[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]inaczej nie będzie...
i tak są ogromne postępy w porównaniu z tym, co było kiedyś...[/B][/COLOR][/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Nie odpuszczaj, Basia... :mad: Podstawowe szkolenie jej nie wystarczy. No i pamiętaj, że trzeba ćwiczyć codziennie!!! No... i tyle ode mnie... :-P
Ale jakieś foteczki, to by się przydały...[/COLOR][/I][/B]