-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='anovip1']Jak pisałam,mąż w wolnym od pracy dniu podjechałby pomóc złapać sunię.Być może on miałby na to szansę - nie kojarzy go z akcją łapania psiaków. Niestety nikt do mnie w tej sprawie nie odezwał się,więc nie mam możlimości na opracowanie z kimkolwiek jakiegoś planu. On sam nie da rady. Poza tym kolejne pytanie , co z Myszką dalej. My mieszkamy daleko od miejscowości gdzie sunia przebywa.[/QUOTE] teraz dajmy Myszy i Katikorey szansę. Plan jest ale nie chcemy zapeszać. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']A co z deklaracją elik? Mam podac swój nr konta? Elik, najlepiej Ty zadecyduj - bo przyda się suni smycz, szelki, a dla małego szczepienie, odrobaczenie, witaminy.[/QUOTE] Malagos to podaj:) Pewnie, że się wszystko przyda. ja przejrzę w niedzielę zapasy schroniskowe czy jest jakaś smyczka, obróżka. O piłeczek mamy dużo. Czyli kaska nam nadal pilnie potrzebna. ja już dzisiaj zmykam, postaram się jutro, jakoś po pracy do reszty deklarujących wysłac konto managy, chyba, że malagos wolisz swoje podać? -
Uff nie spytałam się o usztywnienie, teraz dzwoniłam. Nie wiem czy dostaje środki przeciwbólowe. Jutro zadzwonię do schroniska ponownie. Niunia wstaje na łapki, piszczy jak się ją bierze na ręcę, wtedy ją chyba boli. Wypróżnianie chyba kontroluje, bo się przemieszcza jak się zesika. Parę kroczków robi. Jest młodziutka, podobno ma półtora roku. Malagos jak Pani z Łodzi się rozmyśli to ją przywieziemy do Ciebie. Chcemy ją we wtorek zawieźć na prześwietlenie i umówić na operację. maszczak to pdobno świetny ortopeda.
-
[quote name='malagos']Nieładna jest ta łapka, nieładna..... Czy ona wsaje, czy próbuje chociaż? Chodzi mi o tę miednicę?.........Kontroluje potrzeby fizjologiczne?[/QUOTE] Przy mnie nie wstała. dzisiaj bardzo piszczała jak była wzięta na ręce. Miała zafajdany kocyk. Ja się jutro dowiem czy ona kontroluje potrzeby. I z chetna Panią chyba porozmawiam poważnie. pani chce przyjechać w poniedziałek, podpisać papiery adopcyjne i zapłacić za operację, po zabrac do domu. Chyba sensownie brzmi?
-
No maleńka jest bardzo. Może przesadziłam że 1,5 kg., ale... niewiele waży
-
Straszny... ale już chyba będzie tylko lepiej?
-
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[COLOR=darkred]KOCHANI!!!!! Dziękuję Wam za pomoc i za wsparcie. Z 4 psiaków tylko jeden odszedł za TM... reszta w swoich domach. Astra w Holandii, poproszę o zdjęcia, Wizar pilnuje firmy po sąsiedzku i jest szczęśliwy, co tydzień zaglądam do niego, ale jest tam psem stróżującym:)Podchodzi wita się i warcząc mówi: "Hola, hola, wiem ze się lubimy i znamy, ale... ja tu pilnuję, więc... stój za płotem":) Debra adoptowana i tu planuję wizyte poadopcyjną, gdyż domku nie znam. Watek był założony by uratować im życie... udało się przejąć schronisko, co wydawało się niemozliwe. W schronisku są ogromne zmiany, ale... mamy ciągłe braki w karmie, budach, obrożach. Najbardziej potrzebne ogloszenia dla psów. mamy 170, a miejsc 130. Psów się teraz nie usypia, ale jest dramat. Pomóżcie nasze psy ogłaszać. Dzieki waszym wpłatom pomogliśmy trzem psiakom w hotelach. resztkę pieniążków chciałabym przeznaczyć na psa ze złamaną łapą. Na jego operacje. Nie ma jeszcze wątku na dogo. Pozwolicie?[/COLOR] -
[quote name='malawaszka']da [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a co za sznaucereczka co wróciła? to o niej mówiłaś przez tel? ja chyba przez ten upał jakaś nieprzytomna jestem :oops:[/QUOTE] Oj tak:)Ja już wcześniej o niej mówiłam, ale nigdy zdjęć zrobić nie można było. To wysyłam:)
-
Mam zdjęcia sznaucereczki i pinczerki od managuy, ale nie mogę ich wstawić do galerii na Interii. a stamtąd na wątek. Pomoże ktoś? O i piekne zdjęcia mam tej młodej sznaucereczki, co wróciła z adopcji, te na tomaszowski wątek by można.
