-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
majqa replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Maila odebrałaś Aguś? Tylko tak mogę dopomóc. -
[quote name='morisowa'][COLOR=gray](...) malibo57 - allegro cegiełkowe TAK! sama nigdy nie wystawiałam, zwłaszcza, że potrzebne jest konto fundacyjne. Więc będziemy z Jaśminem wdzięczni. Majqa jest znana ze świetnych tekstów - możemy prosić coś dla Jaśmina? Byłoby do wykorzystania w allegro, na 1ej stronie wątku, a chcę też puścić maila do rozsyłania z prośbą o wsparcie - a dobry, chwytający tekst to podstawa żebractwa ;) (...) Morisowa, Twoja i moja doba mają po 24h. Ponieważ nie wszystko nadaje się na forum proponuję kontakt telefoniczny, w każdej chwili/ na życzenie podam Ci numer do siebie i zapraszam na krótką acz treściwą rozmowę. Z przyjemnością podzielę się wtedy z Tobą informacjami o moich mocach przerobowych, wyjaśnię czemu są bardziej niż cienkie. Właśnie wstałam, bo na dwie godziny urwał mi się film, urwało go li tylko zmęczenie i to zaledwie jedna z przyczyn tego stanu rzeczy. Ocknęłam się ale z mety nie usiądę do tekstu dla Jaśmina, za co przepraszam. Moja zatem propozycja jest taka. Napisz tekst dla psa, którego ratowałaś i wyciągałaś ze schroniska. To nie jest duży wkład w pomoc mu i ogromna satysfakcja, zapewniam. Jeśli okaże się, że ów tekst wymaga podrasowania postaram się pomóc. Niewykluczone jednak, że będzie doskonały, bo płynący z Twojego serca. To ono przecież podyktowało Ci chęć ratowania Jaśmina.
-
[quote name='Marycha35']CMOOOOOOOOOOOOOOOK więc:):):) Dobre wieści.[/QUOTE] O tak, dobre. Uważaj tylko Anuś proszę, żeby z Sal Ems nie przegiąć, bo mimo wszystko to sól, a sól i pies... To nie uleczy ale powinno złagodzić mu struny głosowe. Jeśli to w ten sposób zadziała to winno być zauważalne w góra dwa, trzy dni, zadziałało nie ciągnąć tego dalej. Hm... z kolei... wiecie, ja mam takie przemyślenie, że coś qrczę za długo jest ten kaszel. :-( Proszę, przypomnijcie mi, ile czasu trwa już kaszel i ile czasu podawany jest antybiotyk.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W weekend postaram się wystawić bazarek z fantami od Malibo57. -
W weekend postaram się wystawić bazarek z fantami od Malibo57.
-
Co by nie było, koszty będą więc należy wykorzystać opcję allegro cegiełkowego.
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
majqa replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Coś mi się pokomplikowało więc usiadłam i zrobiłam to już, by nie ciągnąć zobowiązania w czasie... [CENTER][U][B]Jest sens ratować? Boska Dunia i zaćma...[/B] [/U] Czerń loczków, filigran ciałka, rozkoszny migdał oczek... kluczowych oczek dla zapewne byłych i przyszłych losów tego [B]8 letniego[/B] cudeńka o imieniu [B]Dunia[/B]. Skąd(?), jak(?), dlaczego(?)... tego można się tylko domyślać. Ktoś nie dostrzegł niewątpliwej urody sunieczki? Może jednak dostrzegał do czasu, gdy pojawiło się wyzwanie pod znakiem zaćmy więc pożegnał Dunię na "wieczne nigdy". [B]Nic prostszego niż raz ostatni zamknąć za zwierzęciem drzwi, wymazać je z pamięci, wyrzucić za burtę codzienności ułomny, kłopotliwy balast. [/B]Los rzucił bezdomne, bezbronne i postrzegające świat przez pryzmat wspomnień oraz zmysłów węchu, dotyku i smaku stworzenie do schroniska. Tam, ku wielkiemu jego szczęściu dostrzegli je wrażliwi wolontariusze. W ich głowach zrodził się karkołomny, by nie rzec szatański plan zawalczenia o lepsze jutro Duni. Uczyniono już pierwszy krok. Czarna Iskierka opuściła psią samotnię i została ulokowana w odpłatnym domu tymczasowym. Sztuką będzie ją tam utrzymać ale to jeszcze nie oznacza konieczności modlitwy o cud, wszak chcieć to móc. Cudu jednak potrzeba, cudu finansowego, by porwać się na zebranie środków na kosztowną operację, której celem jest przywrócenie wzroku Duni. To nie fanaberia, to jej "być albo nie być". Można by zadać pytanie: [B]Po jakie licho pchać niemały pieniądz w zwierzaka, który jakoś (ot, istotne słowo - [I]jakoś[/I]) da sobie radę.