A Pimpek, nie wiem czy się boi czy coś, ale biega,biega,szczeka,szczeka,chrypki chyba dostał,nie wiem,a le strasznie szczeka, on NIENAWIDZI sylwestra...
no zobaczcie jaki piękny był u nas sylwester w domu :
Szampan wystrzelił, więcej się wylało niż ja z babcią i dziadziem wypiliśmy go, petardy były super, pierwszy poleciała pięknie, druga tez, ale potem się przewróciła i na wszystkie strony pryskało, omg :evil_lol:
[quote name='chester07']
:)) a kiedy nowe fotki u Ciebie?[/quote]
Były nie dawno xD