Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Dropsik nie wygłupiaj się chłopaku
  2. Fil nie bardzo ma jak wrócić do swojego domu.... nie zna drogi, na szczęście. Bardzo musiał się do Jaagi przywiązać, jest tam w sumie bardzo krótko.
  3. [quote name='furciaczek']A podeslij, co prawda ja w kaukazach nie "robie", szukam psa dla siebie po prostu i mnie tak ten bidok jakos chwycil za serducho ehh Ale musi lubic kociate bo u mnie pokazne stadko biega mialczacego cholerstwa. Dowiedz sie prosze ile by diagnoza kosztowala, wysle wtedy pieniazki:)[/QUOTE] A to nie wiedziałam, że taki motyw:)
  4. [quote name='Jaaga']Wystarczy skan umowy, żebym Ci wysłała na maila?[/QUOTE] Tak wystarczy
  5. [quote name='Jaaga']Na wątku Psotki przeczytałam, że jej chip jest w bazie danych. Ocelot, w jakiej bazie? Gdzie szukałam, to chip Fila nie figuruje. Mozesz tam zamiescić chip Fila w zaginionych? Może, jesli jest w jakiejś bazie jeszcze na schronisko, to zmienic na moje dane i mój telefon?[/QUOTE] Dowiem się dzisiaj jaka to baza.
  6. [quote name='furciaczek']A jak podesle pieniazki? Aha i czy wiadomo jak on do kociatych?[/QUOTE] To zrobimy:) Nie. Nie mamy w schronisku kociarni. Furiaczku mamy w schronisku rocznego kaukaza. Mogę Ci zdjęcia podesłać? Kuki jest cudowny, ale makabrycznie przerażony. Na spacery chodzi tylko z jedną osobą. W czasie burzy wlazl na dach i ta osoba, Pani Prezes - starsza kobitka po niego wchodziła, bo nikt nie miał szans go zdjąć
  7. [quote name='furciaczek']Dziekuje za informcje. Musze jeszcze wiedziec jaka jest przyczyna tego stanu skory. Da rade zrobic zeskrobiny i to zdiagnozowac?[/QUOTE] Nie da rady. Kasy brak.
  8. Aha i ważne. Potrzebne mi dane nowych właścicieli schroniska. Psotka ma czipa i jest w bazie danych. Najlepiej umowę adopcyjną. Będzie podpięta do jej karty w schronisku.
  9. Ja nie umiem robić plakatów, w Katowicach nikogo nie znam.
  10. a ja chcę Wam powiedzieć, że Debra znalazła dom:)Nie wiem jaki, ale sobie sprawdzę w karcie gdzie wylądowała panienka.
  11. [quote name='pikola']Sprobuj Cioteczko..Caly czas mysle o tej suni..Nawet imienia nie ma:-([/QUOTE] Wymyslę. Akurat. Niunia wygląda za węgła jeśli udaję, że na nią nie patrzę, jak tylko zerknę zmiata za róg. W piątek tam będę. Najwyżej wejdę do boksu.
  12. [quote name='edek']a jak ten dominator uspokoił się trochę ??? czy nadal nęka Ciapka i Liska ???[/QUOTE] Jaki tam dominator:):):) remik to ciapek:) On byl tlamszony w 23 boksie, więc próbowal zaprowadzić u chlopaków rządy silnej psiej łapy:)Sądzę, że zwyczajnie nie chcial już byc gryziony, zapędzany do budy. W boksie 7 panuje w tej chwili zgoda i harmonia:)
  13. [quote name='Anja2201']Na szczęście okazało się ,że to tylko duża rana , odbyt jest cały , za to martwi mnie ,że skóra pod pachami i na szyi nie zarasta sierścią .[/QUOTE] zarośnie:)
  14. Ja pierdykam:) Jaaga dawaj inne zdjęcia:)choćby tylko na maila:) Wysłałam Psotki książeczkę. Jest i data szczepienia i sterylizacji. Wścieklizna była jakoś marzec, kwiecień robiona, sterylka podobnie.