[/B] Cóż... Wyobraźmy sobie, że to my tracimy wzrok, że to na nas ktoś chciałby machnąć ręką? Prawda, że teraz to wygląda inaczej? Czy nie zadziała tu fenomen perspektywy spojrzenia? [COLOR=red][B]A skoro już przy spojrzeniu jesteśmy... [/B][/COLOR] [B]Zwracamy się do Państwa z gorącym apelem![/B] [B]Jeśli myślicie podobnie, że należy wyciągnąć pomocną dłoń do Duni..., że jest sens ucieszyć własne serce za cenę nieznacznego zubożenia portfela... jeśli więc...[/B] [COLOR=blue][B]Kartka małego gestu to tak niewiele ale złożona z czyjąś inną i kolejną i... następną..., zszyta nicią dobra da oczekiwany owoc - książkę nowego życia Duni. Jej dalsze stronice zapisze przeznaczenie. Oby było dla niej łaskawe...[/B][/COLOR] [LEFT][I][B]Osoby zainteresowane losem Duni, udzieleniem jej wsparcia, a...[/B][/I][I][B] może i chętne ofiarować jej prawdziwy dom proszone są o kontakt.[/B][/I][I][B] Danymi do niego są:..............., ....................[/B][/I] [/LEFT] [/CENTER] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Oj Ty moja grupo wsparcia. :evil_lol: Seee poradzę, spoko. :lol: -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']No może teraz sie uda ?[/QUOTE] Ucieszę się jak tego dożyję i zobaczę na własne oczy. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
majqa replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']A, ja tak piszę jak potłuczona...post pod postem... Najważniejsze sprawy: 1. Zdjęcia. ( zaraz wychodzę) 2. Transport do Grudziądza :-0 3. Stałe deklaracje na DT!!! 4. Allegro cegiełkowe ( Selenga :-) ) 5. Pomoc Fundacji. 6. Zbiorka na operację. Oby mogla być przeprowadzona! 7. Allegro z fantami JOMY.[/QUOTE] Apel o pomoc - wstawka na fb, goldenline, NK. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
majqa replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Odbierz Aguś maila, zorientuj się, odpisz. -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Lada moment wciągam słoneczko na stan, czyli odcinam się od wsparcia na Cacka, spokojnie sobie poradzę z nim, a zyskam jeden wątek mniej do obskakiwania i na spokojnie będę go sobie ogłaszać jako swojego. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
majqa replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Rzeczy "chodliwe" pchajcie na allegro. Z tekstem pomogę, dajcie mi tylko proszę czas do jutra (nocki). -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudny psiak, cudna relacja! Niech Ci się wiedzie Franuś... :-) -
Czułam, że coś mi umknęło, ten śrut.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki Amico. :-) Akrum, to jest pychol do schrupania! :-) Wiecie, może nie powinnam tego napisać ale mam nadzieję, że zrozumiecie moją intencję... Ten pies jest taki, że... chciałoby się go mieć, na już, zaraz, od ręki... :loveu: I to, co poniżej to jest ta nieco kontrowersyjna część wpisu, bo... Wiem, że nie mam szans na wzięcie Franka (przyczyny przepełnieniowe zwierzakami, czyli miejsca brak, a do tego to miejsce zajęli psi agresorzy, kajbry - zawadiaki)... :-( ale... pomimo to mam tak głupie uczucia, że aż wstyd... :oops: Wychodzimy z lecznicy, a ja się łapię na tym, że... jestem zła, wszystko się we mnie kotłuje, bo Franek idzie do auta Ajlii a nie mojego. To jest normalnie chore... :shake: Czy on ma u Ajlii źle? Ależ skąd ale ja czuję wbrew i na przekór wszystkiemu, co logiczne, że chciałabym, by on był mój, mój, tylko mój, czyli... podejść, wyrwać Ajlii smyczkę, Franka pod pachę, potem liczyć, że mnie Ajlii i Jej Mąż nie dogonią, buch Frania w auto i chodu... Na pewno czas mi na lekarza z dobrą kozetką. :evil_lol: I wniosek z tego, co napisałam: Jeśli ktoś da Franiowi szansę to jestem niemal na 100% przekonana, że poczuje to samo, co ja, przepadnie, po prostu przepadnie. A... może to mnie już odbija? Poniekąd może i tak... to, co się czuje przy tym psiaku jest nie do opisania, w sekundę buduje się jakaś więź, metafizyczna, niesamowita i taka, jaką trudno oddać słowami, te są zbyt ułomne. Ja próbowałam, potem czytałam swoje wpisy i... smutne, ale one i tak nie przystają do sytuacji i Franka samego w sobie. :shake: -
