Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='danka1234']Ano nie ma.:shake:[/quote] A już są... Dzwoniłam do Isadory. Na ten moment na koncie ma wpłaty wyłącznie z dogo. Wczoraj z trasy dzwonił do niej Pan Grzegorz i...poprosił by Isadora wysłała mu dane do wpłaty smsem, co uczyniła.
  2. Wątek w górę, pilne!!!
  3. [quote name='supergoga']Zbliża się piątek. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i Lupi pojedzie do swego domu.[/quote] Za to przemocno zaciskam kciuki!!!
  4. [quote name='Weronia']no przeciez Grzegorz rozmawiał z Isadorą!![/quote] Hm...wobec tego ciekawostką jest dla mnie 106 post Isadory (być może zrozumiałam go opacznie, a jeśli tak, potrafię się przyznać do błędu, co niniejszym czynię i przepraszam). Mam nadzieję w takim razie, że czeka wyłącznie na uzgodnioną kasę, a nie sam telefon Pana Grzegorza. Nie pozostaje mi nic innego jak poczekać na odzew/ wpis samej Isadory.
  5. [quote name='malaria']poza umową adopcyjną przydałaby się zobowiązanie do kastracji[/quote] Zazwyczaj taki punkt jest już w umowie.
  6. [B]Ogłoszenia:[/B] Tu się uaktywni, wtedy podmienię na właściwy link [URL]http://www.eoferty.pl/[/URL] [URL]http://vegie.pl/topics152/1604.htm[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/Kaleka-drobinka-modli-sie-o-swa-szanse.html,33457[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,261,Lw==.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1363275_kaleka_drobinka_modli_sie_o_swa_szanse.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id78375.html[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23447126,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/URL] [URL]http://wroclaw.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/203926-kaleka_drobinka_modli_sie_o_sw.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=52422&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/395_Kaleka_drobinka_modli_si_o_sw_szans_.html[/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=16393&tytul=Kaleka%20drobinka%20modli%20się%20o%20swą%20szansę"]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=16393&tytul=Kaleka%20drobinka%20modli%20się%20o%20swą%20szansę[/URL]... [URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=33076[/URL] [URL]http://www.ogloszenia4you.pl/detale.php?&anz_id=44578[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=26697[/URL] [URL]http://www.populada.pl/ogloszenie,nr,15802[/URL] [URL]http://adpedia.pl/dolnoslaskie/wroclaw/drobne/zwierzeta/ogloszenie/kaleka_drobinka_modli_sie_o_swa_szanse,13320/[/URL] Reszta sukcesywnie dojdzie. Linki będę podawała w tym samym poście.
  7. [quote name='GoskaGoska']i gdzie piesek ma ogłoszenie?[/quote] Strona, dwie wcześniej zerknij proszę, jest tam stosowne info. Czekałam na dobre zdjęcia, ich pomniejszenie, a to dopiero zostało zrealizowane wczoraj, b.późnym wieczorem. Dziś wstawiłam tekst (poddajcie go krytyce, co dodać, co ująć, przerobić etc.). Wrócę do domu, zacznę ogłaszać. Jeśli chcesz się przyłączyć do ogłaszania, będzie mi przemiło. Mam nadzieję, że wspólny wkład znajdzie przełożenie na pojawienie się domku.
