Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Yoko2009']Gratulujemy panieneczek, szkoda tej malutkiej ale 3 pozostałe to wynagrodzą:) czekamy na fotki[/QUOTE] Dzięki Asiu ;) [quote name='Pegaza']No ale wiesz miec jednego Pudziana a trzy dziewczyny do wykarmienia to roznica..;)[/QUOTE] No ciekawa jestem czy dadzą choć trochę pospać :crazyeye: Pudziulek był od nich o połowę mniejszy :oops:
  2. [quote name='Pegaza']Czyli bylo 4 ha wiedzialam!!! gratulacje fajnie ze tym razem coreczki.:). szkoda ze jedna za TM.. no to nocki masz z glowy hehe jak ich karmic nie bedzie chciala..[/QUOTE] Nocki z głowy to ja już z Pudzianem przeżyłam.. zobaczymy jak będzie z tymi marudami - jutro na 4 idę do pracy :shake::evil_lol: [quote name='Doti1986']No to poprosimy o zdjęcia kluseczek:) [*]dla malutkiej kruszynki:([/QUOTE] Coś zrobię w wolnej chwili :lol: Póki co idę robić obiad bo głodna jestem niemiłosiernie :crazyeye: Drugie śniadanie dziś opuściłam a miałam trzymać się diety :crazyeye: No nic.. zjem przynajmniej więcej na obiad :evil_lol:
  3. Dobrze ćwierkają :eviltong: Mamy 3 dziewczynki :loveu: Niestety nie obeszło się bez cesarki :roll: Maluchów było w sumie 4 i to wszystkie panienki jedna niestety się zadusiła [*] Jedna z panienek zablokowała jej wyjście dlatego też musiała być cesarka.. Laski są przekochane :loveu: Marudzą cały czas bo mama mało mleka ma :mad: Ale dokarmiamy także mam nadzieję będzie dobrze :multi: A mamunia po cesarce jeszcze tematu nie ogarnia :evil_lol: Leży sobie i w głębokim poważaniu ma swoje płaczące córeczki :p Noo.. to tyle :lol:
  4. Jessulce chyba jedna wystarczy bo coś się nie spieszy, żeby następne urodzić :mad:
  5. Beczułka od 6 rodzi.. mamy już jedną dziewuszkę - 80 gram :loveu: A brzuchal nic nie mniejszy :oops:
  6. Dzięki dziewczyny :loveu: Póki co poród idzie bardzo powoli .. od 6 mamy 1 dziewuszkę, która urodziła się o 8 :loveu: Słodkie maleństwo kochane już pół godziny cyca ciągnie :loveu:
  7. [url]http://i41.tinypic.com/i6ms83.jpg[/url] a która to Gabi? :evil_lol: Sto lat Gabinko :multi: Dzieci silnych i zdrowych przede wszystkim :loveu:
  8. Yorcze mamy widzę podbijają porodówkę :loveu: Moja Jess w 56 dniu ciąży [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/270/e7c958d752c33aa9med.jpg[/IMG][/URL] I taaki mam gruby tyłek :crazyeye: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/187/714f918843b4c81fmed.jpg[/IMG][/URL]
  9. Też mam odwieczny problem z Jess i jej włosem ale degażówki ułatwiają życie :multi: W sumie kitka jej nie przerzedzałam ale wszystko inne tak :eviltong:
  10. Żeby tylko ta wiklina im nie zaszkodziła :roll:
  11. Sandra - York to nie jest pies jednego właściciela i bez problemu przyzwyczaja się do następnego - wiem chociażby po Pudzianie, który od razu pokochał nową mamę i nawet ciut nie tęsknił po wyjeździe z rodzinnego domu :eviltong: Przecież to normalne - wiele hodowli sprzedaje 4,5 często i 6-cio miesięczne psy, i starsze i krzywda im się nie dzieje ;) Wiele hodowli jak i przyszłych właścicieli robi to z premedytacją aby mieć większą szansę na wybór wybitnego szczeniaka. Większy żal na pewno ma właściciel ;) Ja tam Milę rozumiem - postąpiłabym pewnie tak samo :roll: Przykre ale jak się ma ambicje hodowlane trzeba myśleć racjonalnie..