To cudo jest b.dzielne, a jest to cuuudo!!! Miał RTG główki kl. piersiowej. Zarys serca, płuca OK. O dziwo z kolei, a zdjęcia wyszły jak żyleta, brak zmian w kościach czaszki. Na ujętym odcinku kręgosłupa raptem jedna mała zmiana spondylotyczna. Krewka pobrana - morfo i biochemia, wyniki odbierze Ajlii. Jasio to ostoja spokoju. Zachowanie wzorowe. :-)
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I jest to racja... Wrócę jak bumerang do tego, co kiedyś pisałam - gadać, gadać do niego z sensem i bez sensu, miętolić, kiziać, miziać, całować, a jak zaprotestuje i zechce dać dyla to siłą zmusić i znów gadać, gadać... ;-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Od tych nic, po łepetynie chodziły mi tylko jeszcze takie w trawce, wiesz, Franio a la Byczek Fernando! ;-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Franio :loveu:... cudny, jak i uprzednio, przy czym... duży komponent jego "zipania" to stres/ emocje. Dał tym stresem do wiwatu w trakcie badania ale kiedy do niego mówiłam (darujcie, nie powtórzę co, bo to były straaaszne głupoty, byle tylko)... uspakajał, się. Podtrzymywałam mu główkę, patrzyłam w oczęta i dawałam buziaki. Złapałam się i na tym, że... mówiłam do Franka o panu doktorze per wujek, czyli: Franuś cacy, a teraz wujek... Wujek pomoże Franusiowi... I na tym etapie to się już załamałam sama sobą. Czas na kozetkę. :shake: Aaaa i było jedno jaaajo!!! :lol: Był taki moment, na koniec wizyty, że pan doktor zerwał się od biurka i poszedł w głąb lecznicy po coś a Franek... A Franek fruuu powiewając smyczą za panem doktorem, serce pękało jak on się spieszył. Mowę mi odjęło, bo czemu akurat za panem doktorem? :-o Jak ruszył za... to główkę jeszcze bardziej przekrzywił, jakby był mocno zafrapowany, co też tam się ciekawego będzie dziać. :lol: Niemożliwy psiak, po prostu niemożliwy! Edit: Niestety fotki są jakie są. Myślałam, że będzie jeszcze moment na sesję na zewnątrz ale Ajlii i Jej Mąż spieszyli się bardzo, byli ogromnie zmęczeni, mieli dziś morderczy dzionek. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[B]Ogłoszenia z bazarku Paja:[/B] 1)[URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nikomu-niepotrzebny-pudel-Tak-mialo-byc-W0QQAdIdZ288856347"]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ288856347[/URL] 2)[URL]http://www.hodowcy.com.pl/13686[/URL] 3)[URL="http://www.facebook.com/people/Foce-Bock/1515984554#%21/profile.php?id=100001910760262"]http://www.facebook.com/people/Foce-...00001910760262[/URL] 4)[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-268821.html[/URL] 5)[URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pudle,ogloszenie,608811.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/P...ie,608811.html[/URL] 6)[URL="http://www.eoferty.com.pl/nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc_251774.html"]http://www.eoferty.com.pl/nikomu_nie...yc_251774.html[/URL] 7)[URL="http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Nikomu-niepotrzebny-pudel-Tak-mialo-byc,70226"]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/N...ialo-byc,70226[/URL] :cool:[URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/24114/nikomu-niepotrzebny-pudel_-tak-mialo-byc_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/2...ak-mialo-byc_/[/URL] 9)[URL="http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20110608205537,nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc.html"]http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20...mialo_byc.html[/URL] 10)[URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=93246&title=nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-mialo-byc"]http://www.pineska.pl/?do=view&id=93...