Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Zuza i Noddy']Oby dwie są przesłodkie i fajnie razem wyglądają ;)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='*kleo*']Gdzie tam grubej, moja Gracka to jest kolubryna dopiero :evil_lol:[/QUOTE] Kurde zaraz zrobie zdjęcie jej mega brzucha co by Ci pokazać :evil_lol: [quote name='jot11'][URL]http://images39.fotosik.pl/261/18b8bcf688186ccemed.jpg[/URL] śliczne te Twoje dziołchy :loveu: A co tam ciekawego oglądałaś? :razz: Cześć Be! Dzisiaj też do pracy lecisz?[/QUOTE] :loveu: A oglądałam Travel&Living taki serial o karłach :razz: Noo.. byłam w pracy :angryy: Ale od piątku będę mieć wolne :multi: Taki długi weekend sobie robie :loveu: [quote name='karkakarka'][URL]http://images36.fotosik.pl/152/8a8ba8117a9d08dcmed.jpg[/URL] jak tancerka :) [URL]http://images49.fotosik.pl/266/f6efe4b08c4dc601med.jpg[/URL] jak pięknie pozuje, na kprawie każdym zdjęciu patrzy w obiektyw. a na tym [URL]http://images39.fotosik.pl/261/18b8bcf688186ccemed.jpg[/URL] Buff pewnie se myśli "rzuci się gdzieć, czy nie rzuci?" heh I muszę cię pochwalić w końcu w galerii dużo fotek - kolorowych!, no i filmik :loveu:[/QUOTE] Cze Karina :multi: Miło, że fotki zadowalają :evil_lol: [quote name='dzasta']No ja nie widzę po Jess grubości ale chociaż mam dobrze bo jak spojrzę na Jess Twoją to wiem że za parę dni Gabicha będzie tak wyglądać :D Fajne te zdjęcia dziewczynek :)[/QUOTE] Bo ona ogólnie jest gruba więc aż takiej różnicy nie ma patrząc od góry :eviltong: [quote name='Princess_York']śliczne dziewczynki :loveu: .[/QUOTE] Dziękuję :loveu:
  2. Ja jak zwykle mam kłopoty z pamięcią :evil_lol: Przyszłam bo zobaczyłam to nowe cudo na nk i myślałam, że zobaczę tu więcej informacji a tu nic :crazyeye: No cóż.. wpadnę później :razz:
  3. [quote name='dzasta']Heheh zdjęcia też fajne a co i kolorowe znaczy się nie artystyczne już tak bardzo :) Ale wiesz co ja lubię bardzo czarno białe i sepie też bardzo lubię :D[/QUOTE] Noo.. chociaż jedna zadowolona :multi: :loveu: :evil_lol: [quote name='jot11']A zplątał się,zaplątał. Kurcze,myślałam,że banan do zjedzenia jest....:eviltong: Cześć Be :multi:[/QUOTE] Cze Jolka :multi: Mam trochę KOLOROWEJ grubej Jessi :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/266/f6efe4b08c4dc601med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/261/bec1a5603aa2e1e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/265/ed7ba91daf506005med.jpg[/IMG][/URL] Leniuszek :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/120/b8498725165ff3acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/261/18b8bcf688186ccemed.jpg[/IMG][/URL]