  8. [CENTER][B]Kaleka drobinka modli się o swą szansę...[/B][/CENTER] [CENTER]Czy ma imię? Któż może wiedzieć... Jeśli miał, zostało zapomniane. [B]Jedyne, co ma, to wolność ograniczoną kratami i identyfikacyjny numer schroniskowy.[/B] [B]Czy coś go wyróżnia? O tak, jeszcze tak...ale to już nie potrwa długo. Ta psia kruszynka, zaledwie półroczna, ma błysk nadziei [/B] [B]i tęsknoty w oczkach.[/B] W tle czai się niedowierzanie, niezrozumienie i niemoc ogarnięcia dziecięcym rozumkiem tego, co się dzieje. [B]W tak króciutkim życiu wspomnianego szczeniaczka wiele musiało się zdarzyć. Wiele złego...[/B] [B]Nie przestąpił progu psiej dorosłości za to już dotknął drabiny kalectwa.[/B] Z tym radzi sobie dzielnie. Utykając na sztywnej nóżce, korzysta z każdego ofiarowywanego mu dobrodziejstwa - spaceru. Biega, ledwo muskając trawę. Wciąga noskiem zapachy, wrogiego skądinąd, świata. Chce zapamiętać jak najwięcej, doświadczyć, utrwalić. [B]Pieszczota ludzkiej ręki, jej dotyk, jest mu niebem i o takie właśnie niebo, co wieczór, gdy trafia do swej samotni, zanosi szczenięcą modlitwę.[/B] [B]Ta, nie została jeszcze wysłuchana.[/B][/CENTER] [CENTER]Błagamy o litość dla tego chucherka. [B]Niech schronisko nie zabije w nim ufności, woli i radości życia, niech jego kalectwa na duszy i ciele nie pogłębią silniejsi współbracia.[/B] To stworzenie pragnie kochać i być kochane, czuć się potrzebne, dzielić z człowiekiem dzień powszedni i dorównywać mu kroku, pomimo przeszłością ułomnej łapki. [B]Czy znajdzie się serce gotowe przyjąć kalekie maleństwo???[/B][/CENTER] [LEFT][B]Osoby zainteresowane adopcją wrocławskiego szczeniaczka proszone są o kontakt z Panią Agnieszką pod numerem [/B] [B]0-605095144 lub pisząc na mail [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][B].[/B][/LEFT]
  9. Też dostałam tę fotkę ale mnie się niestety nie otworzyła w fonie. :shake: Jasne, że nie zapominamy o Brendzi!!!
  10. [quote name='Isadora7']Rozmawiałam po zakończeniu II edycji miał zadzwonić jeszcze i uzgodnić i.... czekam, czekam :)[/quote] Rozumiem więc, że masz trenowaną cierpliwość??? :-o Byłam niemal pewna, że sprawa jest już załatwiona. 70zł wystarczyło raptem na pokrycie kosztów I edycji (według moich wyliczeń zostało Ci aż 5zł napiwku, o WOW!!!), a gdzie II edycja, skoro rusza III??? Jakkolwiek gie zarabiam, a w tym punkcie mojej własnej choroby (nie jest nią katar) pieniądze są mi cholernie potrzebne na leki, przed momentem przelałam Ci Isadorko 40zł. Niektórzy mogą pomyśleć "tylko tyle", dla mnie to "aż tyle". Jestem oburzona i zniesmaczona faktem, że pozostawiono Cię samą sobie. Nie, nie mam tu na myśli wszystkich czytających jak leci (tych co pomogli, co pewno pomogą lub nie są w stanie pomóc). Nikomu nie ośmielam się zaglądać w kieszeń. Sądziłam jednak, łudziłam się, że dla zachowania klasy i twarzy ktoś z osób, nazwijmy to, zarządzających sprawą, sięgnie po telefon i z normalnej, ludzkiej przyzwoitości zamieni z Tobą kilka zdań, choćby po to, by podziękować, o rozliczeniu już nawet nie wspomnę.
  11. [quote name='Margo05']A ja uparcie proszę o info czy środki na opłacenie aukcji się znalazły.[/quote] Dołączam się do Uparciucha!!!
