Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Marica i jak maleńka? Wróciła już do siebie??
  2. Ale go wyszkoliłaś madzia!! :klacz:
  3. tigrunia

    Porod u Yorka :)

    I jak tam maluszki ladyyork?? Dobrze się mają ??
  4. Och .. dziekuję Jofka!! :modla: Do 14 tu dziś siedzę :angryy: Ale jestem zła .. :angryy: Wolałabym być z Jessiną... :placz:
  5. Jofka tam jest wszystko napisane.. musisz zabierac miskę i dawać tylko w określonych godzinach.. nie zje to zabierasz aż się nauczy , że musi to zjeść bo inaczej będzie głodny do następnego podania miseczki !
  6. Witaj Mona :multi: Bardzo mi przykro z powodu Pawła :( Ale jakoś to będzie.. zobaczysz :) To do przyszłego tygodnia ... Ściskamy mocno!
  7. No niestety .. piątek,świątek i niedziela tigrunia do pracy wygina :(
  8. Jofka wejdź na temat "Czym karmicie swoje Yorki" Tam jest dużo napisane
  9. Jeśli ma dzieci to na pewno się tam wychowały i uważają to za normalne :shake:
  10. To przykre, ale na pewno tak jest :-(
  11. No i co ? Nikt się nie odważył obejrzeć?? Ach wy cykory :eviltong: Witam weekendowo :) Dziś będą następne fotki bo zrobiłam jeszcze wczoraj Jessi jak spała :loveu:
  12. Ale wam zazdroszczę Jofka!! No Jak już może być u mnie coś ale Kapryśka i Fionka a nie Master i Toruś ;)
  13. 4 kilo samego szczęścia :loveu: Ahh... też nie mogę sie doczekac jak ja sobie kupię drugiego .. nie wiem tylko czy kupić Jessi koleżankę czy może kolegę .. ?
  14. Ale sprytne urządzenie :) Daj znać jak się sprawuje ..
  15. No i nie udało się naszej znajomej :multi: Tylko ciekawe kim jest ta , co kupiła ?
  16. Witam z samego rana :) A ile waży Twoja Eti ?
  17. Jak powiemy to nie będzie takiego efektu :eviltong:
  18. Mam nadzieję, że mi to dziewczynki wybaczycie, ale muszę wam to pokazać .. Kto się nie boi duchów niech sobie to włączy.. tak na dobranoc ;) paaa kochane [URL="http://plug.atn.pl/%7Egigant/duchzpl/"]http://plug.atn.pl/~gigant/duchzpl/[/URL]
  19. O boze!! Ja co prawda się nie przypatrzyłam tylko kątem oka oglądałam ale i tak mi serce staneło! :-o
  20. Ja Jessi namoczyłam tylko raz i od razu sie zorientowałam, że woli suche :) Zreszta jest juz dużą dziewczynką więc namaczać jej nie będę :eviltong:
  21. No widzę, że wszyscy mają takie same :) Jessi je suche kulki - na sucho ;) Nie przepada za namoczonymi :shake:
  22. Przepięknie!! Ja z Jessi uchem męczylam się chyba miesiąc!! I to z jednym uchem!! A ty dwa postawiłaś w tydzień [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_75.gif[/IMG][/URL]
  23. Mika na Yorklandzie są wypisane hodowle... Ja szukałam poprostu w googlach i duzo udało mi się znaleźć!
  24. Hehe .. [COLOR=paleturquoise]trójkącik ? [/COLOR]
  25. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/105/1b0bc5d16add31f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/105/60596f070e889b76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/106/e02dc86013e33031.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/31/e3ef73a0ab4025c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/105/9a6554c5b337bfb1.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...