[quote name='GameBoy']nie robcie ze mnie tej zlej, mnie i tak jest wstyd i serce krwawi[/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]
GameBoy... przecież my wszyscy wiemy, że nie jesteś ZŁA... Pomagasz!!! Ale niektóre rzeczy nas przerastają i tak jest w tym przypadku...[/COLOR][/I][/B]