-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='pooleczka']Moja suczka ma 13 tygodni i wazy ok 800gram. Troche mnie to martwi, gdy miala 10 tyg wazyla 600g, urosla tylko 20g przez te 3 tyg. Przekroczy chociaz 2 kg? Z gory dziekuje za odpowiedzi Kobietki[/QUOTE] Nie liczyłabym na to :shake:
-
[quote name='ladyyork']Ja tak zamierzam zrobić z maluchem po Afro za 2 lata:diabloti:[/QUOTE] To ci dopiero odległe plany :evil_lol: [quote name='Pegaza']No to fotki beda !!! i sie nie wykrecisz..Pudzianos gruba Jess i Baff:loveu:[/QUOTE] Muszę gdzieś baterie naładować :crazyeye: [quote name='jot11']No ja też liczę na foteczki :multi: Cześć Be :p[/QUOTE] Cześć Jolka :multi: Pudzianoscy już jadą :multi: Będą za jakieś 1,5 godzinki a ja dopiero co wstałam :crazyeye: Noo .. to mykam do sklepu po coś na obiad..
-
Wszystkiego naj dla Somci :loveu::multi:
-
[quote name='dzasta']Witaj Be :) Ja wyliczałam poród od owulacji na 31 marca ale wydaje mi się że przesunie się o parę dni :D Matko co za sen za koreańca wyszłaś :D Widzę że macie plany wszystkie co do zostawiania pchełek po Waszych suniach :D Ja też wiem co bym chciała uzyskać z Gabi i Valentino i mam nadzieję że coś fajnego będzie :)[/QUOTE] Cze Justa :multi: Nam się też pewnie przesunie chociaż ten brzucho taki duży, że zaczynam się martwić .. :shake: [quote name='jot11']O Boziu jakbym chciała przy tym stole siedzieć,apetyt mi narobiłaś....:cool3: Cześć Be ! No to przez weekend nie zobaczymy Cię na dogo? :shake:[/QUOTE] Hihi.. Nie wiem czy mnie zobaczycie - postaram się jakoś wpaść :multi: [quote name='Pegaza']A to Be pudziany przyjezdzają do Was? ze zapytam..;) Jola opanuj sie dziewczyno :evil_lol: nie wciskaj sie na chamca hehe[/QUOTE] A przyjezdzają :sweetCyb::sweetCyb: :evil_lol: [quote name='dzasta']Oj Daria niech korzysta Jola sama się głodna zrobiłam jak poczytałam co Be szykuje ;p Ale może jak ładnie poprosimy to Be nas kiedyś zaprosi i też nam wyszykuje takie pyszności :D[/QUOTE] Jak już to teraz na weekend przyjeżdżajcie - drugi raz mi się nie chce robić tyle żarcia :evil_lol: [quote name='Pegaza']Taa Justyna nas to by wytrula hahah[/QUOTE] [quote name='dzasta']No masz rację Daria mogłoby tak być ....[/QUOTE] Ćwinie dwie :eviltong: [quote name='jot11']A ja myślę dziewczyny,że Be dla nas zrobiłaby jeszcze lepsze jedzonko niż ma teraz.Normalnie karte dań by miała :diabloti: Mówię Wam,Be to dobra dziewczyna :loveu:[/QUOTE] No właśnie! Jola wie co mówi :loveu: [quote name='karkakarka']I pewnie by Łuki pyszne ciasto upiekł hehe[/QUOTE] Na to bym nie liczyła :diabloti: [quote name='ladyyork']Ale masz fantazje:loveu: Nie ma co na Chłopa liczyć ,poprostu powiesz że suni nikt nie chciał i musi zostać ,a że akurat tej najładniejszej:diabloti: to już nic na to nie poradzisz Kurcze jaka wyżerka byśmi pocztą troche przysłała:cool3:[/QUOTE] Cze Mila :multi: Taki też mam plan :diabloti:
-