  4. Pominęłam całą stronę :splat: Fajny chłopaczek :loveu: Wstydniś mały :razz:
  5. Cze Daria :multi: Pokaż nowego domownika :loveu:
  6. Klaudia a masz już jakieś wieści co z przydomkiem?
  7. [quote name='jot11']Śliczniutkie są dziewczynki :loveu: Filmik bardzo mi się podobał i przy okazji obejrzałam jeszcze Pudzianka :loveu: Banan też jest fajny....:lol: Lubię banany :evil_lol:[/QUOTE] Ooo nawet nie wiedzialam, że Pudz się tam zaplątał gdzieś :loveu: No cóż.. ten banan jadalny nie jest :evil_lol:
  8. [quote name='dzasta']O lody muszę zakupić wieczorem bo będą pasować do truskawek i szampana którym uczcimy dobre wieści :D[/QUOTE]\ Oooo szkoda, że i ja o tym nie pomyślałam :evil_lol: Eee.. chociaż wolę uczcić szczęśliwe narodziny maluszków :loveu: Także jeszcze będzie ku temu okazja :multi:
  9. [quote name='jot11']A ja mam działkę i dom,ale nie mam kominka :shake: I fotela bujanego też nie mam :placz: Cześć Ulcia .[/QUOTE] O patrz - mam ten sam problem :angryy: Ni kominka ni fotela.. :placz:
  10. [url]http://i46.tinypic.com/10xwr4i.jpg[/url] czyżby się dowiedzieli,że Gabi jest w ciąży? :evil_lol:
  11. [quote name='Pegaza']Be a ja znow mam pretensje heh dlaczego ten filmik taki krotki?:evil_lol:[/QUOTE] Muszę wam wydzielać :evil_lol: [quote name='dzasta']Hahaha Daria to się uśmiałam z Twojego stwierdzenia :D A mi się filmik podoba :)[/QUOTE] :multi: Bardzo się cieszę :loveu: Mam jeszcze parę fotek i kuniec bo aparat się rozładował :roll: Mam nowe baterie gdzieś więc jeśli są naładowane coś tam jeszcze kiedyś wstawię :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/261/a34658123f66169bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/152/8a8ba8117a9d08dcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/177/b6fd10520976056emed.jpg[/IMG][/URL]
  12. aaaaaaaaaaa ja też chcę takie lody :crazyeye::placz:
  13. Cze Klaudia :multi: U nas w klubach też takie widoki to normalka :evil_lol:
  14. Daria wracaj - filmik u mnie :-o
  15. [quote name='karkakarka']A kto pisze że się nie podobają? Podobają się :) Jess śliczna... tylko mało jej widać :eviltong: Więc nie fochować mi się tu i więcej zdjęć wrzucaj! :loveu:[/QUOTE] Specjalnie dla Ciebie nagralam krótki filmik - KOLOROWY no i jest i Jess i Buff :razz: [quote name='*kleo*']Moje wyro ma ze 30 cm i nie wygląda, żeby to skakanie było problemem nawet z brzuchem :) Wydaje mi się, że Gracula się zachowuje dość rozsądnie (o ile można tak stwierdzić) ;)[/QUOTE] Uderzy brzuszkiem o brzeg łóżka i nieszczęście murowane :shake: [quote name='Pegaza']Be dobrze mowi pod koniec ciazy lepiej ograniczyc te skoki;) zle skoczy i nieszczescie gotowe ..Be cos juz o tym wie;) cieniu Ty sie stroisz do tej roboty:eviltong:[/QUOTE] Przezorny zawsze ubezpieczony ;) Ja tam już jej ograniczam te ruchy - miesiąc się pomęczy nic jej nie będzie :eviltong: Banana przejęła Buff.. : [url]http://tigrunia.wrzuta.pl/film/4fdOmixpuxx/img_0108[/url] Coś z dzwiękiem się stało :roll:
  16. Cze Daria :multi: No no .. nie zazdroszczę weekendu z T :shake:
  17. Gratulacje Justynka :multi: Valentino się rozkręca - coraz więcej dzieci do bawienia będzie :evil_lol: Zdrówka dla mamuni :loveu: No i za 300 oczywiście :beerchug:
