Jump to content
Dogomania

Pimpek

Members
  • Posts

    2162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pimpek

  1. Hej :eviltong: I zjadła tego lizaka? :evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/createlink.gif[/URL] No to dobranoc :loveu:
  2. No to super mieliście spacer :cool3:
  3. Witanko :multi: [URL]http://i29.tinypic.com/24zeuyu.jpg[/URL] Śliczna! :loveu:
  4. Hej :eviltong: [URL]http://images29.fotosik.pl/149/277847a553460560.jpg[/URL] Ale Niki lata :evil_lol: [URL]http://images34.fotosik.pl/126/8a00cbb26730be7d.jpg[/URL] Słodziutka :loveu: A jakie łapki :loveu:
  5. Maćkówka - wieś nie daleko od Przeworska, pogoda, jako taka :evil_lol:
  6. AAAAAAAAAAAAAAa, matko jak ja tu dawno byłam :placz: [URL]http://images26.fotosik.pl/143/30991a56bdb37179med.jpg[/URL] Fajne oczy :evil_lol:
  7. Hej :cool3: Super bannerke i foty :loveu: Oj Dina spodobała się Kreonowi aż za bardzo :evil_lol:
  8. Hej :eviltong: [URL]http://i32.tinypic.com/2zdrjhh.jpg[/URL] Śliczna Diana uśmiechnięta :loveu:
  9. Elo :cool3: [URL]http://i25.tinypic.com/125q7iv.jpg[/URL] Fajnie trzyma ta piłkę :eviltong: [URL]http://i25.tinypic.com/23kyips.jpg[/URL] :loveu::evil_lol: Ja chcę następne foty ;)
  10. Hej :p [URL]http://images33.fotosik.pl/126/5cbc1a67e61d875c.jpg[/URL] Ona się naprawdę świetnie prezentuje :cool3: [URL]http://images32.fotosik.pl/126/06e9c7523ae8bfb2.jpg[/URL] Napad 'wilka' ;) Aha, i super bannerek :D
  11. Witanko :D [URL]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/LLLL2.jpg[/URL] Cooooooooooo? Jak nie chcesz to mi daj, a nie, marnuje się! :evil_lol:
  12. Czołem :cool3: [URL]http://images29.fotosik.pl/149/8f6b0c54e1131cc1.jpg[/URL] Król Zwierząt - Ares Wielki :evil_lol:
  13. Witanko :D I jak tam minął Tłusty Czwartek? :evil_lol:
  14. Wróciłam :cool3: Było tak sobie, na szczęście nikt z chłopaków mnie do tańca nie zaprosił :lol: Ymmm...Ale nie wiem czy to dobrze... Gdy stroiliśmy salę Maks się pytał, ja mówię nie, a on mówi 'ale ja cię tka bardzo lubię' teraz bardzo żałuję że się nie zgodziłam....
  15. No to oby się to mieszkanie znalazło :shake: [URL]http://images31.fotosik.pl/125/bce32a88dd6b3954med.jpg[/URL] Jaki słodki :loveu:
  16. [quote name='Marta_Ares']hehe jaki morderca. Pimpkowa nie odmawiaj, zatancz, a kto to jest ten Sergiusz jesli mozna wiedziec:cool3:?? Udanej zabawy!!![/quote] No nie wiem czy nie odmówię :lol: No dobra powiem...To taki chłopak z mojej szkoły rok ode mnie starszy, on mi się kiedyś podobał i jak się zwierzyłam przyjaciółce to ona to powiedziałam mojej kumpeli Gabi co chciała to powiedzieć swojemu bratu co się kumpluje z Sergiuszem.... Taaa.... I tak się zaczęło nie wliczając że Ania (przyjaicółka) poszła do takiej Eli ode mnie 2 lata starsza a od Sergiusza rok, i sie pyta 'moja koleżanka sie pytała czy ty i Sergiusz jesteście parą' :placz: A Ela: 'Słucham?' a potem się tak ta Ela dopytywała kto się pytał i Ania jej powiedziała i nawet wyjaśniła że on mi się kiedyś podobał no i TA-DA wie o tym pół szkoły! :placz: W czym Sergiusz. Ja z nim nigdy nie gadałam, z niego to taki jakby trochę cwaniak, nie wiem co mi sie w nim podoba ale.... Mam nadzieję ze on tego nigdy nie przeczyta bo to byłby już szczyt wszystkiego... Wiec jak on mnie poprosi do tańca na 99% odmówię....
  17. Witanko :D [URL]http://images31.fotosik.pl/107/1099111150b4004cmed.jpg[/URL] Śliczny :loveu: [URL]http://images25.fotosik.pl/139/f300cce5e3879fa0med.jpg[/URL] Łaciate Łapcie :multi:
  18. Witanko :D Ale ja tu dawno byłam :oops: Co u was? :eviltong: A tak w ogóle to ile Mikuś ma lat?:p
  19. [quote name='Koma'] To jest mój pierwszy banner i avatar jaki miałam na dogo (autorstwa Baskomaniaka ;)) [/quote] Co? Przecież miałaś zimowy baner już z Komką niedawno.... [URL]http://images24.fotosik.pl/133/366a5bdd10aeb61d.jpg[/URL] Śliczna :loveu:
  20. Witanko :D [URL]http://aga_um.eu.interia.pl/P1060406.jpg[/URL] Oj Klucha nie ładnie tka pupę pokazywać :diabloti: [URL]http://aga_um.eu.interia.pl/P1060385.jpg[/URL] Ale Demolcia minę walnęła ;)
  21. Witanko :D
  22. Hej :cool3: Uwielbiam takie zdjęcia,oh :loveu::lol: [URL]http://i25.tinypic.com/zxq4k.jpg[/URL] Cuuuuuuuudo Figaaaaaaaaaa :loveu::evil_lol:
×
×
  • Create New...