  15. Oj Mańka:):):) Mrozów nie ma, zdąży się do domku przekonać
  16. [quote name='ocelot']Następny wyciąg w takim razie porpszę, ale to w weekend, albo po zalezy jak P. Prezes dotrze do banku. Ja nie mam wglądu na konto schroniska[/QUOTE] Pieniążki dotarły za co dziękujemy bardzo. Potwierdzenie z wyciągu będzie dopiero pod koniec miesiąca. Ja nie wiem co to za bank, ale żeby nie było spekulacji, wyciągi i pieniądze są pobierane raz w miesiącu z udziałem dwóch upoważnionych osób. Bardzo to komplikuje życie, ale podobno tak jest lepiej, bez pomówień o defraudacje i inne takie.
  17. [quote name='edek']Ja cały czas pamiętam o Ciapku i Lisku, nic się nie dzieje ??? nie było telefonów w sprawie chłopaków ???[/QUOTE] Zero telefonów. Chłopcom nic się złego nie dziej. Może smutne, że w boksie, ale w wyremontowanym:)
  18. [quote name='Jaaga']Jesli w przyszłą sobote Sara pojedzie do DS i dogada się z kotem, to wezmę Helgę. Na razie mam ogłoszenie o Psotkę lub Manię, czyli młodą, nieduzą, rudą, wysterylizowaną. Mówić o pozostałych? Tylko nie znam wieku.[/QUOTE] Mów, one wszytkie są młode bardzo tak rok-dwa. Wydaje mi się, że Helga jedyna jest starsza od nich. Nie pamiętam jak to małe, chude, brązowe z ostatnich zdjęć ma na imię. wszystkie będą przed adopcją wysterylizowane. W takim razie może pieniążki Psotki zostawimy na razie Heldze? Jak darczyńcy się zgodzą?
  19. [quote name='sylwija']dziwne, że mało telefonów niego.. może lepsze zdjęcia by się przydały..[/QUOTE] a jest szansa na nie? Mnie się wydaje, że on ma fajne te zdjęcia.
  20. Myslę, żeby dać jej spokój? Póki nie cierpi? ma dobre i godne życie. Bez bólu i z miłością. Po co ją męczyć dodatkowo?
  21. zamówiłam pakiecik ogłoszeń. I tak.... miałam smsa od chyba zainteresowanej osoby Oczką, ale wybaczcie moja cierpliwość nie zdzierżyła tego. Pierwszy był miły w stylu witam, kiedy się mozna skontaktować. Odpisałam że zadzwonię. zadzwoniłam i nikt nie odbierał. Potem za 2 minuty dostałam smsa: "Już jestem!" Odpisałam, ze czekam na kontakt telefoniczny. Generalnie nie znoszę jak ktoś zainteresowany wysyla mi smsy. Wydaje mi się, że smsy to kontakt z bliskimi, znanymi osobami. a już po ponaglającym szlag mnie trafił. trochę mnie to gryzie, bo być może zaprzepaściłam dobry dom, ale.... jakieś formy chyba trzeba zachowywać?
  22. Az milo się na niego patrzy.... doddy wysyłac Ci naszego następnego amstafa? Uśpienie mu nie grozi, ale... jest po operacji złamanej szczęki i miał leczony nowotwór skóry. Jest piękny. Na szczęście się nie glodzi, albo nie jest glodzony jak to u nas bywało.
  23. [quote name='savahna']To miał psiak duuuużo szczęscia. Kociakowi powinien podziekowac.;) Robie mu swieży pakiet. Na Gumtree p;oprzednie jego ogłoszenie musiałam usunac i tak sobie zerknęła....sporo miał wejśc, ponad sto... [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Wilczasty-FIL-mix-owczarka-niemieckiego-zrownowazony-oddam-W0QQAdIdZ305837460[/URL][/QUOTE] Ja mu też zamo0wiłam pakiecik, ale nie wiem kiedy będzie.
  24. [quote name='Jaaga']Tak, ale przecież u nas ma duzy ogród do dyspozycji i poza tym chodzi dalej na spacery na smyczy. takiego zrywu jeszcze nie widziałam. Kompetnie mu odbiło i nic do niego nie docierało. Gdyby nie ten kot, to nigdy sam nie wróciłby.[/QUOTE] Ano widzisz. Tak to z tymi schroniskowcami jest. Nigdy nie wiadomo co mu odbije.
×
×
  • Create New...