  12. No no cóż za radosna nowina :multi: Tylko patrzeć aż zaczną biegać i pokój Ci zżerać :diabloti::loveu:
  13. [url]http://i43.tinypic.com/2zxzexu.jpg[/url] ale masz ładne firany :crazyeye: Coś takiego szukam właśnie - gdzie kupiłaś ? :loveu: Psiaki jakie radosne na tym słoneczku :multi: U nas też dziś super pogoda była :loveu:
  14. Cze Justynka :multi: Pokaż no te Gabinkowe salony :loveu:
  15. A u nas w Bydgoskim ZOO to chyba żyrafy nie ma :roll: W sumie dawno tam nie byłam - muszę to sprawdzić :diabloti: Poczekam tylko aż się misie obudzą :evil_lol:
  16. Po jednym miocie i to jednym szczeniaku wypowiadać się nie będę :eviltong:
  17. [url]http://img6.imageshack.us/img6/1030/p1030416g.jpg[/url] i Ty już widzisz który do Gracki podobny?? :crazyeye:
  18. Fajne te włochate :loveu: Cze Daria :multi:
  19. ooo 200:multi: Jak te strony szybko lecą :multi:
  20. [quote name='dzasta']Właśnie właśnie a u mnie też już w brzuchu grają w piłkę się śmieję bo ruch tam :D[/QUOTE] No te Jessikowe też non stop biegają - pewnie chłopaki będą :evil_lol: [quote name='Zuza i Noddy']No, no jaki brzusio, ciekawe ile tam małych Jess siedzi.[/QUOTE] Sama jestem ciekawa :roll: [quote name='Pegaza']Be chyba zmienilam zdanie ona ma ich 4 abo i 5 hehe takiego balona jeszcze nie widzialam..:D to moja Pipi miala maly brzuchol w porownaniu do Jess.. wybieg ma 1 klasa heh spanko.. chocby hotel 4 gwiazdkowy..;)[/QUOTE] Dobre :evil_lol: No w zeszłym roku taki sam miała brzuchol :shake: [quote name='dysia-u']brzusio niezłych rozmiarów , hoho!!![/QUOTE] :cool3: [quote name='*kleo*'][URL]http://images42.fotosik.pl/187/714f918843b4c81fmed.jpg[/URL] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ale ją rozepchało!!! Teraz się nie dziwię, czemu brzuch Gracki i Gabinki wydawał Ci się mały ;) Ale skoro Gracka z dwoma dużymi chłopami miała mały brzuch, to jaka wielka by musiała być ta rzekoma trójka w brzuchu Jess? Coś mi się wydaje, że może być ich więcej :cool3:[/QUOTE] Też mam takie obawy :eviltong: Ale póki co próbuję wierzyć w ten rtg :evil_lol:
  21. [quote name='Viky i Ja']Daria nie wszyscy, ja nie myję :evil_lol: [URL]http://images43.fotosik.pl/274/429f2491a32ffa4emed.jpg[/URL] Ależ brzusio ;) Robi wrażenie :) Szkoda, że filmiku z zabaw klusek nie nagrałaś :([/QUOTE] Nagram jak już się urodzą :loveu:
  22. [url]http://i44.tinypic.com/2yxj6g9.jpg[/url] :loveu: rośnie nam brzuszek, rośnie :loveu:
  23. [quote name='dzasta']Na USG ciężko coś zobaczyć bo Gabi wiercipiętka i maluchy też ale ważne że żyją i mają się dobrze :) RTG robimy koło środy/czwartku bo tak nam doradził wet. A co do RTG to znajomym zawsze się sprawdza tylko jak po 52 dniu się robi tak około :D[/QUOTE] Aaaa widzisz - ja robiłam w 46 dniu bo wet na usg wyraźnie widział kregosłupy więc stwierdził,że już można. No zobaczymy czy jego prognoza się sprawdzi :p
  24. A robilaś rtg? Albo na USG może wet coś tam wyliczył? :lol:
×
×
  • Create New...