Info ustami opiekunki, która miała sunię na tymczasie:
"Jestem w stałym kontakcie z nową Panią Lenki. Sunia przechodzi samą siebie i broją we dwie [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/wub.gif[/IMG] Lenka jest najbardziej pomysłowym psem świata. Wczoraj jadła leżąc na boku z łbem w misce (sunia jest zdrowa), potem porywała gąbki, a to taką do mycia samochodu, jak tą jej odebrano, to pobiegła do łazienki i "upolowała" następną. Bawiła się chlebem, ale jak? leżąc na plecach żonglowała nogami bochenkiem chleba.. ponoć to całkiem długo udawała jej się ta sztuczka. Ze Skanerem, swoim kolegą z domu dogaduje się bez problemu. Wredyny Skanerek męczył wszystkie poprzednie psy, a teraz zamęcza go Lenka. Teraz gdy nie może przed nią uciekać w śniegu, ona go podszczypuje za ogon [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/msn-wink.gif[/IMG] Poza tym Lenka kocha śnieg, zjada go 4 tony, lepi kule, podrzuca go, jednym słowem sporty zimowe dla niej."