-
[quote name='managua']Czarne maleństwo już jest w nowym domu :)[/QUOTE] Jak to?:)kiedy?:)
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Jo37 na razie mi nie odpisuje.........[/QUOTE] My tu na miejscu szukamy. Mamy w sumie 154 zł. z czego siecia przeznaczyła na sterylkę 40 zł. czyli na transport 104 zł. Czy ktoś się jeszcze dorzuci? -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ocelot, napisz w pierwszym poście obok deklaracji juz wpłacone sumy, żebyśmy wiedziały kto i ile dał, ile mamy pieniędzy na sunie i jak je podzielić, bo może ludzie wpłacają na obie dworcowe. I ile możemy przeznaczyć na transport. to zresztą nie mój wymysł, ale jest w regulaminie - jak jest zbieranie forsy, zaraz musi być rozliczenie.[/QUOTE] Dobra, zaraz to zrobię. -
Malawaszko maleńka jedzie do Ciebie jeśli nadal ją chcesz, a o domek będziemy się martwić później
-
Malagos to jest oferta DS, ale gdyby.... to pamiętamy
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Z Warszawy do mnie to 100 km - przez Serock, Pułtusk, Maków. Zapytam Jo37, ona kiedyś woziła do mnie psiaki.[/QUOTE] Spytaj, to z Anją jakoś byśmy to zgrały -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[B]Biała sunia z malcem jedzie do malagos. Potrzebny transport.[/B] -
[quote name='malawaszka']sunie szybko domy znajdują tylko ważne, żeby nie wydawać bez sterylki - we wtorek mój Zbynio idzie do DS więc mogłabym tą małą wziąć[/QUOTE] Zbieramy na transport?
-
My tu mamy jeden dom chętny. I to poważna propozycja.
-
[quote name='wadercia']skarbonka zazwyczaj pomaga, jako ze mialam tam jakis wklad finansowy (duzy bazarek na ponad tysiac zł) mysle ze soema przychylnei spojrzy i moze jakas sume nam zasponsoruje. Co do hotelu, troche sie obawiam, ale postaram sie miesiecznie na taki hotelik dla Alty wplacac chociazby przez jakis czas 100 zł. Oczywiscie bedzie to zysk z bazarków. Wiem ze pomoc niewielka ale przy braku pracy z wlasnej kieszeni nie moge nic zaproponowac. A teraz sprawa Ciapka. Czy co z nim wiecej wiadomo? On wciaz na łancuchu tak?[/QUOTE] Jak to niewielka? Pomoc ogromna....:)
-
[quote name='malagos']Mogę dać tej suni tymczas. Miejsce u mnie jest, w domu oczywiscie.[/QUOTE] Ha:):):)Dziękuję:)
-
[quote name='Rewelacja']Przecież ona ma już DT[/QUOTE] Gdzie ma DT jak jest w schronisku?
-
[quote name='joanna83']Czy malutka jest dorosła, czy to szczeniorka? Ma uszkodzoną łapkę tylko, czy miednicę też? Czy ona chodzi? Czego w tej chwili jej potrzeba? Szukacie DT, DS, czy zbieracie pieniążki na leczenie i czekacie?[/QUOTE] To napewno dorosła sunia, zadzwonię do schroniska i się dowiem o wiek. Szukamy DT i chcemy ją leczyć. Nie znamy obrażeń. Na pewno przednia łapka i coś z tyłem.