Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='malagos']Kiedy ciemna będzie łapana? U niej tez prawie połowa ciąży, czas się liczy....... a Gapa ze szczeniakiem na razie jest w schronisku?[/QUOTE] Dziewczyny próbują ją łapać codziennie. Tak Gapa jest w schronisku, ale sa makabryczne warunki, jest w klatce kenelowej.
  2. ja jej też pakiecik zamówiłam i czekam na zrobienie.
  3. Śliczny, ale ma dwa dni.
  4. [quote name='obraczus87']A zcy Muszkieter wyzdrowiał?? Moze zrobic Mu jakies ogloszenia??[/QUOTE] Zrobić:)zdrowy jak rybka
  5. Jolu jesteście z mężem wspaniali.
  6. [quote name='malagos']To jakie ustalenia odnoscie domów tymczasowych? Ja wolę nie brać suni ze szczeniakiem, nie wezmę takiej mamusi do domu, gdzie mam 4 swoje suczki, musiałaby być w kojcu i budce ( w sumie też warunki dobre, spacery i pełna micha, obok lecznicy) to mozę wezmę tę ciemną, tylko czy złapana?[/QUOTE] Nie ciemna jeszcze nie złapana. Czyli szukamy dla Gapy z malcem DT tak?
  7. [quote name='KatiKorej']Biedny Klusio on to ma farta znów ;] Byle by nie było jak z moją Muchcią:"Zaopiekujcie się nią dobrze, ja już jej nie chcę."[/QUOTE] Może tak być. Jaki kolor ma obróżka?
  8. Ania ja go wyślę do TIT-u dzisiaj z prośbą o ogloszenie czy się komuś nie zagubił. Nie wiem czy wydrukują, bo z nimi różnie bywa. Może się zgubił komuś? Jak sunia miała cieczkę? Przy Kauflandzie go znalazłyscie?
  9. Tak jak napisałam niech Gencjana pochodzi do jakiekokolwiek schroniska. szybko zmieni zdanie. Mamy kilkanaście szczeniaków, nikt ich nie chce. Dorosłych psów około 150. Teraz dwa slepe mioty, 18 razem. Schronisko jest na 120 psów. Gdzie mamy nadliczbę trzymać? I te szczeniaki, nad którymi się płacze? Załuje, ze sunię złapały dziewczyny? Że malce uspione będą teraz? a lepiej jak młode, nieporadne pociąg rozjedzie?
  10. czy chcemy czy nie chcemy mamy nadpopulację psów w tym kraju. I tylko ograniczenie jej pozwoli na ukrócenie bezdomności. a zresztą trzeba bylo przyjechać złapac Gapę i zrobic sterylke aborcyjną, chyba, ze to tez nie humanitarne. wiem co przeżywają dziewczyny, ale inaczej nie można.
  11. Gencjana idź do schroniska. Spójrz w oczy dorosłych psów, które latami czekaja na człowieka i wtedy podejmij decyzje o pozostawieniu przy życiu kolejnych 7 niechcianych istnień. Każde takie maleństwo ze ślepego miotu zabiera szansę 7 psom które czują i bardzo cierpią. Ja kilka lat temu podejmowałam decyzje o uspieniu miotu dzikiej suni. Przeryczałam kilka dni, ale ryczę za każdym pobytem w schronisku kiedy dorosłe psy podaja mi łapy i proszą żeby je zabrać. Ryczę jak widzę porzucone staruszki, które nie maja namniejszych szans na dom. płaczę jak widzę w schronisku szczeniaki dziczejące, nie mające zabawek, własnych kocyków i misek. mamy w schronisku dorosłe psiaki, które były cudownymi szczeniakami w schronie. takie chcesz życie dla tej 7??????????????
  12. [quote name='KatiKorej']Kevin odszedł... Przeżył w wielkim szczęściu choć parę tygodni. Umarł na rękach kochających go ludzi. Choć tyle miał po parunastu latach mieszkania w stodole.[/QUOTE] Asiu skąd wiesz?
  13. Postaramy się w czwartek powalczyć ze zdjęciami:) Dzisiaj jest Asia w schronisku, ale zajmuje się białaską z dworca, więc pewnie nie da rady Dworkiem
  14. Dzwonić do schroniska? Choć nie mam ochoty jak dobrze wiemy.
  15. dziewczyny jesteście wielkie. Po prostu wielkie. Jestem pełna podziwu za tę determinację. Mam nadzieję, że teraz juz będzie tylko z górki. dziekuję też i Łukaszowi i Bartkowi. fajnych TZ-tów macie:)
  16. [quote name='savahna']Ja to wszystko rozumiem, więc tylko pytam.Gdyby jednak miał zestaw super fotek to wtedy wykorzystuje się je do oporu, az pies domu nie znajdzie. Taka przyszłościowa inwestycja,że się tak wyrażę....;)[/QUOTE] Będę w czwartek, postaram się. Nie obiecuję, bo w schronisku zawsze coś wypada, ale się postaram.
  17. savahna pewnie się da. Tylko ja w schronisku będę dopiero w czwartek. I staram raczej się trzymać kolejności wychodzących psów na spacer. Żeby Dworek wyszedł, oprocz mnie muszą być jeszcze dwie osoby, nigdy nie biorę jednego psa z kojca. I nie ukrywam wole jak na spacer wychodzą psy z kojców ogolnych co w schronisku siedzą latami. Jeśli będzie w czwartek okazja to Dworek wyjdzie na spacer.
  18. Jaka cudowna relacja:)
  19. magiś zasługuje na super dom. To mlody, świetny psiak.
  20. Jutro zadzwonię do schroniska i dopytam o te telefony
  21. mam dość. Serdecznie. Pomagam temu schronisku 5 lat, jestem emocjonalnie z nim związana i z jego psiakam. Ale... ja tam bywam raz w tygodniu 2 godziny. Nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego. Wielokrotnie prosilam, o informacje o darach. Zarówno pracownicy jak i kierownictwo schroniska mają moj telefon i mojego maila. Mieli przekazywać informacje o darach. Dalej Pani Prezes ma ten wątek i jej syn. Moga bezpośrednio tu pisać. Nie mam ochoty się czuc tak jak się czuję, że się nie rozliczam, nie dziękuje. Ja zwyczajnie nie mam takiej wiedzy i nie ogarniam tego. Jest cala masa młodych wolontariuszy co zamiast pozowac do zdjęć w lokalnej prasie może udzielac się i na tym wątku i na innych, jak również oglaszać psiaki. Nie jestem w stanie odpowiadać za brak rzetelnośći i brak komunikacji. [B]Bardzo wszystkich przepraszam, ale jestem za stara żeby się wstydzić za innych[/B] Do Ani Agucha zadzwonię i wyjaśnie sprawę faktury. To jest ostatnia rzecz jaką robię w związku z darami dla schroniska. Pomoc otrzymaliśmy ogromną, potrzeb jest cała masa, ale ja sama tego nie ogarnę.
×
×
  • Create New...