[URL]http://i8.tinypic.com/6wnttus.png[/URL]
Ale super :D Pan mróz się postarał :evil_lol:
[URL]http://i13.tinypic.com/7ygy1xy.png[/URL]
Jakie spojrzenie :loveu:
[URL]http://i16.tinypic.com/8alzknr.png[/URL]
Jęzorek :eviltong:
[URL]http://i4.tinypic.com/81fkn0x.png[/URL]
Jaaaaaki słodziak :cool3:
[URL]http://i11.tinypic.com/8e8j38y.png[/URL]
Ale długa szyja ;)
Też nie mam dobrych programów, ale zrobiłam ci coś...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102815%5D%5BIMG%5Dhttp://img239.imageshack.us/img239/4427/prezentodemnieul5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/4427/prezentodemnieul5.jpg[/IMG][/URL]
Cześć! :D
Omg, pierwszy raz w życiu wchodzę na czyjąś galerię, jako pierwsza xD
Czika jest śliczna :loveu:
Ładne zdjęcia :D
Co do bannerka, mogę ci zalinkować, ale on jest za duży, zobacz do regulaminu.
[URL]http://images32.fotosik.pl/87/8d2ba0453ec9c4f1.jpg[/URL]
Królik Baks :evil_lol:
[URL]http://images28.fotosik.pl/131/3663248125c6392e.jpg[/URL]
O co jej u diabła chodzi ?:diabloti:
[URL]http://images32.fotosik.pl/87/b797eaed53d932c5.jpg[/URL]
Jaka uśmiechnięta :loveu:
[URL]http://images32.fotosik.pl/87/a4076efa328b2351.jpg[/URL]
U la la la, jakie białe ząbki :razz:
[URL]http://fotozrzut.pl/zdjecia/f3e358c754.jpg[/URL]
Ślicznie tu wyszła :loveu:
Miłego wyjazdu do Kielc, a propo, śmieszne to z tym balsamem do ciała :evil_lol:
Śliczne zdjęcia! :multi:
[URL]http://img444.imageshack.us/img444/9785/p1030748zr6.jpg[/URL]
Słodko tu wyszedł :loveu:
A kiedy zdjęcia Skaypera ?:cool3:
[URL]http://i11.tinypic.com/7277k7k.jpg[/URL]
Wspólna zabawa ? :D Jack u Luck już kumple ? :D
[URL]http://i17.tinypic.com/6ldmwx1.jpg[/URL]
Jaki Lucky słodki :loveu:
[URL]http://i1.tinypic.com/89gl0fn.jpg[/URL]
A jaki Jacky słodki, i jeszcze ten jęzorek :loveu:
[URL]http://images31.fotosik.pl/96/c2e92c4cfa852a6c.jpg[/URL]
Zorcia na fotach chyba zawsze wychodzi jak kocia dama, no nie ?:eviltong:
[URL]http://images32.fotosik.pl/95/168fbeeb60d8c6f6.jpg[/URL]
Jam się bać :evil_lol:
[URL]http://images32.fotosik.pl/95/cb42ad2c9c5332b9.jpg[/URL]
HORROR dla moich oczu :evil_lol:
[URL]http://images31.fotosik.pl/96/14640537e0204197.jpg[/URL]
No, już lepiej ;)