-tak-mialo-byc[/URL] 11)[URL="http://radom.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/578378-nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc.html"]http://radom.pajeczyna.pl/Spolecznos...mialo_byc.html[/URL] 12)[URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/60360/Nikomu-niepotrzebny-pudel-Tak-mialo-byc/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/603...Tak-mialo-byc/[/URL] 13)[URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=174341[/URL] 14)[URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/29236.html[/URL] 15)[URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=110367[/URL] 16)[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=5589514&cid=1464"]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/sho...89514&cid=1464[/URL] 17)[URL="http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=214306187&ts=1307560178"]http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?...&ts=1307560178[/URL] 1:cool:[URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/173276-nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-mialo-by-E6--oferta-klodzko/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...ferta-klodzko/[/URL] 19)[URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=38691[/URL] 20)[URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja17104_nikomu-niepotrzebny-pudel.-tak-mialo-byc-.html"]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja17104...ialo-byc-.html[/URL] 1)[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-mialo-byc/32316"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...ialo-byc/32316[/URL] 2)[URL="http://tablica.pl/oferta/nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-mialo-byc-ID8pmj.html"]http://tablica.pl/oferta/nikomu-niep...yc-ID8pmj.html[/URL] 3)[URL="http://www.wroclawiak.pl/120827_nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc_.html"]http://www.wroclawiak.pl/120827_niko...ialo_byc_.html[/URL] 4)[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/24/16066.html[/URL] 5)[URL="http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Nikomu_niepotrzebny_pudel._Tak_mialo_byc?_3413.html"]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Nik...byc?_3413.html[/URL] 6)[URL="http://www.gdaniak.pl/20913_nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc_.html"]http://www.gdaniak.pl/20913_nikomu_n...ialo_byc_.html[/URL] 7)[URL="http://www.lubliniak.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,20889/catid,56/Itemid,0/"]http://www.lubliniak.pl/component/op...d,56/Itemid,0/[/URL] :cool:[URL="http://www.poznaniak.com.pl/38873_nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc_.html"]http://www.poznaniak.com.pl/38873_ni...ialo_byc_.html[/URL] 9)[URL="http://www.kolbuszowiak.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_category/catid,83/text_search,/order,0/expand,0/Itemid,0/"]http://www.kolbuszowiak.pl/component...nd,0/Itemid,0/[/URL] 10)[URL="http://www.krakusik.pl/75201_nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc_.html"]http://www.krakusik.pl/75201_nikomu_...ialo_byc_.html[/URL] 11)[URL="http://adpedia.pl/opolskie/byczyna/drobne/zwierzeta/ogloszenie/nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc?,161692/"]http://adpedia.pl/opolskie/byczyna/d...o_byc?,161692/[/URL] 