Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. No .. Twoja jest 6 dni starsza :loveu:
  2. A moja Jessi zjada swoje kupy!!! :crazyeye: Nie wiem czemu ?? Przeciez głodna nie chodzi żeby musiała swoje kupy jeść! :eviltong:
  3. No to szkoda :( Ja jadę z Jessi pokibicować w niedzielę :multi:
  4. tigrunia

    Porod u Yorka :)

    Ale słodziaki :loveu::loveu: Z chęcią bym je wymiziała :loveu:
  5. Noo... bo się pogniewamy :angryy: Ino szybko!! :mad::mad::mad::mad:
  6. No też się zdziwiłam ! Jofka a kiedy będzie galeria Tolka?????
  7. Jofka.. chyba chodzi Ci o to, że będzie miał 8,9 tygodni a nie miesięcy jak napisałaś!?
  8. Halooo.. gdzie jest KIKI ?? Dawać zdjecia, szybko!! :mad::mad:
  9. No bo jak można do 10 się nie pokazać ???? :mad::mad: Cześć Anusia :) Co tam u Alicji?? Śpi jeszcze czy już broi ? ;) Może będą jakieś fotki??
  10. Biedna .. :( Oczywiście, że wszyscy będziemy trzymać kciuki ;) Powodzenia!
  11. łeee... to żaden szczeniak tylko dorosły kawaler!!
  12. Witaj.. coś was długo nie ma ... :placz:
  13. Halooo.. czy coś wiadomo o dredziku ????
  14. Witaj nane :multi: Chciałam zapytać, czy będziesz w Poznaniu na wystawie?
  15. Będą nowe fotki ?? :cool3: :mad::mad:
  16. Dzień dobry w sobotę :)
  17. Śpicie jeszcze śpiochy??? Dzieńdoberek :lol:
  18. Haloo.. pobudka!!!!
  19. Ja miałam ostatnio dużego szczeniaka 9 lat temu .. to była moja bokserka Sara [*] ale i tak jak ją kupiłam była już dość spora bo 3 m-ce miała !
  20. [quote name='Kincia']Czuje sie zaproszona :evil_lol:[/quote] No oczywiście!! Wszyscy są zaproszeni!!
  21. [quote name='Jofka']Napisałam do nich żeby mi przysłali próbkę. Kiedyś od weta dostałąm Hill'sa nie chciał jeść w miseczce,ale chciał jako nagrody i wtedy mu smakowało,dziwny jest.:roll:[/quote] Jessi to potrafi sie cieszyć nawet z RC , który dostaje codziennie i oprócz tego odkryłam, ze jest idealny na nagrody dla niej!! Wcina jak nie wiem a z miski niechętnie ..
  22. [quote name='Jofka']Ty to w tej cukierni masz dobrze!!!! Kawusia, świderek i ....internet!!!:cool3::cool3: Ja dzisiaj naleśniczki!!! Moje ulubione am am[/quote] Też chyba naleśniki u mnie będą .. A kotleciki na jutro zrobię :) Miały byc wczoraj, ale skończyło sie na jajecznicy :eviltong: (tak jak u Ciebie ;) ) [quote name='Jofka']Tak patrze na suwaczek Jessi, juz niedługo się szykuje pół roku!!!!:multi::multi::multi: Ale będzie imprezka!!:lol::lol:[/quote] No właśnie .. skoro już napomknęłaś temat .. otóż ogłaszam wszem i wobec iż dnia 6 listopada odbędzie się uroczyste przyjęcie urodzinowe Jessiki :lol: Serdecznie wszystkich zapraszamy do Galerii :lol: [quote name='Jofka']Tigrunia!!! Ja dopiero teraz weszłam w Twoje dane, dodając Cię do znajomych,a Ty tu prawie moja rówieśniczka...ja -88!!!:lol::lol::lol: Myslałam,że troszeczkę starsza jesteś,bo takie wszystkie mądre posty!!!!:lol::lol::loveu::loveu: Ale fajowo!!![/quote] Hehe.. "mądre posty" :eviltong: Dobre sobie! :eviltong: [quote name='Kincia']Dobry :multi: Łoo straszne nie jest :D:D Widzialo sie gorsze :evil_lol::evil_lol: Niunia :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/105/60596f070e889b76.jpg[/URL][/quote] Witaj Kincia :multi:
  23. No mam kawusię i świderka .. :) Kto się przyłączy?
  24. Fiona jest z Lazurytu a to bardzo dobra hodowla!! Żałuję, że nie kupiłam tam pieska ale nie mogłam się za nic w świecie dodzwonić do P.Andżeliki . Tylko z jej mama rozmawiałam ale ona wiedziała , że jest tylko suczka 3,5 m-ca i nic wiecej. Kazała mi dzwonić później albo na komórke.. komórki nikt nie odbierał a Pani Andżeliki nigdy w domu nie było :( Więc szukałam w innych hodowlach no i mam moją Jessi :) Teraz już bym jej za nic w swiecie nie zamieniła , ale hodowla Pani Andżeliki wydaje mi się lepsza od tej gdzie ja kupiłam Jessi A wracając do tematu.. Jessi waży cały czas 1,5 kg od 2-ch miesięcy . Myślicie, ze to dobrze ?? Ma już prawie pół roku
×
×
  • Create New...