[quote name='karkakarka']Hej Be :) U ciebie kulinarnie :D No ciekawe jakie kluchy wyjdą, Jess to ładna suńka, no a Babilon...ach...[/QUOTE] Cze Karinka :multi: Ano.. Też jestem ciekawa :eviltong: [quote name='*kleo*']:roflt::roflt::roflt: Ja też stwierdziłam, że w razie zostawienia czegoś od Gracji, to co za różnica, jeden szczeniak w domu czy 2 :evil_lol: Ale ja mam dość złożone wymagania co do grackowych szczeniaków, taki ładny by był, jakby miał buzię i zęby Gracki, ale krótszą kufkę i mniejsze uszy, z szyją i kątowaniem Czardaszka, ilością i gatunkiem włosa też po tatusiu, ale kolorkiem po Graculi, i od mamuni krótszy... Chyba nic nie pominęłam :evil_lol:[/QUOTE] Sie śmiasz a ja przerażona :evil_lol: Jeny Ty to masz dopiero wymagania :crazyeye: [quote name='Pegaza']No Was czyli wszystkie trzy:eviltong: no widzisz Be cos w tym snie musi byc;) Klaudia czy aby napewno niczego nie pominelas:D[/QUOTE] Kurde żadnego koreańca :crazyeye::evil_lol: [quote name='Viky i Ja']Klaudia Ty to masz sprecyzowane wymagania :evil_lol: Ja też zaczynam myśleć o trzeciej dziewczynie, ale Rodzinka by mnie chyba pogoniła ;) Jak M chciał zaraz po Carmen kupić jeszcze jedną to ja nie chciałam bo Viky wtedy jeszce "gnębiła" młodą i bałam się jak to bedzie. A teraz ja dojrzewam do decyzji a mojemu się odechciało :( Teraz też wiem jakiej bym szukała. I nawet bym zaczekała co u mnie jest niespotykane bo ja zawsze muszę mieć "na wczoraj"[/QUOTE] Jak chciał to jeszcze na pewno mu się nie raz zachce i wtedy wykorzystasz okazje :multi:
-
[quote name='Pegaza']Justyna brzusio Gabi wydaje mi sie malutki jeszcze..wlasciwie to wyglada jakby wogole w ciazy nie byla ;) nono modelowa ciaza Jess by jej mogla pozazdroscic figurki hihi:cool3: posciel masz piekną w moich ulubionych kolorach znaczy turkusie:loveu: tos zostala wycalowana za wszystkie czasy od Czesia hehe:lol: i te oko mnie zafascynowalo:cool1: soczewki jej wkladasz? hihi [URL]http://i46.tinypic.com/2a65wg8.jpg[/URL][/QUOTE] Właśnie .. tak patrzę na ten brzusio i faktycznie maleńki :roll: Skoro między nią a Jess jest tylko tydzień różnicy to o wiele mniejszy ma ten brzuchol w porównaniu z zeszłotygodniowym Jessikowym :shake: [url]http://i50.tinypic.com/2earxxg.jpg[/url] pościel rewelacja :loveu: Skąd masz ? :eviltong: Piękna rodzinna sesja :loveu:
-
Biedny Ozi :-(
-
[quote name='*kleo*']Mnie też to zastanowiło :confused:[/QUOTE] Daria taka niesprecyzowana :eviltong: A mi się dziś śnił mój ślub :mdleje: Odwołałam ślub z Ł i wyszłam za jakiegoś koreańca :crazyeye: [quote name='ladyyork']Ja bym ci chętnie ukradła jedna sunie po Jess ,ale mąż by mnie z domu wyrzucił i tak krecił nosem jak chciałam Afro zostawić ,mówił 4 pies ,cały dom zniszczą ,czasami mam go dość:roll::razz::angryy:[/QUOTE] Hihi co za różnica 3, 4 czy 5 :evil_lol: Sama mam chrapkę na sunię po Jess a raczej po Babilonie :evil_lol: Ł oczywiście się nie zgadza ale liczę na to, że się zakocha :diabloti: [quote name='jot11']No rybka i bigosik to już wiem.A co poza tym? Bo ja ciekawa i głodna.....:cool3:[/QUOTE] Klopsiki z piersi kury z papryką, jakaś biała będzie, szyneczki zawijane ze szparagami, tatar :loveu:, koreczki jakieś, Łuki chce zrobić sałatkę z zupek chińskich, ja zrobię też selerową z ananasem, jakieś tam śledziki, koreczki no i chyba starczy :roll:
-
Cze Daria ;) Biedna ćwinka Twoja.. :shake: Oby nie okazało się to nic poważnego..
