-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Na ogłoszenia nadal czekam. Nie ukrywam bardzo mnie niepokoi sytuacja Oczki. Mamy dlugi, Zuzka jest świetna kobieta, ale nie będzie czekac w nieskonczoność. Czy ktoś mógłby zrobić bazarek jakiś? -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
malagos jak masz inną biedę na okou to ją bierz. Mysza trafi do schroniska najwyżej i wtedy będziemy szukać jej domu. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']Sory że się wcinam, ale czegoś takiego na dogo jeszcze nie widziałam. DT, bdb DT prosi o psiaka, ale zamiast psa i podziękowania słyszy cierpkie słowa i nadal nic konkretnego. Na inne watki zaprasza się ludzi, a tu się ich zraża :shake:[/QUOTE] [B]Elik ale ja malagos jestem wdzieczna, że czeka.[/B] [B]Bardzo.[/B] Tylko co mam napisać? Jutro przyjedzie do Ciebie? Jak nie wiadomo kiedy będzie złapana Problem jest taki, ze raczej na innych jestem zla. Byly oferty pomocy i co? Wiesz ile było nieformalnych ofert przez telefon? Było kilka DT dla białej i raptem cisza. myslisz, że mozna psychicznie wyrobić jak każdy oczekuje od Ciebie cudów? Bo dla mnie zlapanie suczek to cud. I gdyby nie dziewczyny to nadal gniłyby na dworcu. ja zeby wczoraj wyjść do schroniska wyszłam wcześniej z pracy, czego robić nie powinnam. -
[quote name='Anja2201']zdjęcia mam kiepskie , ale zawsze coś : Jeśli pani prezes wyraziła by zgodę i chęć do współpracy , mogę za zwrot kosztów małą zawieść do ortopedy do Piotrkowa , wet sprawdzony i czyni cuda , a mała ma tą łapę w takim stanie już jakiś czas , więc pewnie jest zrost , trzeba będzie łamać , wiem co to znaczy , przerabiałam z groszkiem niedawno .[/QUOTE] Aniu pozwoli tylko musimy uzbierać na to kasę. czy mamy kogos chętnego na skarbnika?
-
te zdjęcia sa jeszcze sprzed pogryzienia. Prostuję Sara nie była odebrana w trybie interwencji, ale zabrana na interwencję Straży Miejskiej. ktos zostawił ja na klatce schodowej w jednym z bloków
-
[quote name='Syla']Nigdzie nie uciekam, mogę poczekać.Gdzie jest ta Sarunia?W którym schronisku?Porozsyłam w nocy wątek.[/QUOTE] W Tomaszowie Maz.
-
[quote name='Syla']Suczkę chętnie wspomogę, proszę o konto.Ta pani chyba nie chce szczeniaka, choć o to nie zapytałam, przyznam się szczerze.[/QUOTE] Poczekaj sekundę. Musimy znaleźć skarbnika.
-
[quote name='Syla']Nie interesują mnie młode pieski.Jestem koneserką takich, najlepiej bardzo starych, chętnie ślepych, chorych i powyżej 15 latek.Na razie i tak mam komplet.Piesek i tak by odpadł, bo mój rezydent, 13letni ślepy Edi nie toleruje innych samców.Miałabym za to fajny domek dla bardzo malutkiego pieska, lub suczki.Wiek do 2,3 latek, ale waga tak do 3 kg, chętnie mniej.Domek w Gliwicach, jest kilkuletni chłopczyk, wychowany z pieskami, ale jutro zapytam o szczegóły.Znam babcię, która ma swoje pieski, bardzo o nie dba i mieszka poza Gliwicami.Jutro dowiem się więcej.[/QUOTE] To jest suczka, ile latek ma nie wiem. Ale do adopcji chyba się nie nadaje jeszcze taka polamana? natomiast szczeniak od ręki. Oddal go właściciel, przyszedł z synkiem. Świetna szkola dla dzieciaka.
-
[quote name='Syla']Zajrzałam...takie malizny to moja miłość...zajrzę znowu i wspomogę cosik...[/QUOTE] Zdjęcia powinny być dzisiaj.... O mamy szczeniaka pinczera chłopczyka.
-
Nikt nie zajrzał?
