Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Pegaza']AA cos mi sie przypomnialo szukalas sponsora:cool1: jak dobrze zagadasz to dzis wyjatkowo nim moge byc :evil_lol::cool1: ale spiesz sie spiesz...:evil_lol:.....[/QUOTE] Oooo :multi: Zaraz wyślę Ci PW z nr konta :loveu: :diabloti: Babka wyraźnie napisała, że szuka maskotki dla dziecka a nie psa do dogoterapii :angryy: Chora jestem znów :cool1: A zdjęcia paznokci zrobiłam ale jeszcze nie zgrałam a teraz u mamci jestem ..
  2. [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0270.jpg[/url] :evil_lol: Dzielny stróż z Masterita :loveu: :evil_lol:
  3. [quote name='Kasia']ja mam kręcone włosy i prostowałam codziennie...jeśli nie obcięłam to nic mi nie pomogło :shake: dopiero teraz jak nie prostuję o 2 miesięcy, 2 razy w m-cu śpię z maską i w czepku i używam konkretnego szamponu do włosów zakupionego w salonie fryzjerskim to zauważam, że włosy dochodzą do siebie, są o niebo lepsze, miękkie, fajnie sie kręcą :lol:[/QUOTE] Powiedz co masz za czarodziejską maskę? Ja też chce :loveu: :evil_lol:
  4. Mega gratulacje dla was :multi: Dziewczyny tak czy siak spisały się świetnie :loveu: :multi:
  5. [quote name='Kasia']problem żaden bo też prostowałam codziennie przez około pół roku ;) ale problemem jest to w jakim stanie te włosy były po tych miesiącach codziennego prostowania...musiałam masę ich obciąć by wyglądały tak jak włosy powinny wyglądać i by zaczęły się normalnie układać mimo, że przez ten cały czas używałam odpowiednim masek, jedwabiu, mleczek i innych pierdół...ba, nawet na noc zakładałam maskę na włosy i czepek i tak spałam...[/QUOTE] No gadasz :crazyeye: Nic nie pomogło?? :crazyeye: Moje jeszcze aż tak źle nie wyglądają :shake: Ale prostuję średnio raz w tygodniu. Co prawda mam proste włosy ale jak się je wyprostuje to są jeszcze fajniejsze :loveu:
  6. Ojj dentysta :shake: Mam dwa zęby do wyleczenia :cool1:
  7. [quote name='Kasia']fajny ten Torek zaroślak :loveu: jeny, nawet bardzo fajny!!![/QUOTE] A jak się wyzłaca :loveu: [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0246.jpg[/url] :loveu:
  8. [quote name='madziasto4']Rany, ale idiotka :p[/QUOTE] No szurnięta :shake: Ani do niej przemówić ani nic .. Żal takich ludzi :cool1:
  9. [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0230.jpg[/url] ale pięknie :loveu:
  10. Kurde wiecie co ? Ludzie to mają tupet .. W sumie to skopiuję wam z mojego gg bo nie chce mi się opisywać sprawy : 3904019 13:41:23 serdecznie witam \ 3904019 13:42:04 jestem zainteresowana zakupieniem yorka-suczki interesuje mnie cena 3904019 13:42:09 pozdrawiam Ja 19:10:14 Witam, nie mam w tej chwili szczeniaków. Ja 19:10:32 Najwcześniej za 8 m-cy. Pozdrawiam, Beata Kaczyńska 3904019 19:48:55 dziekuje za wiadomosc 3904019 19:50:49 lecz moze pani wie gdzie jest hodowla yprkow 3904019 19:51:02 interesuje mnie okolice bydgoszczy Ja 19:51:30 w Bydgoszczy jest kilka 3904019 19:52:00 rozumiem lecz mnie interesuje cena chce zakupic bardzo tanio Ja 19:52:12 co to znaczy bardzo tanio? 3904019 19:52:12 jestem samotna matka z 2 dzieci 3904019 19:52:35 jak najtaniej Ja 19:53:02 To musi Pani wiedzieć, że utrzymanie Yorka jest bardzo kosztowne.. Nie sam zakup się liczy lecz późniejsze utrzymanie przez kilkanaście lat 3904019 19:53:04 [B]to ma byc maskotka dla mojego niepelnosprawnego syna[/B] 3904019 19:53:18 oczywiscie rozumiem Ja 19:53:43 to jakieś żarty ? York to nie maskotka! To absolutnie nie jest pies dla chorego dziecka ! Proszę poszukać czegoś większego! Yorki są za drobny, zbyt delikatne 3904019 19:53:47 moze pani mi polecic jakas hodowle 3904019 19:54:09 moj syn jest inteligetny 3904019 19:54:25 niz wiekszosc doroslych ludzi Ja 19:54:45 ok, rozumiem i bez urazy ale dlaczego akurat York? 3904019 19:54:50 i uwazam ze te pani slowa sa obrazliwe 3904019 19:55:25 widocznie musze poszukac innej osoby Ja 19:55:56 którym słowem obraziłam Panią lub Pani syna? ;| Ja 19:56:35 Ja jako hodowca wiem ile York zniesie i tylko dobrze Pani radzę bo znam tą rasę. Yorki nie przepadają za dziećmi Ja 19:56:59 nie wiem ile Pani syn ma lat ale jeśli jest niepełnosprawny moze zrobić pieskowi krzywdę Ja 19:57:11 różne sytuacje się zdarzają 3904019 19:57:41 nie interesuje mnie pani teoria 3904019 19:57:47 lecz szukam psa 3904019 19:57:59 czy moze pani mi kogos polecic Ja 19:58:05 polecałabym raczej shih tzu jeśli koniecznie ma być mały piesek. Są tańsze od Yorków, troszkę większe ale bardziej skore do zabaw z dziećmi 3904019 19:58:38 [B]prosze pani te psy kupuje sie tylko dla dzieci[/B] Ja 19:58:44 skoro Pani moja teoria nie interesuje to bardzo mi przykro, ale nie mogę polecić nikogo bo każdy szanujący się hodowca Yorków powie Pani to sami 3904019 19:58:49 [B]lub inne osoby dla zyskow[/B] Ja 19:59:13 kto Pani to powiedział? skąd takie opinie!? To jakieś bzdury! 3904019 19:59:37 tylko czytajac te slowa mozna to ocenic 3904019 19:59:57 przepraszam lecz nie mam czasu na dalsze dyskusje Ja 20:00:59 proszę zrozumieć, że York nie jest zabawką !! To terier ! a nie maskotka!! 3904019 20:01:32 [B]czy pani jest taka tepa ze te slowo to przenosnia [/B] 3904019 20:01:48 [B]piekna pani robi dla siebie reklame[/B] 3904019 20:01:53 dobranoc Ja 20:01:55 proszę mnie nei obrażać ! Ja 20:02:22 nie zależy mi na takich nabywcach jak Pani! Na pewno szczeniaka odemnie Pani by nie dostała! 3904019 20:03:34 a ja od pani nie zakupie oraz kazdemu bede odradzac Ja 20:04:10 a ja będę każdemu hodowcy odradzać kontakty z Panią ;] 3904019 20:04:23 napewno mnie znajdziesz Ja 20:05:50 żegnam .. 3904019 20:06:17 przeciez juz dawno napisalam DOBRANOC blondynko :shake: celowo nie usunęłam jej numeru ..
  11. [quote name='laurin']Cześć:loveu: Nie wiem czy czasem czegoś nie pomyliłam, ale chyba dziś sobie nowe pazurki robiłaś:cool3: pokaż jakie:cool3:[/QUOTE] Cze Ania po raz drugi :evil_lol: Kurcze ale masz pamięć :crazyeye: Ano mam nowe :loveu: Ale jakie :crazyeye: Potem zrobię fotkę bo Justynka nie zabrała aparatu do salonu a koniecznie chce zdjęcie moich paznokci :loveu: :evil_lol: [quote name='Pegaza']No tez zauwazylam nowy avatar:cool1: a co tam slychac u Was?:p[/QUOTE] :cool3: Krokiety robię :flaming: 3 dni z głowy :stupid: No ale tak mi się zachciało, że muszę je zjeść! Już dziś rano stwierdziłam, że dam sobie spokój i na Święta dopiero zrobię ale nie wytrzymałam :evil_lol: Aaa i przy okazji wizyty u mojej paznokieciary odwiedziłam jubilera bo jest zaraz obok. Chyba nie muszę mówić, że zakochałam się we wszystkim co złote ?! :shake: Miałam zerknąć tylko na ceny bransoletek co by mi Łuki sfinansował na święta ale kurcze takie ładne kolczyki były, wisiorki a jakie pierścionki :crazyeye: SZUKAM SPONSORA :cool1:
  12. [quote name='...::Basia::...']Przeciez jest:roll:[/QUOTE] [quote name='laurin']i to nowy:cool3: Cześć Beatko:loveu: Bafinka jak zwykle urocza:loveu:[/QUOTE] No właśnie - nowy :eviltong: Wstawiłam na szybko jak Kaś mi przypomniała :loveu: Cześć Aniu :multi: :loveu: [quote name='Kasia']i z łańcuchem świątecznym :evil_lol: no ale w sumie Święta bliżej jak dalej!!! cze Dziewczyny :loveu:[/QUOTE] No specjalnie już wstawiłam świąteczny :evil_lol: [quote name='karkakarka']Hej :multi: Bafi urocza :) taki mały poczochraniec zaspany :evil_lol: ja jak rano wstanę też mam podobną fryzurę... chociaż ja tak uroczo nie wyglądam :roll:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Kasia']heheh, czyli sama nie jestem :evil_lol: ostatnio jak poszłam spać z mokrą głową to jak wstałam rano usłyszałam od Tomka, że teraz z taką fryzurą mogłabym zagrać w [I]GWIEZDNE WOJNY część 5! [/I] :p[/QUOTE] :roflt: Dowciapny ten Twój Tomasz :roflt: :evil_lol: [quote name='Doti1986']Witamy się poniedziałkowo:loveu:[/QUOTE] Cześć ;) [quote name='megi82']dzień dobry jak u was-bo u nas pochmurnie[/QUOTE] Cześć Magda :p Pada cały dzień :angryy: [quote name='...::Basia::...']Cze Be:loveu: [/QUOTE] Cze Basia :multi:
  13. A co za problem codziennie prostować? :eviltong: Mi prostowanie moich długich zajmuje 5-10 minut :loveu: Cze wieczorową porą :multi:
  14. [quote name='rita60']Dziewczyny zajrzyjcie,ta malizna potrzebuje dobrego domku:-(widze,ze zagladaja tu cioteczki yorkowe. [URL="http://www.allegro.pl/item810742906_yorkshire_terrier_oddam_do_adopcji.html"]Yorkshire terrier- oddam do adopcji (810742906) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/QUOTE] Chyba Panienka już domek znalazła .. :roll:
  15. [quote name='Kasia']Be, ale avataru też nie widać...:cool1: :evil_lol: no chiba, że tylko ja nie widzę...[/QUOTE] Ja już dawno go nie widzę :cool1:
  16. [quote name='*kleo*']Pewnie, że się pochwalę, nawet zdjęcie wrzucę, ino jeszcze nie wiem kiedy, bo tak jak mówiłam wcześniej czekam, aż się moje nowe cudo urodzi :eviltong: Ale podejrzewam, że prędzej się Wam pochwalę dziećmi Gracji :evil_lol: Basia - będzie to yorkowa dziewczynka, [B]ale hodowli na razie nie zdradzę[/B] :eviltong:[/QUOTE] A widzisz Basia - mówiłam :evil_lol:
  17. [quote name='dysia-u']pytałam przy okazji ostatniego zastrzyku ale powieziała że testy robi sie tylko w Krakowie a w jej przypadku zobaczymy jak bezie sie zachowywać po zastrzyku. Innych objawów nie ma , kupki w porzo , wydzieliny nie ma w kącikach oczu, ale ja n ie wet :shake: więcej nie wiem. Pytam was bo mając kilka pociech to i różnych doswiaczeń macie więcej. Jedno mnie zastanawia , bo diety nie zmieniałam /nie chciałam równocześnie wszystkiego żeby nie mącic obrazu / a przestała sie swędolić więc to chyba kontaktowe? :roll:[/QUOTE] No ja Ci też za wiele nie pomogę :shake: Ma jakieś plamy na skórze, cokolwiek? Tam gdzie się drapie? Może być alergia .. Na cokolwiek - nawet na kurz :-(
