[quote name='Milka87']Dziś wkleję nowe zdjęcia Żabki która niestety jeszcze nikogo nie zauroczyła swoją urodą:roll:[/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Jak to nikogo nie zauroczyła?... A Ciebie?... :loveu:[/COLOR][/I][/B]
[quote name='Ulka18']Na stronie Missieek jest napisane
[/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]O ja!!! :multi: A my tutaj nic nie wiemy?... :mad: Czekamy na potwierdzenie tej świetnej wiadomości![/COLOR][/I][/B]
[quote name='Lulka']Szczescie to on mial ze go tir nie przejechal i ze znalazl schronienie w Medorze, ale jeszcze wieksze bedzie mial jak domek mu sie trafi[/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Nie sposób się nie zgodzić...[/COLOR][/I][/B]
[quote name='Isadora7'][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Ja też i dalej "płodzę" tekst[/SIZE][/FONT][FONT=Century Gothic][SIZE=1]coś mi wena siadła jak patrzę na tyle biedulek i wolniej to idzie[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Ale wierzymy mocno, że jednak coś wymyślisz... :roll:[/COLOR][/I][/B]
[quote name='elik']Banerek by się Amiczkowi przydał, poprosimy o zrobienie betel.[/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Już napisałam wiadomość, ale na razie nie otrzymałam odpowiedzi... Poczekamy jeszcze.[/COLOR][/I][/B]