Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Ten pies jest max nawet z dziećmi i to maleńkimi. Ostoja spokoju i delikatności. Na tymczasie jest z 3latkiem i niemowlakiem i kompletnie nie jest od nich izolowany. Pełen udział. Pięknie chodzi na smyczy, równie cudnie jeździ autkiem...tylko qrde co z tego...:placz:
  2. Byłam, ba jestem, zwarta i gotowa do pomocy z wyprowadzaniem tylko cóż z tego...:roll:
  3. Uff...Czekamy wobec tego na wstawki Beki. Miło było poczytać i odetchnąć. Rzeczywiście ta sunia wymaga max troski i uwagi. Ciągnie za sobą z przeszłości coś ciężkiego, co jej leży na serduchu.:-( Współczuję cyrku cieczkowego i ścierkowej zabawy.:shake:
  4. Właśnie się dowiedziałam, że ludzie zrezygnowali. :-( :-( :-(
  5. Edi uściślij, on sygnalizuje potrzebę wyjścia, tak? A jaki jest - szczekliwy, czy "hau hau" nie kupisz?
  6. [quote name='ocelot']Agnieszka zmieniała już kilkakrotnie, ten miał przykuć uwagę, ale jak się pojawi na dogo to pewnie zmieni[/quote] Anuś to jest luźno rzucony temat, a mój odbiór tytułu też może być mylny.
  7. A może by zmienić tytuł wątku (?), bo ten jest jakiś zapeszający, poza tym "straszy wyglądem" to nie to samo dla mnie co "jego wygląd wzbudza respekt". Jak pierwszy raz zobaczyłam wątek to odebrałam tytuł tak, że Edi straszy wyglądem, bo jest niemożliwie paskudny, a to przecież pięknota.:loveu:
  8. [quote name='dena'](...) Dam znać jak dowiem się czegoś więcej w tej sprawie.[/quote] Koniecznie, plizzzz, plizzzz...:modla::modla::modla:
  9. Sznaucerki z mojego osiedla dają szczekowego czadu. Jakie jest to cudeńko? A tak w ogóle, :evil_lol: ja pierniczę, jakie imię. ;) Mój dziadek by był dumny!!!
  10. Rozrabiający Waldemar, te wieści już mi się bardzo podobają!!! Hurra!!!
  11. Edi musisz jakoś wytrwać...Jasne, że do środy czas się będzie dłużyć ale...skróć go dzwoniąc po tych allegrowych domkach. Nie dołuj się odległościami, na zmartwienia przyjdzie jeszcze czas! Podzwoń, zobacz kto Twoim zdaniem odpada, a kto zostaje i dopiero wtedy będzie czas na debatę nad odległością. Głowa do góry!!!
  12. Tu poprostu nie ma mądrych. Zbytnie ograniczenie ruchu też nie jest wyjściem, zaczną zanikać mięśnie, w stawach zahamuje się wydzielanie mazi, co przełoży się na szybsze zwyrodnienia, a kaletki maziowe do wydzielania tego naturalnego smaru pobudza właśnie ruch. Człowieka da się zmanewrować argumentacją by się nie forsował i na siebie uważał. Da się również w miarę możliwości i czasu zapanować nad psim maleństwem, czy psem zdecydowanie starym ale w kwiecie wieku owczarek, to już kłopot nie lada. Można cudować na wszystkie fronty, a wystarczy, że Bonka podskoczy by się z kimś lubianym przywitać, przeciągnie się niefrotunnie itd...itp...i będzie pozamiatane.
  13. [quote name='Reno2001'](...)jak nazwac dom, który chce wziąc psa, spełniając kaprys kilkuletniego dziecka??? Jeśli jest tekst to ja go wrzuce na allego. Własnie wystawiłam ta kaliską sunieczkę.(...)[/quote] Temu domkowi należało polecić konika na biegunach dla dziecka. Przypomina pieska, da się bujać, a piesek nie, co ważniejsze nie woła jeść, siku, a jak się znudzi można rżnąć do śmietnika. O ile wiem nie ma tekstu ogłoszeniowego, bo Edi nie spodziewała się takiego obrotu sprawy.
  14. Jeśli masz zachowane namiary Reno na te domki godne uwagi to może warto je przekazać Edi?
  15. Tej Pani szukające psa bardzo współczuję. Modlę się by mnie to nigdy nie spotkało, bo chyba bym oszalała z rozpaczy i ze strachu. Nawet nie chcę myśleć.:shake:
  16. Tu przecież nie ma co wybaczać. Nie sposób suni, konia z rzędem temu, kto zdoła, tak upilnować by nie okazywała radości życia. Tym samym pewno sama dla siebie jest rodzajem zagrożenia. Niestety, trzeba pamiętać, że schorzenia ukł.kostno-stawowego i nerwowego postępują. Ograniczyć ruch OK tylko jak to raz, a dwa ograniczenie ruchu (pytanie do jakiego stopnia, w jakim zakresie etc...etc...) odbierze owczarkowi chęć życia.Jak wprowadzić w czyn: "lepiej leż, bo zrobisz sobie krzywdę"? Daleka tu jestem od ironizowania, czy wykpienia postu wcześniej. Rozumiem tor myślenia Kobix tylko nie znajduję sposobu rozwiązania problemu. :roll: Bardzo mi przykro, że Bonce się pogorszyło. :-(
  17. Heniek ślicznota!!! Niemożliwe by nikt go nie szukał! :shake:
  18. Byle tylko udało Ci się rozwiązać sprawę wymarszu do pracy.:roll:
  19. Mam nadzieję, że już teraz nic nie wzbudzi wątpliwości.
  20. I tradycyjnie już...poźnonocnie - wątek w górę...
  21. Eh Skoczku...Może pomyślcie dziewczyny o ogłoszeniach z jakimś innym tekstem. Im więcej wariantów tym lepiej...
  22. Dołączam i swoje kciuki do już trzymanych...
  23. Onuniu, pędź kochanie na samą górę...
×
×
  • Create New...