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']Ocelot spokojnie... doba ma tylko 24h, tydzień 7 dni żadna/en z nas nie ma w sakiewce dziennie po 100 tys złotych, a potrzebujemy snu, czasami cos zjeść, musimy pracować i choć od czasu do czasu zając się domem, bywa ,że własnym zdrowiem. Samych siebie nie przeskoczymy. Ja pewnie bym kleła jak szewc i darła się z bezsilności. Zrobiliście co było można. Przy okazji czy w Tomaszowie w schronie znalazłby sie piesek , samczyk z dłuższym włosem ? Do mieszkania w... Tomaszowie ? :) Ewa[/QUOTE] Wróciłam ze schroniska i zwyczajnie nerwy mi siadły. Przepraszam za ostre słowa, ale nie umiem spokojnie po powrocie ze schroniska. Oj znalazłby się:):):) Rico mlodziutki biało-rudy, Puszek taki 4-letni, ale pieknie chodzący na smyczy i Tofik co siedzi 3 lata w schronisku. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Tu wątek psiakow które pomocy potrzebuja na już. Watek pogryzionej sznaucerki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213493-Pogryziona-sznaucerka-mini...?p=17510628#post17510628"]http://www.dogomania.pl/threads/2134...8#post17510628[/URL] Watek polamanej pinczerki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213495-Po%C5%82amana-pinczerka-prosi-o-pomoc...?p=17510665#post17510665"]http://www.dogomania.pl/threads/2134...5#post17510665[/URL] -
[quote name='róża35']Czy dalej jest w boksie z innymi psiakami?[/QUOTE] Nie jest w klatce w gabinecie weterynarza
-
[quote name='lika1771']Biedulka zaraz dam na sznaucery w potrzebie Malawaszka napewno pomoze[/QUOTE] Dzieki, do malawaszki dzwoniłam juz ze schronu
-
[quote name='KatiKorej']Teraz kabla nie mam. Aż się nie chce wierzyć, że ona odebrana. Jak ją przywieźli, to była zadbana, idealnie obcięta, obróżka z dżetami, a ona ani nie wychudzona, ani nie wystraszona.[/QUOTE] Nie wiem czemu. Nie dopytałam.
-
[quote name='monika55']Biedulka. Macie jakieś DT dla niej?[/QUOTE] Nie mamy niestety.
-
[quote name='KatiKorej']Zapisuję się, później zdjęcia wrzucę.[/QUOTE] Wrzuć Asiu.
-
[CENTER][SIZE=3]Niewiele wiem o tej maliźnie. Ma na imię Sara. To imię schroniskowe. To pinczerek, brązowy. Suczka. [B]Sara... skopana i połamana, co najmniej dwa złamania, przednia łapka i miednica, albo staw.[/B] To pinczerka, na moje oko waży z 1,5 kg. Na oko, bo na ręce kruszynkę strach wziąć... Siedzi w kąciku klateczki i nieśmiało merda ogonkiem... i tylko patrzy wielkimi oczami. Smutnymi, ogromnymi oczami... Nie ma pieniążków na prześwietlenie, nie ma warunków na pomoc... [/SIZE][IMG]http://th.interia.pl/50,g2a3413fb4353430/i1182652.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[CENTER][SIZE=3]Sznaucerka mini. Maleńka i skulona, cała obolała. Ślepka uchylone, trzęsąca się. Śliczna i młodziutka. Odebrana z interwencji z ul. Granicznej trafiła do schroniska. Malutka, drobniutka, nie potrafiąca się załatwić w klatce, zachowująca czystość [B]Maleństwo zostało przeniesione do 9 boksu i doszło w czasie burzy do tragedii, została dotkliwie pogryziona.... Dobrze, ze znaleźli ją pracownicy, bo chyba straciłaby życie. Leży i nawet łepka nie podnosi.... [/B]Był weterynarz, nie ma obrażeń zewnętrznych, jest cała obolała, ogonek schowany pod brzuszek...[COLOR=red] [B]antybiotyk i leki przeciwbólowe chyba nie wystarczą? Potrzebny człowiek i miłość?[/B][/COLOR] Maleństwo ma około 2 latek. Zdjęcia później.[/SIZE] [/CENTER]
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zaraz mnie szlag trafi. szukam DT dla białej suki między pracą, domem i schroniskiem. Gdzie mam je znaleźć? Liczyłam na DT u Ciebie malagos, stało się jak stało sunia się oszczeniła. Nie potrafiłam jej złapać wczesniej. z 5 latkiem na dworzec nie pojadę. masę osób tu wyrażało chęci pomocy i nikogo nie ma. Suka jest w schronisku i jeśli nie znajdzie się tymczas w nim zostanie. Prawdę powiedziawszy po wizycie w schronisku wolałabym, żeby tymczas znalazła pogryziona sznaucerka, połamana pinczerka, albo suka z wapiennik, która jest 100 razy bardziej przerażona od suczki białej. Aha moja wina jest taka, że nie zgodziłam się na podanie suczkom sedalinu, byc może 3 miesiące temu byłyby złapane. Ale nie podjęłam takiego ryzyka, bo nienawidzę sedalinu, raz w życiu byłam świadkiem jego użycia i powiedziałam nigdy więcej. Aniu wątek założyłam poproszona o to telefonicznie. Jeszcze wtedy ani psiaków nie znałam, ani nie widziałam. Mogłam temat zostawić w spokoju, bo na dworzec nie jeżdżę, psiaków bym nie zobaczyła i wyrzuty sumienia by mnie nie gryzły chyba. Wystarcza mi schroniska i nieszczęścia panującego w nim. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Rozmawiałam teraz z Anią, wiem już co i jak..... Czy macie dt dla Gapy ze szczeniakiem?[/QUOTE] No nie mamy. Ale nie chcemy jej zostawić w schronisku...