12)[URL="http://www.krakusik.pl/75201_nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc_.html"]http://www.krakusik.pl/75201_nikomu_...ialo_byc_.html[/URL] 13)[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,34693,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCy2cmVkbmkscDAuaHRtbA==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...uaHRtbA==.html[/URL] 14)[URL="http://www.opolak.pl/20155_nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc_.html"]http://www.opolak.pl/20155_nikomu_ni...ialo_byc_.html[/URL] 15)[URL="http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=19435&method=jobs"]http://www.oglosili.pl/index.php?act...35&method=jobs[/URL] 16)[URL="http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?nr=335076&src=aktywacja"]http://www.ogloszenia.krakow.pl/inde...&src=aktywacja[/URL] 17)[URL="http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-mialo-byc,idb38634f81d852.html"]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyj...34f81d852.html[/URL] 1:cool:[URL="http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?nr=335076&src=aktywacja"]http://www.ogloszenia.krakow.pl/inde...&src=aktywacja[/URL] 19)[URL="http://portalogloszen.pl/ogloszenia.php?kat=126&id=40268"]http://portalogloszen.pl/ogloszenia....t=126&id=40268[/URL] 20)[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/149229.html[/URL] 1)[URL="http://owi.pl/ogloszenie/Nikomu_niepotrzebny_pudel._Tak_mialo_byc,375452"]http://owi.pl/ogloszenie/Nikomu_niep...alo_byc,375452[/URL] 2)[URL="http://eszukam.pl/nikomu-niepotrzebny-pudel.-tak-mialo-byc,2,36217,1712/"]http://eszukam.pl/nikomu-niepotrzebn...,2,36217,1712/[/URL] 3)[URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=159765&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] 4)[URL="http://www.posrednik.walbrzych.pl/ogloszenie/index/228_nikomu_niepotrzebny_pudel__tak_mialo_byc"]http://www.posrednik.walbrzych.pl/og..._tak_mialo_byc[/URL] 5)[URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=75119[/URL] 6)[URL="http://www.fargone.pl/4174/sprzedam/dom-ogrod/nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-mialo-byc"]http://www.fargone.pl/4174/sprzedam/...-tak-mialo-byc[/URL] 7)[URL="http://www.jgogloszenia.pl/ogloszenie,20110608221326,nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc.html"]http://www.jgogloszenia.pl/ogloszeni...mialo_byc.html[/URL] :cool:[URL="http://grojec.freecf.pl/nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-mialo-byc_a38304"]http://grojec.freecf.pl/nikomu-niepo...alo-byc_a38304[/URL] 9)[URL="http://adpost.pl/sprzedam/zwierzeta/sprzedam-psa/ogloszenie/nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc?,22257/"]http://adpost.pl/sprzedam/zwierzeta/...lo_byc?,22257/[/URL] 10)[URL="http://www.feniks-ogloszenia.pl/zwierzeta-i-rosliny-sprzedamkupie/zwierzeta-domowe/nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-mialo-byc-1078.htm"]http://www.feniks-ogloszenia.pl/zwie...o-byc-1078.htm[/URL] 11)[URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=83571&kategoria=1021&tytul=Nikomu%20niepotrzebny%20pudel.%20Tak%20mia%C5%82o%20by%C4%87?"]http://www.szybko-sprzedam.pl/index....2o%20by%C4%87?[/URL] 12)[URL]http://brzesko-bochnia.pl/Dzial/i155/za-darmo[/URL] 13)[URL]http://gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=42765[/URL] 14)[URL="http://www.darmoweogloszenia.pl/ogloszenia.php?kat=772&id=230351"]http://www.darmoweogloszenia.pl/oglo...=772&id=230351[/URL] 15)[URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/37418.html[/URL] 16)[URL="http://www.tablicaogloszen.co.uk/drobne/ogloszenie-8151.html"]http://www.tablicaogloszen.co.uk/dro...enie-8151.html[/URL] 17)[URL="http://ogloszenia.wroc.pl/Nikomu_niepotrzebny_pudel__Tak_m__16674"]http://ogloszenia.wroc.pl/Nikomu_nie...__Tak_m__16674[/URL] 1:cool:[URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2134559229/gliwice-Nikomu-niepotrzebny-pudel-Tak-mialo-byc.