-
Cze Dotinki :multi: Jakie ładne fotki [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]
-
[quote name='*kleo*']To ja płakam i ubolewam :placz:[/QUOTE] Nie rycz :eviltong: [quote name='dzasta']Be a od kiedy Jess zaczęła przybierać bo u mnie od wczoraj widać że Gabi w ciąży jest bo się zaokrągla tzn ożebrowanie poszło wcześnie ale teraz się taka kulka robi i ten nieznośny apetyt dzisiaj o 4 chciała jeść :D[/QUOTE] Jess 3 tyg. po kryciu już zaczęła się zaokrąglać. W poniedziałek (3 tyg i 2 dni po kryciu) byłam już na 100% pewna, że Jess jest w ciąży :-o W zeszłym roku tydzień później się zaokrągliła :roll: [quote name='jot11']Ja też płakam.....:placz: Be otrzyj nasze łzy i foteczki daj :diabloti: Cześć![/QUOTE] Jolka czasu mi brak .. goście mi się zwalają na weekend, 3 dni imprezowania będą i siedzę tylko w kuchni, gotuję, mrożę :shake: Zwariować idzie :eviltong: [quote name='karkakarka']hej :) Tyle ciężarówek jest na dogo i zapomniało mi się na kiedy Jess ma termin :roll: Więc kiedy się spodziewasz maluchów? (dość że bryle se muszę kupić to jeszcze lecytynę hehe)[/QUOTE] Cze Karinka :multi: Ja sama nie wiem na kiedy ona ma termin :evil_lol: Jeszcze nie liczyłam :eviltong: [quote name='Pegaza']No narazie psy sie zaciązyły ciekawe kiedy na Was przyjdzie pora? :D[/QUOTE] Na których was? :crazyeye: [quote name='dzasta']Między Gabi a Jess jest tydzień różnicy w ciążach bo Jess tydzień wcześniej była na kryciu :D[/QUOTE] To na kiedy Gabi ma termin? Nie będę musiała liczyć :evil_lol: Uff.. padam z nóg - dziś gotuję bigos i smażę rybę na grecka ..:shake:
-
Mi też ostatnio książki brakowało no i mam taką jedną Grocholi co to ma z 500 stron i nie wiem jak się do niej zabrać :evil_lol:
-
[INDENT]Cze Klaudia i dziołchy :multi: [/INDENT]
-
Śliczne Ci te dzieci wyszły Ani - gratuluję :loveu: Samych dobrych domków im życzę a najlepiej takich jak ma Andzia u Marty i Sebastiana :loveu: Marta, Sebastian - nie znalazłam was na wystawie a telefonu nie zapisałam :-( Szkoda bo chciałam zobaczyć jak ta wasza kluska urosła :roll: .. Jak jej poszło?
-
[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Witamy się po raz pierwszy :lol:[/FONT][/B] [/CENTER] [/QUOTE] Witamy Angeliko ;) [quote name='*kleo*']No i gdzie to zdjęcie brzucha Jess? Chcem widzieć :)[/QUOTE] Nie chce mi się zrobić :diabloti: [quote name='Pegaza']No bo pamietam Jess niecieżarną.. ona taka gruba nie jest..;) ciekawe jakie wyjda Pudzianki:loveu: tym razem pewno inne bo i tato inny..;)[/QUOTE] Pudzianos to czysta mama więc szanse są spore, że wyjdą takie same :evil_lol: [quote name='karkakarka']Hej Be :) A wydawało mi się że na jedznym zdjęciu są 3 psy, a jak się przyjrzałam to się okazało że tam ino 2 he he chyba pora okulary kupić :)[/QUOTE] Cze Karina :multi: Hihi.. faktycznie zainwestuj w brylki :evil_lol: [quote name='jot11']Cześć Be :multi: Też u Ciebie tak wieje i pada ? Bo u mnie strasznie :shake:[/QUOTE] Ojj zimno, brzydko, mokro, wietrzno :placz: No i senno.. :roll:
-
O kurcze ale klatka :crazyeye: Nie lepiej było kojec kupić? Gdzie Ty się tam zmieścisz? :evil_lol: Ja bardzo czesto zasypiałam w kojcu na siedząco przy karmieniu Pudzia :evil_lol: A mała charakterek jakbyś o Pudziu pisała :loveu:
-
Faktycznie banerek masz Ulka przepiękny :loveu: Zdjęcia Mejuski też superaśne :multi:
-
Ja tak byłam Buff podekscytowana.. też na nią kawał czasu czekałam ;)
-
[quote name='Pegaza']Cze Be:) ja tam widze grubą Jess nawet bardzo grubą:) fajne poczochrance:evil_lol: chyba to wpisze w kalendarz ze Be fotki dala nawet kolorowe:eviltong:[/QUOTE] Cze Daria :multi: Noo.. chociaż jedna :eviltong: [quote name='karkakarka']No no :) Trzeba bedzie zapamiętać ;) Pudzio w odwiedzinach był?[/QUOTE] :razz: Ale co - o filmik chodzi? Przecie on stary jak świat tzn. jak Pudź miał jakieś 2-3 m-ce :loveu:
-
Karinka dobrze mówi :multi: Ale Klaudia pewnie zajęta przez małą :loveu:
-
[quote name='dzasta']Wiesz Be Daria czasu nie ma żeby wstawić bo lata po galeriach i pisze że inni mało wstawiają :D[/QUOTE] :evil_lol: Ja to się chociaż powstrzymuję od tego :evil_lol:
-
Hmm.. no i gdzie te fotki??:roll: