-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Ejj ja też chcę takiego co mi gotować będzie :cool1:
-
[quote name='Magda']Wybacz, ale nie zmarnowałabym go na Ciebie hihi :evil_lol:[/QUOTE] :crazyeye: Ćwinia :obrazic: [quote name='Pegaza']Wladza malibu jeszcze nie pila?:D aaa wladza jesio nie ma 18 stu lat hehhe[/QUOTE] Daria Ty w cuda wierzysz? Teraz się nei czeka z alkoholem do 18 :evil_lol: [quote name='madziasto4']Wiesiu dobry, [B]ale wolę McChickena[/B] jak już mnie najdzie ochota na niezdrową żywność :p Ale tortillę na przykład wolę moją własną niż tę z Maca :razz:[/QUOTE] O, o widzisz Władzo!! 2:1 dla McChickena :loveu::loveu::loveu: :multi: Cześć Daria :multi:
-
Jejcia biedny piesek :-(
-
[quote name='Magda']No Ty też. To może weź puść jakiegoś filma ciekawego? Co by się chłop nie nudził :)[/QUOTE] Usnął o 19:30 a ja o 20 :cool1: A chciałam oglądać i Mam talent i ten film co to po nim był i Gnijącą Pannę młodą też .. i doopa :angryy: Z mam talent widziałam tylko jak już było głosowanie kto zostaje, film cały przespałam a Gnijącej kawałek obejrzałam :cool1: [quote name='Pegaza']Jee on jak dziewczynka wyglada :)[/QUOTE] Cichoo bo Radzio przeczyta i będzie po kucorku :shake: [quote name='Kasia']Jeny, jaki on słodki i dziewczęcy :loveu: andrzejki w domu? my kołdrowo-piżamowe, z zasmarkanymi nosami :shake:[/QUOTE] :loveu: :evil_lol: J.W. :razz: Wracać mi tu szybko do zdrowia! :mad: [quote name='*kleo*']Pudzianek to ma chyba buzię po mamusi co? :loveu:[/QUOTE] Ano ma :loveu: Cześć w niedzielę :multi: Idę zaraz spróbować pozbyć się czerwonej farby z drzwi :cool1:
-
Zamkłam! :obrazic: Można już? :modla:
-
[quote name='Magda']A! Boisz się?:mad::evil_lol: sasasasasa:diabloti: Władzy się boimy...[/QUOTE] A jakże :loveu: Boję sie, ze wiesiem dostanę :cool1::evil_lol:
-
[quote name='dzasta']Ale Pudzianek słodzieńki :) Nie zazdroszczę remontu ale lubię za to potem etap końcowy :D[/QUOTE] :loveu: Etap końcowy i tak nie będzie taki jak bym chciała ale na pewno będzie lepiej niż było :loveu: [quote name='Magda']Coś ty dzisiaj taka uległa, co?:evil_lol: To idź. Ja zaraz na Andrzejki zmykam.[/QUOTE] Bo zrobiłam awanturę ostatnio, ze Ł całymi dniami na kompie siedzi więc przykład dać muszę :diabloti: Póki co jeszcze w garażu cosik tam robi .. Baw się dobrze :loveu:
-
[quote name='Magda']Wyjdź! Bo nie wiesz co czynisz![/QUOTE] :splat: :evil_lol:
-
[quote name='agnilale']hej,ja tez odpowiedzialam,najbardziej zmeczylo mnie przypominanie sobie jak odpowiedzialam wczesniej na podobne ale troszke inaczej skonstruowane pytanie :) :)[/QUOTE] No właśnie - takich haczyków było wiele :evil_lol:
-
Władzo a ten iPlus jak Ci działa? Ja czekam na promocję w lutym dopiero i chyba wezmę ..
-
[URL]http://img43.imageshack.us/img43/2378/pc242814.jpg[/URL] mnie to nie rusza bo mam na co dzień :evil_lol:
-
[quote name='Magda']eTam :eviltong: Chcesz się bić?[/QUOTE] Dobra, dobra - wolę już spróbować tego Wiesia :evil_lol:
-
Madzia ja potrzebuję przepisa na pierniki ale jeszcze trochę ..:evil_lol:
-
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF2664.jpg[/url] :loveu: :loveu: :loveu: Cześć Daria :multi: [quote name='Magda']A ja się już nie zachwycam, bo zjadałam dziś porządny obiad :eviltong: Wczoraj byłam w maku na wiesiu (BE widzisz to co napisałam? na wiesiu!!) O, nie widziałam zdjęć. Jaki fajny rozczochraniec :loveu: Dobre to mleko?[/QUOTE] Ja na Twoim miejscu akcent dałabym na MAKU :loveu::loveu::loveu: :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise](Wiesia nie jadłam, ale wierna jestem McChickenowi) :loveu:[/COLOR]
-
Też bym sobie poimprezowała :cool1: Jestem tak padnięta dziś, że najchętniej położyłabym się spać.. Myśl, że o 20 będzie Mam talent trzyma mnie przy zyciu :cool1: Cześć :loveu:
-
Cze Madzia :loveu: Fajnie, że te święta się zbliżają :loveu: Już pomału szukam nowych dekoracji na allegro a obrusik świąteczny sobie już tydzień temu kupiłam nowy :loveu:
-
Letnie, słoneczne fotki są ładne ale domowe w Madźki wykonaniu też są the best [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0664.jpg[/url] :loveu:
-
Pudzio to jest we własnej psiej osobie drogie panie :loveu: :loveu: :loveu: Mój niunieczek kochany :loveu: Ojj jak mi za nom tęskno :placz: Mamusi najsłodszy .. :loveu: P.S. Chciałam sprostować co do poprzedniego posta : "Ściany wyprostowane" znaczy się, ze póki co są tylko wyprostowane TYNKIEM .. gipsu jeszcze na nich nie było :cool1:
-
Madzia bezprzewodowy masz skąd? jakiegoś iPlusa czy coś takiego?
-
Wpadnę na szybkiego i tutaj :multi: Kasia wracaj na nk .. :-(
-
Cześć laski :multi: Się nie witam z każdą z osobna bo nie mam czasu :oops: [quote name='Magda']Przyszła kontrola sprawdzić stan remontu i oj Be... się ociągasz coś :p Tak mi zapadły w pamięci te czerwone drzwi. Pomysł taty? hihi Poka jedną fotę no.... poka![/QUOTE] Remontu dzień drugi Madziu .. :shake: Końca nie widać, końca nie widać .. :siara: Drzwi czerwone wyszły bo farba od GARBUSA jeszcze gdzieś się tam w garażu ostała to trzeba było zużyć :p Mam fote :multi: Tadam: :loveu::loveu::loveu: No.. przez dwa dni Janek mi ściany prostował :cool1: No i trochę sufitu.. w poniedziałek kolejny etap a jutro może jakieś drzwi przemaluję :roll: Lecę dalej poczytać chociaż co u was ..
-
Nikt nie wie, że mamy dziś na forum urodzinki? :cool1: :mad: :BIG:Madziaaaa sto lat na dogomanii Ci życzę :loveu: :evil_lol: :tort::new-bday::tort: No to zdrowie solenizantki! :popcorn:
-
[quote name='Pegaza']Be mysle ze spokojnie 3 dni by Ci starczyly po 4 godziny pucowania...:)[/QUOTE] :crazyeye: Oszalała :evil_lol:
-
Bardziej stawiałam na to, że te karminadle czy jak im tam to jakieś pierogi :eviltong: Cześć :p