[quote name='szajbus']Natalka nie rycz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mówiłam ci, ze do 3 razy sztuka????????????
To jest ten dom!!!!!!!!!!!!!
UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF[/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Chyba wszystkim ulżyło... :p Cieszymy się z nowego domku Rufuska... :laola:[/COLOR][/I][/B]