Hello!!!
Sorki za tak nagle zniknęłam , ale korek mi wystrzelił :mad: i prądu wysiadł :angryy:
A że ja blondynka to nie umiałam go wymienić .. (6 bezpieczników i teraz bądź tu człowieku mądry , który to :hmmmm:). Dopiero jak TZ przyszedł to naprawił, ale wtedy to ja już spałam :eviltong: Zdjęcia w każdym razie zrobiłam teraz tylko trzeba je na fotosik zgrać i dziś na pewno będą :multi: