Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='Koperek']No i zepsułaś mi zabawę [B]majqa[/B]!!!:mad: No przecież mam takie foty! (...) [B]psieeeeprasiam....[/B] :roll:[/quote] Czekam wobec tego na te git!!!
  2. Koperuś, to pierwsze to fotka błyskawicy a nie psa, hahaha...spróbuj proszę zrobić mu takie zdjęcie, gdzie ktoś go przytula, przytrzymuje, gdzie widać jego pychola. Sama wiesz, im trafniejsza fota w ogloszeniu tym większa szansa na domek.
  3. [quote name='Poker']To wszystko prawda i p.Edyta ma wielkie serce tylko nie ma zdrowia i praktycznie jest sama z 5.psów.Brajl na dodatek często ma krwotoki z nosa. Mimo jej chęci nie wiem czy to jest dobry pomysł.Ona się kieruje emocjami i sercem , tylko potem sił brak... Piszę to z życzliwości.[/quote] Tak, czy owak ktoś (mam tu na myśli kogoś, kto zna Panią Edytę, bo wtedy to zabrzmi jeszcze sympatyczniej) powinien do niej zadzwonić by choć podziękować za serce i dodać kobiecie otuchy.
  4. Tak na przyszłość. Ja się śni, że goni Cię chłop, choćby i w sukience ale jest przystojny...daj się złapać!!! ;)
  5. [quote name='JoSi'](...) ostatnio całkiem nieżywego kreta chciała.[/quote] To Ty nie wiedziałaś, że własnie nieżywe krety są najlepsze???:evil_lol:
  6. [quote name='JoSi']Witam Wszystkich, jeśli kolejny elaborat wejdzie (poprzednie znikły) opowiem więcej.[/quote] Wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!
  7. [B]Tosieńko, prośba odnośnie mojej, wiadomej pomocy, jeśli mogę.[/B] Chwila moment i wątek się rozrośnie (nic w tym dziwnego, bo nie sposób nie podziwiać Twoich podopiecznych :loveu:) i będę miała nie lada zagwozdkę by przebrnąć więc... Jeśli coś, o konkretnym psie przyjdzie Ci do głowy, to dorzucaj o nim info w konkretny jego post. To raz. Poproś też kogoś, bo fotki wydają mi się spore, o pomoc w pomniejszeniu fotek do rozmiaru mniej niż 100kb (na większości stron ogłoszeniowych wchodzą tylko takie) i również dorzuć je w wersji pomniejszonej do konkretnych postów (konkretny post - konkretnego psa). Łatwiej mi będzie wtedy czerpać i info i same fotki. Jak zrobię danej psinie tekst to w moim poście podam imię psa, tekst i linki do ogłoszeń. Tu też by dobrze było zrobić przerzutkę tego, co opisałam, do postu danej psinki. To uporządkuje sprawę (wątek), a ktoś, kto zechce się włączyć w pomoc będzie miał od razu wgląd na jakich stronach psiak jest ogłoszony, by wiedzieć, gdzie, jeśli zechce dopomóc, popowielać ogłoszenia. Tak to widzę, co nie znaczy, że dobrze. Jeśli Ty lub ktoś inny widzicie to inaczej to piszcie proszę. Może mój pomysł jest nietrafiony?
  8. Koperek włącz komórkę!!!!!!!!!!!!!! Pilne!!!!!!!!!!!!
  9. [B]Kikou, Poker[/B]...bardzo Wam dziękuję za odzew w sprawie pomocy cegiełkowej Isadorze. :loveu: :loveu: :loveu:
  10. Koperku, jest już za późno ale jutro, zaraz do południa dodzwonię się, dopytam skąd dokładnie (czy nie trzeba kawałek podwieźć) i zaraz dam Ci znać. Głowa do góry....Nie chciałam Cię urazić, a jedynie zasygnalizować, że się martwię, by to długie czekanie nie obróciło się przeciwko nam. Cholercia, Koperek, na innym wątku zacytowałam Cię z Kudłaczki (nie, Boże broń, nie z żadnych PW), bo nim wyszło szydło z worka, z aukcją Kudłaczki zaproponowałam tam Pana Zimonia i...sunia ponoć ma tam pójść. To ten wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110961[/URL]
  11. [quote name='ElzaMilicz']No, co tam słychać ?[/quote] [B]A wygląda to tak, przypomnę:[/B] "Ustalenia doszły do skutku, tylko termin jeszcze niewiadomy:shake: Cholera- w tym tyg. NA PEWNO! będzie sunia wysterylizowana, Dominika tylko nie była w stanie stwierdzić, w który dzień dokladnie- zrobi ją wtedy, kiedy jakiś inny pies wypadnie z grafiku." "Nic nie zaprzepaścimy- wcisnęłam kudltakę w kalendarz- MUSI WYJŚĆ (nawet jak nie jestem na Rusim:p)" Do mnie dziś dzwoniła wiadoma osoba, która liczyła jakąś wiążącą odpowiedź, przecież wciąż (terminowo) nie wie na czym stoi i choć tego nie powiedziała, to za przeproszeniem, ja to nazwę po imieniu, że musimy mieć świadomość, że to nie jej, a nam powinno zależeć by Kudłatka znalazła się we właściwym miejscu. Chcąc dopomóc (a tu np. cięciem kosztów transportu) sądziła, że w swojej drodze powrotnej w pt. wróci już z Kudłatką. Dzwoniłam dziś do Koperka w okolicach hm...14.00, nie odbierała, nie oddzwoniła, w innej postaci również nie mam informacji. Chciałabym się mylić ba, mam nadzieję, że się mylę ale jeśli tak pójdzie dalej to cóż...nie Kudłatka, a inny pies dostąpi szczęścia.
  12. Tosiu, zaraz po niedzieli włączę się w wiadomą pomoc.
  13. [quote name='Isadora7']Jak dla mnie w sensie globalnym bardzo konkretną. Przekroczyłam dwukrotnie zakładany plan miesięczny, żeby było "smieszniej" jestem bez pracy :) [B]Mnie do śmiechu nie jest. :-( Bardzo mi przykro.(...)[/B][/quote] I tak rozminęłysmy się postami, a ja pośrednio dostałam odpowiedź na moje wątpliwości. Na forum rottki jest prośba o podanie linku, do kolejnej aukcji cegiełkowej. Ludzie dalej chcą pomóc i kupować cegiełki.
  14. [quote name='kikou']czyli te drogie prowizje płacis zsama Isadoro?[/quote] [B]Obawiam się, że Isadora opłaca to z własnej kieszeni, a jest zbyt taktowna by napisać wprost prośbę o pomoc.[/B] Popraw mnie Isadoro jeśli się mylę. :roll: Były dwie inne aukcje (wyróżnione) - dwa inne wątki, które Isadora zrobiła z dobrego serca, swoją ciężką pracą, zarwaniem nocy, a wspomniane dwie to kropla w morzu tego, ilu psom Isadora robi allegro. W tamtych, wspomnianych okolicznościach, o ile mnie pamięć nie myli, wymusiłam wręcz na Isadorze podanie mi kwoty i danych do wpłaty. Nikt nie pomyślał nawet, że być może dziewczyna potrzebuje takiej pomocy, nikt nie zapytał (przynajmniej na tamtych wątkach), czy pomóc. Nie była to mała kwota (i dla mnie ani dla Isadory), oczywiście mało/ dużo to rzecz względna, zależna od zarobków. Mogę się zaledwie spodziewać, ile Isadora buli teraz. [B]Czy ktoś z tego wątku bezpośrednio na nim lub na PW zaoferował Isadorze wsparcie? Nie piję do żadnej, konkretnej osoby, nikogo nie chcę postem podminować celowo, zaglądać komuś w kieszeń, poprostu, po ludzku pytam.[/B]
  15. [quote name='Dorothy']bede płakała:placz: TY nas opuszczasz??? i nie bedziesz zagladac???? No i wygrałaś :loveu: Będę, będę zaglądać na ile zdołam. :-( smutno mi... Ja Ci się posmucę...:mad: a co do ludzkich lekow wymienionych- czy one sa bez recepty? niestety NIE MAM zadnego znajomego lekarza co by wypisal... Te wymienione leki są na receptę. Niebezpiecznie jest uskuteczniać samowolkę lekową ale uzgodnij dla spokoju sumienia z Twoim wetem zasadność podania któregoś z wymienionych, postaram się wtedy o receptę i prześlę Ci ją. OK?