  18. [quote name='jot11']No to później chcemy tę kieckę zobaczyć :crazyeye: Na Tobie :lol:[/QUOTE] A po co ? :-o :eviltong: [quote name='Pegaza']A kaj sie zas wybierosz na wesele?;) ze kiecka szyjesz[/QUOTE] Nie no spódniczke taką zwykłą do pracy .. [quote name='Doti1986']A ja właśnie sobie dziś małą czarną kupiłam i na obronę i na wesele pierwszy raz w życiu dopasowałam sukienkę bez poprawek :)[/QUOTE] No to brawo ! Ja jeszcze nigdy nic nie poprawiałam kupionego w sklepie :evil_lol: [quote name='karkakarka']Nie no Be zdjęcia są ale jakie :tard: czarno-białe i tylko [U][B]2[/B][/U] - nie postarałaś się :eviltong:Dawaj z 10 kolorowych :loveu: A na jaką to okazję kiecuszkę szyjesz?[/QUOTE] Się nie podobają? :crazyeye: To już nie będzie :obrazic: [quote name='ladyyork']Ja moją Inke też zamykałam pod koniec ciąży,bo nie powinna dużo chodzic ,a ta ciągle po domu ciątała ,ale jak ją zamknełam pierwszy raz to stwierdziła że tam ma spokój .nikt jej nie zaczepia, tyle że ja kojec dodatkowo kocykami na około obłożyłam i czuła się bezpiecznie bardzo;)[/QUOTE] Mają swój prywatny azyl przynajmniej :multi: [quote name='Viky i Ja']Żartujesz ??? 2 foty mają wystarczyć ??? Popraw się Be :mad:[/QUOTE] Spokojnie.. dopiero się rozkręcam w internetowej rzeczywistości po odwyku :evil_lol: [quote name='*kleo*']Ooo Jess już w kojcu siedzi, a Gracja jeszcze wolno po mieszkaniu chodzi, ale ja jej więzić nie muszę bo Tinę olała i już się z nią nie bawi, a skacząca to ona nigdy nie była. Jedyne co to na moje łóżko, ale ono niskie jest, więc jej nie zaszkodzi chyba?[/QUOTE] Ja nie pozwalam Jess skakać na kanapę a jest dość niska :shake:
  19. Widać, że Alis bardziej do mamy podobna niż Liv - dobrze wybrałaś :loveu:
  20. [quote name='Pegaza']Be no wiesz co to za zdjecia nie dosc ze ino 2 to jeszcze niekolorowe phi :evil_lol:[/QUOTE] Nie wybrzydzaj D-E :eviltong: [quote name='jot11'][URL]http://images42.fotosik.pl/176/20706e9c343aec32med.jpg[/URL] całkiem fajnie tam ma :lol: Cześć Be :multi:[/QUOTE] No nie? :loveu: Ma swoje własne M :multi: :evil_lol: Cześć Jolka :multi: Śmigam zaraz do krawcowej kieckę sobie uszyć :multi::multi:
  21. [quote name='dzasta']Heh niedosyt mam i tak bo np z tego powodu że nie ma Buff :D Ale już ją więzisz w więzieniu :D Moja lata luzem ale pomyślę co by ją jakby co w weekend uwięzić :) [/QUOTE] Miałam dziś kąpać Buff ale mam dużo do załatwienia i już nie zdążę.. :shake: Zdjęć więc nie będzie :eviltong: No nie - w Jess przypadku jest to zbyt niebezpieczne żeby luzem latała. Wariatka skacze z kanapy na fotele, wchodzi na oparcie, żeby z niego skoczyć :crazyeye: :shake: Szurnięta jakaś :evil_lol: Ogólnie dużo niebezpiecznych rzeczy robi a że brzuch ma już spory wolę nie ryzykować :mad: Zresztą lubi tam siedzieć :razz: [quote name='Zuza i Noddy']Śliczna mamusia, już nie mogę się doczekać szczeniaczków :loveu:[/QUOTE] Ja też :loveu: :evil_lol: [quote name='Aga&Dakar']Witamy. A czemu ona jest w klatce, bo ja nie zorientowana jestem?[/QUOTE] Ano dlatego, że jest w ciąży :cool3:
  22. Cze Daria :multi: Nie smutajcie się już :calus:
  23. Hihi zdjęcia mam :eviltong: Jessi w swoim ciążowym więzieniu :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/176/20706e9c343aec32med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/260/ebe8b5a0ab11b4c1med.jpg[/IMG][/URL] Starczy? :diabloti:
  24. I ja wpadłam życzyć wszystkiego najlepszego dla Fredziuli :multi::loveu:
  25. :roflt: dobre :evil_lol: Nie no serio coś jutro zrobię :eviltong:
×
×
  • Create New...