  12. [quote name='JoSi'](...) Z bloku obok znajoma z widzenia zgłosiła gotowość syna, studenta, który chętnie pomoże jak wróci z Alp. Wrócił cały i zdrowy ale ochota mu przeszła. [B]Owczy pęd.[/B] :-( (...) Jak pisałam nie ma fizjologicznego czucia [B]Bardzo mi przykro.[/B] , potrzebuje ruchu i biegania po trawie. (...) Tak sobie myślę, że nie będę pisała o Frotce na tym wątku narazie. Jest tak dużo psów potrzebujących natychmiastowej pomocy. Co Wy na to? [B]Twoja decyzja JoSi i należy ją uszanować.[/B] (...)[/quote] Buziaki w uszka i ogonki Twoim podopiecznym!!!:loveu:
  13. Bardzo, bardzo mi przykro Apaczu...:-(
  14. [quote name='~MaDaLeNa~']Psina a Ty jeszcze kochany nie masz domku?[/quote] Mam nadzieję, że jest na jego dobrej drodze.
  15. [quote name='Koperek']No jeszcze nie za bardzo, bo do weta na prześwietlenie i diagnozę trza jechać! ...tylko kiedy???:-([/quote] Wiem ale nie chciałam Cię dodręczać...Cały czas się martwię o to, co u diabła stało się z jego nóżeńką, że jest jak jest, czyli wracamy do punktu wyjścia - diagnoza.
  16. Trudno się nie zgodzić. Zbyt pozytywny tytuł, nieadekwatny jeszcze do stanu faktycznego, usypia czujność chętnych do zajrzenia na wątek.
  17. [quote name='iskierkaaaa']doddy bardzo Ci dziekuje za pomoc:* generalnie wszystkim wam dziekuje[/quote] Bądź czujna Iskierko na potencjalnych chętnych i twardo trzymaj się sugestii Doddy i wytycznych umowy adopcyjnej. Możesz mieć szeroki odzew na tę drobinkę, a niestety nie każda z osób rzuci Cię na kolana szczerością, sercem i zaangażowaniem w dobro zwierzaczka. Mam nadzieję, że nie masz noża na przysłowiowym gardle z przetrzymaniem niuniusia u siebie do momentu znalezienia mu idealnego domku. Pozdrawiam ciepło i 3mam kciuki!!!:loveu:
  18. Od ręki przepraszam i przymknijcie oko na moją trąbowatość, jeśli okaże się, że coś przeoczyłam ale zapytam. Czy ruszyła już kolejna III edycja cegiełek? Jeśli tak, czy możecie powtórzyć link do niej? Jest osoba chętna pomóc i wsparciem, na ile oczywiście będzie władna w zakupie cegiełek, ponadto, dopomoże w porozsyłaniu linku do aukcji, czyli dalej puści sprawę w Polskę.
  19. [B]Koperuś [/B]więcej na dane strony ogłoszeniowe nie wejdzie (limity na ilość). Te, o które poprosiłam Isadorkę są i czytelne i bliziutkie i takie chwytające za serducho. Mój Boże, musi się udać maleństwu. :-( Jak obiecałam tak i zrobię, jutro będzie tekst, a etapami linki do ogłoszeń. Głowa do góry!!! :loveu: Sprawiłaś się na tip-top!!!
  20. Dorotuś, pisz wprost, zgodnie z prośbą Margo. Jak wygląda obecny minus Liberci?
  21. Rozmawiałam dziś z przyszłą Panią Lupusika. Jakością, treścią, całokształtem rozmowy, jak i stopniem zaangażowania Pani jestem oszołomiona. Musi być dobrze.
  22. Skądże, o to szło i doskonale wiesz o tym Kochana Szelmo!!! :loveu:
  23. [quote name='Koperek']No ja wiem, że nie pomniejszylam, ale nadal nie wiem, jak to zrobić:oops::shake:[/quote] Siem przeca nie czepiam ino fakta stwierdzam.;) Isadorka pomoże, ja się biorę za resztę!!! Sama też nie potrafię cudować z obróbką fotek.:lol:
  24. [quote name='Isadora7']Jaki on śliczny[/quote] Wysłałam Isadorko "prośbowe PW" do Ciebie.
  25. Koperku są max. Na wszelki wypadek poproszę Isadorę o zerknięcie, czy nie wymagają pomniejszenia pod kątem stron ogłoszeniowych i biorę się do roboty.
×
×
  • Create New...