Jofka tam jest wszystko napisane.. musisz zabierac miskę i dawać tylko w określonych godzinach.. nie zje to zabierasz aż się nauczy , że musi to zjeść bo inaczej będzie głodny do następnego podania miseczki !
No i co ? Nikt się nie odważył obejrzeć?? Ach wy cykory :eviltong:
Witam weekendowo :)
Dziś będą następne fotki bo zrobiłam jeszcze wczoraj Jessi jak spała :loveu:
4 kilo samego szczęścia :loveu: Ahh... też nie mogę sie doczekac jak ja sobie kupię drugiego .. nie wiem tylko czy kupić Jessi koleżankę czy może kolegę .. ?
Mam nadzieję, że mi to dziewczynki wybaczycie, ale muszę wam to pokazać .. Kto się nie boi duchów niech sobie to włączy.. tak na dobranoc ;) paaa kochane
[URL="http://plug.atn.pl/%7Egigant/duchzpl/"]http://plug.atn.pl/~gigant/duchzpl/[/URL]
Przepięknie!! Ja z Jessi uchem męczylam się chyba miesiąc!! I to z jednym uchem!! A ty dwa postawiłaś w tydzień [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_75.gif[/IMG][/URL]