  18. [quote name='...::Basia::...']Be a ty czemu nie zmieniasz sobie podpisu?:roll: Spodobała ci sie taka czerwona wersja? :evil_lol:[/QUOTE] No superancki jest - nikt takiego na Yorkach nie ma! :loveu: :evil_lol:
  19. Nie no hobby fajne szkoda tylko, że takie kosztowne :shake: Chciałam swego czasu samo krewetkarium sobie założyć ale po podliczeniu kosztów wolę sobie kupić kanapę do pokoju :evil_lol:
  20. [quote name='dysia-u']oo są , są :angryy: znowu po pycholu się poddrapywała :shake: tylko czy ją swędzi tak jak każdego czasem coś swędoli czy znowu coś nie tak:roll: wymyślcie mi co kobietki , może macie jakies podejrzenia. Ponoć gdyby to było pokarmowe to mimo zastrzyku by sie drapała. W sobote minął tydzień od kłucia i cos tak próbuje :mad:swędziec[/QUOTE] Jeśli to alergia to nie zazdroszczę :shake: Bardzo kosztowne są testy alergiczne :shake: Ula ja Ci mówię zrób to badanie z zakresu bakteriologii i mykologii - nie zaszkodzi przecież a może akurat .. Zapytaj chociaż wetki czy warto ;)
  21. [quote name='...::Basia::...']No to daj jeszcze troszke fotek Jessi:eviltong:[/QUOTE] Nie mam :shake: Jessi biedna ma cieczkę więc jej nie męczę zdjęciami :eviltong: Jeszcze parę dni.. ;) [quote name='Foxowa'][URL]http://images47.fotosik.pl/224/41389b12e5580d50med.jpg[/URL] Nawet wyspać psu się nie dadzą... Zapraszamy do nas na fotki :D:D[/QUOTE] No ileż można spać ? :mad: [quote name='megi82']a to rozumię-spioszek z niego[/QUOTE] Z NIEJ :eviltong: [quote name='dysia-u'][URL]http://images38.fotosik.pl/220/25162385c17f1cafmed.jpg[/URL] śniadanko w łózku było i tak się oblizuje? :eviltong:[/QUOTE] No jeszcze czego :crazyeye: Może jej się śniło co dobrego :hmmmm: [quote name='*kleo*'][URL]http://images47.fotosik.pl/224/41389b12e5580d50med.jpg[/URL] to zdjęcie mnie zabiło, jak taki trollek mały (oczywiście w pozytywnym znaczeniu):laugh2_2:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Kasia']cudnie tu wygląda :loveu: [URL]http://images47.fotosik.pl/224/41389b12e5580d50med.jpg[/URL][/QUOTE] :loveu::evil_lol: [quote name='Pegaza']No ta jak ksiezniczka nie dosc, ze w lozku to jeszcze pod koldrą:evil_lol: kochana jest:loveu: [URL]http://images47.fotosik.pl/224/41389b12e5580d50med.jpg[/URL][/QUOTE] Ona zawsze ma najlepszą miejscówkę do spania :evil_lol:
  22. [quote name='...::Basia::...']A też jest yorkiem?:roll: A z jakiej hodowli?:eviltong:[/QUOTE] Basia coś Ty taka ciekawska :evil_lol: Przyjdzie czas to Klaudia na pewno nam powie :loveu:
  23. [quote name='dysia-u'] przepisowa jazda to nieciekawa jazda :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: Ulka dobrze gada :evil_lol: [quote name='Pegaza'] dziewczyny dostalam juz klucze do mojego malego ogrodka:multi: drugie dostane przy tranzakcji pienieznej:cool1: dzis se narwalam chyba z 10 kg jablek nie chce ktora?:eviltong: [/QUOTE] Noo.. gratulacje :multi: Tylko pewnie w przyszłe lato na dogo Cię nie ujrzymy :mad:
  24. [quote name='Kasia']dzienki :lol: my właśnie wyszliśmy w końcu bo zaraz liści nie będzie, śnieg napada i nie będzie już takich kolorowych zdjęć... tylko cos Fidel nie chciał za bardzo szaleć, stał tylko i się rozglądał a tak chciałam zrobić mu fotki jak szura w tych liściach...[/QUOTE] Tak czy siak fotki są rewelacyjne :loveu:
  25. [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8356.jpg[/url] :evil_lol: Kurcze też chce takie ładne fotki :loveu: Żeby mi tylko jesień nie uciekła nim Jess się cieczka skończy :cool1:
×
×
  • Create New...