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...mialo-byc.html[/URL] 19)[URL="http://www.ogloszenia.europomorze.pl/wiecej/nikomu-niepotrzebny-pudel.-tak-mialo-byc?/psy/oddam-za-darmo/5897,0,1.1,7,58,5,43,-"]http://www.ogloszenia.europomorze.pl....1,7,58,5,43,-[/URL] 20)[URL="http://przekazik.pl/ogloszenia-krakow/item/87_psy/1175_nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-miao-by.html"]http://przekazik.pl/ogloszenia-krako...k-miao-by.html[/URL] 1)[URL="http://suchedniow.lento.pl/nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-mialo-byc_,82290.html"]http://suchedniow.lento.pl/nikomu-ni...yc_,82290.html[/URL] 2)[URL]http://adsy.pl/ogloszenia/163/posts/7/33/50484.html[/URL] 3)[URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/24554/[/URL] 4)[URL="http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/2913/Nikomu_niepotrzebny_pudel_Tak_mialo_byc.html"]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com...mialo_byc.html[/URL] 5)[URL="http://www.swiatogloszen.net.pl/sprzedam_zwierzeta,2,24.html"]http://www.swiatogloszen.net.pl/sprz...zeta,2,24.html[/URL] 6)[URL]http://adoos.pl/post/20614859[/URL] 7)[URL]http://ogloszenia.infohouse.pl/oddam-za-darmo,s1.html[/URL] :cool:[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=23379&n=Nikomu-niepotrzebny-pudel-Tak-mialo-byc-"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...Tak-mialo-byc-[/URL] 9)[URL="http://otiz.pl/start/41-psy/1240-nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-.html"]http://otiz.pl/start/41-psy/1240-nik...udel-tak-.html[/URL] 10)[URL]http://www.zwierzaki.a4z.pl/myobjects/preview/id/1120[/URL] 11)[URL]http://aletutego.net.pl/kategoria/23/zwierzeta/[/URL] 12)[URL="http://www.kalisz.wyliczanka.pl/ogloszenie/drobne/52421/nikomu_niepotrzebny_pudel._tak_mialo_byc?"]http://www.kalisz.wyliczanka.pl/oglo...tak_mialo_byc?[/URL] 13)[URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1973541-nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-mialo-byc/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1973...tak-mialo-byc/[/URL] 14)[URL="http://www.top-ogloszenia.pl/ogloszenia,psy_i_koty,63,1,nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mi,6418.html"]http://www.top-ogloszenia.pl/oglosze...k_mi,6418.html[/URL] 15)[URL="http://www.oglosze.pl/oferta43499_nikomu_niepotrzebny_pudel_tak_mialo_byc.html"]http://www.oglosze.pl/oferta43499_ni...mialo_byc.html[/URL] 16)[URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/81059[/URL] 17)[URL="http://biala-podlaska.swistek.pl/nikomu-niepotrzebny-pudel-tak-mialo-byc-_96070.html"]http://biala-podlaska.swistek.pl/nik...yc-_96070.html[/URL] 1:cool:[URL="http://www.zwierzeta.swiatogloszen.net.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=2951&catid=3&Itemid=0"]http://www.zwierzeta.swiatogloszen.n...tid=3&Itemid=0[/URL] 19)[URL]http://wsw.rynekslaski.pl/ogloszenie/3965/podglad/[/URL] 20)[URL]http://www.rynekmalopolski.pl/ogloszenie/1820/podglad/[/URL] -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli wsio zapamiętałam: - krew pobrana - USG: wszystko OK za wyj., bez paniki ale do powtórzenia dla porównania i ponownego przepatrzenia, zacienienie w obrębie (lub tuż obok) pęcherzyka żółciowego i... jąderka, struktura niejednorodna obu, czyli są zmiany ale w gorszym stanie jest mniejsze lewe. Generalnie stan wnętrza Frankowego lepszy niż mojej, a też niedawno diagnozowanej, Maniuśki. Dojdą wyniki krwi i biochemii i Ajlii pojawi się po zbiorczy odbiór całości opisów obu psiaków - Frania i Jaśmina. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Przelew zrobiony. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Przelewam na poczet Bingo Sylwio 15.50zł + 30zł = 45.50zł (do tego dodam Zorana).