ogonek i zmiata na wybieg, żeby jej nikt nie widział.
  2. Drops dostaje antybiotyk. Krztusi się kaszlem. I wydzieliną. Poza tym rzuca się na jedzenie, slicznie bawi się z innymi psami i planowął w nocy spać na łóżku:) Pierwsza wizyta wyniosła 90 zł. bardzo prosimy o wsparcie. Musimy oddać DT.
  3. [quote name='NusiaiJa']Oczulko co tak cichutko u Ciebie ? Cioteczki o tobie zapomniały ?[/QUOTE] Pamiętają. Tylko ciągle coś wyskakuje. Wczoraj akcja ratowania jamnika Dropsa, ktory schroniska by nie przeżył.
  4. wczoraj szukalismy czegoś dla jamnika Dropsa, dzisiaj ganialam za dzieciakami, jeszcze ciut cierpliwości kochane.
  5. [quote name='Jaaga']Nie. Ja się sama rozliczam z Joasią. Po prostu suche z którym przyjechał lezy na wszelki wypadek, a Fil je to, co nasze psy.[/QUOTE] Dobra to ja to wykasuję. Przelałam pieniążki. daj znać czy dotarły
  6. Oj tak:)Magik kolejny pies..... za serce chwycil:)
  7. Z Finansami Fila dostaję lekkiego świra....:) Jaaga doliczać do wpływów 150 od jkp zl?
  8. działa wolontariat, który własnie robi co może żeby mu pomóc. Nie mamy na miejscu DT. A Dt zapsione po uszy które bylo.
  9. [quote name='olga7']Nie znam się aż tak ,jak doświadczone inne cioteczki ,ale często chora trzustka bywa powodem takiego wychudzenia ,prócz wyglodzenia z bezdomności . Może temu wyniszczonemu jamnikowi chora,niewydolna trzustka nie pozwala jeść ,prócz innych pewnie powodów ? A może i też bezdomnośc i tulaczka daje swoje efekty i psychika mu pada...[/QUOTE] W schronisku nie ma szans na diagnozę. Psiaki mają opiekę weterynaryjną, ale jest ogromne przepełnienie. Drops jest ratowany doraźnie.
  10. A tu się uśmiecha.... może sądził, ze pojdzie do domu.... teraz mam wyrzuty o ten spacer [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1177939.jpg[/IMG] [/CENTER] Ale spójrzcie na ślepka cierpiące [CENTER] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1177936.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]
  11. tak wyglądał wczoraj... [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1177930.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1177934.jpg[/IMG] Pijemy wodę... [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1177931.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1177932.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1177931.jpg[/IMG]
  12. [quote name='rita60']Pokazuj sie malenki.....myslę,że trzeba napisać,że to mix teriera,zresztą to widać gołym okiem:razz:[/QUOTE] Widać:) wczoraj miał zrobione ze 3 zdjęcia.
  13. Drops dostał dzisiaj Betamox, on nie przeżyje schroniska. Ma kaszel i się trzęsie. Jest zawinięty w kocyk. Do innych psiaków jest ok, do kotów nie wiadomo. Oczywiście jak będzie zdrowy nie wiadomo czy nie będzie chciał dominować, ale to daleka droga
  14. [quote name='terierfanka']niby tak, ale tu wcześniej padła sugestia, żeby w ogóle nie używać słowa terier w ogłoszeniu, bo popularność terierów spada, ludzie się boją ich zbytniej żywiołowości[/QUOTE] może i spada, ale u niego nie da się terierowatości ukryć. Nawet ja co nie do końca z rasami jestem za Pan brat od razu w nim teriera zauważyłam.
  15. [quote name='Isadora7'][FONT=Arial Black][SIZE=4]A dane kontaktowe???? [FONT=Arial][SIZE=3]Czy te które wpisałam tutaj [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/366[/URL] są właściwe? Zrobie newsa i eventa na fejsie [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Tak to moje dane.
  16. Te nogi wyglądaja u niego na długie, bo jest przeraźliwie chudy:(
  17. mam książeczkę Psotki. Jaaga podaj adres to wyślę jutro.
  18. [CENTER]i jamniś który postanowił się zagłodzić , wczoraj leciał na kroplówkach bo już była tragedia , najgorsze jest to ,że on się sam głodzi : [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/p1200947q.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/497/p1200947q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/p1200949b.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/8232/p1200949b.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  19. [CENTER][SIZE=3]Dropsik jest jamnikiem jak się patrzy.... długi, łapine krótkie, uszy jak słonika.... [COLOR=red][B]Najgorsze jest to, że on się sam głodzi.................[/B][/COLOR] [B]ale Drops nie przeżyje schroniska. jest masakrycznie chudy... przez kilka dni dostawał kroplówki, ledwo chodzi na tych swoich łapinach, co chwila przerwa i łyk wody.[/B] Przywieziony 14 lipca do schroniska. Początkowo jak to jamnior darł dzioba bardzo i coś tam jadł, [B]później przestał jeść, szczekać, pić. lekarz nie mógł wkłuć się w żyłę, bo mu się zapadły.[/B] Weterynarz i pracownicy doszli do wniosku, że musiał przemarznąć nocą, ale jest lato!!!! Bidulkę dogrzewali zawinięta w dwa koce na słoneczku. To młodziutki pies, ma około półtora roku... Ząbki bielutkie, ślicznie chodzi na smyczy. Podobno w czasach bezdomności polował na kury, przywieziony z ulicy Smolnej. [/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/p1200953n.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1185/p1200953n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/p1200955.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9670/p1200955.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/p1200963.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/4397/p1200963.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/p1200964m.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4730/p1200964m.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  20. [quote name='Isadora7']O mateńko tzreba ratować tego jamnsiowatego :([/QUOTE] Zdjęcia nie oddaja jego stanu...:( ja jestem wstrząśnieta. Zaraz założę mu wątek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212469-zag%C5%82odzony-odwodniony-przemarzni%C4%99ty-jamni%C5%9B-Drops...?p=17394819#post17394819[/url]
  21. [B]Wpływy: [/B]bakusiowa - 40 zł. Ulka18 - 22 zł. wegielkowa - 150 zł. Marmosia - 30 zł. Razem: 242 zł:smile::smile::smile: Dziekujemy:) Jaaga napisz ile mam przelać z kasy Psotki i Fila. na pewno 50 zl. za transport, może od razu na szczepienia? dzisiaj się postaram również odebrac jej książeczke. Za allegro zaplacę z kasy Psotki, jest wyróznione.
  22. Allegro Psotki [url]http://allegro.pl/psotka-mloda-mila-grzeczna-wysterylizowan-i1756433304.html[/url]
  23. Spojrzenie ma jak moja Figa zaraz po zabraniu z ulicy:( zreszta ona bardzo Figowata, tyle, ze jasna, albo mi sie juz w oczach miga.
×
×
  • Create New...