[B][I][COLOR="RoyalBlue"][URL="http://www.pyo.3d.pl/zuza/Wwa/zuza_wwa2008_0036.jpg"]http://www.pyo.3d.pl/zuza/Wwa/zuza_wwa2008_0036.jpg[/URL] => Ale głupa przycięła... Niby śpi, ale jednak czuwa... :evil_lol:[/COLOR][/I][/B]
[quote name='Ania W']Bell czeka...[/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Wypatruje swojego nowego pana... Tylko gdzie on się podziewa tak długo?...[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"][URL="http://img119.imageshack.us/img119/9936/tns7300859rw5.jpg"]http://img119.imageshack.us/img119/9936/tns7300859rw5.jpg[/URL] -> Jak można skrzywdzić tak słodkie stworzenie?... :angryy:[/COLOR][/I][/B]
[quote name='infers1995']A masz już Lenke w tulipanach na tapecie na pulpicie?:cool3:[/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]A mam :cool3: Oto dowód: [URL="http://img233.imageshack.us/img233/1092/pulpitqx8.jpg"]http://img233.imageshack.us/img233/1092/pulpitqx8.jpg[/URL][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Gdybym dostała w swoje ręce oprawcę Akselka, też rzuciłabym nim... ale nie o ścianę... może tak z I piętra... z 10 razy pod rząd... :angryy::angryy::angryy:
Kupiłam cegiełki... tylko dwie... niestety... jestem spłukana... :-([/COLOR][/I][/B]