  16. Błagam, nie żartuj Koperku ze słabości do Ciemmmm. To nie fair!!!!!!!!!!!:lol:
  17. [quote name='Koperek']Tak jest pani psorko! :lol:[/quote] O, Ty...qrczę, szczęściaro, bo wiesz, że żart Ci ujdzie płazem...:evil_lol: ;)
  18. Fotek brak (to nie zarzut). Muszę się wyłączyć z wątku, siła nadrzędna. W razie potrzeb, piszcie na PW.
  19. Kochani, jak wspomniałam, na wątku założonym przez Koperek, jest tekst do ogłoszeń w ramach potrzeb. W razie potrzeb korzystajcie jak i piszcie na PW w sprawie Blue. Niestety muszę się wyłączyć w z wątku.:-(
  20. [quote name='Koperek'](...) Zostało zrobione w schronie zdjęcie RTG (mogę wziąć i przesłać komuś), które ukazalo, że w łapce ma piesek drut (czy druty?) i chyba jakieś śrubki:crazyeye: [COLOR=blue][B]DRUTY??? ŚRUBKI??? CZASOWE, DOZGONNE??? O CO U DIABŁA CHODZI??? WYBACZ KOPERKU, TO NIE DO CIEBIE, ALE CÓŻ, MAM NOSA, ŻE DOPYTUJĘ !!![/B] :-([/COLOR] Wskazuje to na to, że widocznie musiał mieć jakiś wypadek w przeszłości i ktoś (znachor??) nieudolnie mu tą nóżkę złożył. (...) Teraz sobie wymyśliłam, że spróbuję wziąć małego na nowe RTG i skonsultować ze swoim wetem (specjalista chirurg)- ciekawe, co na to powie. [B][COLOR=blue]BŁAGAM, POPROSTU BŁAGAM ZRÓB TO, JAK NAJSZYBCIEJ!!! PRZED TYM MALEŃSTWEM KAWAŁ ŻYCIA...[/COLOR][/B] [B][/B] Foty niestety wieczorem;) A jakby mi ktoś użyczył instrukcję zmniejszania fot to byłabym niezmiernie wdzięczna!!!:loveu:[/quote] [B][COLOR=blue]Ja Ci nie użyczę instrukcji, bo jestem cienias w tym ale napisz do Isadora7 i poproś o pomoc w zmniejszeniu fotek.[/COLOR][/B] [B]KOPERUŚ, TU, WSZEM I WOBEC INFORMUJĘ CIĘ, ŻE BĘDZIESZ MNIE ZABIJAĆ NA RATY, PÓKI, A NIE ŻARTUJĘ, NIE WYJAŚNISZ NOWYM RTG I KONSULTACJĄ Z DOBRYM WETEM, TYCH TAJEMNICZYCH DRUTÓW, ŚRUBEK W MALEŃSTWIE...JAK WSPOMNIAŁAM WIELE KITU [/B] [B]I MĄDROŚCI IDZIE MI WCISNĄĆ ALE...NIE TU...BŁAGAM O KONKRETY, A PÓKI CO, NA JAK DŁUGO + ROZPOZNANIE (SPEKULACJA ODNOŚNIE PRZYCZYN).[/B] [B]aha...Dasz mi powyższe info, pojawią się fotki, podaj mi również kontakt do osoby, na którą podawać ogłoszenia.[/B]
  21. Dobra i taka wiadomość (wiesz, o kogo mi chodzi ;), a dopytuje i słusznie). Koperku, błagam, dopilnuj sprawy, przyspiesz ją jeśli możesz, bo jeśli zaprzepaścimy szansę...cóż, jesteś w temacie.
  22. Takim osobom przekazuj kontakt w sprawie nie tyle adopcji, co bezpośrednich info o Brendzie, do Pani ze Szczecina. Niech tam dzwonią, będą mieć rzetelne wieści u źródła o stanie suni.
  23. Maszo, siłą wyższej konieczności wyłączam się z wątku. W razie potrzeby pisz na PW, proszę.
  24. Izmir w razie potrzeby pisz do mnie na mail, PW, dzwoń. Z powodu konieczności wyłączam się z wątku.
×
×
  • Create New...