Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Hello!!! Sorki za tak nagle zniknęłam , ale korek mi wystrzelił :mad: i prądu wysiadł :angryy: A że ja blondynka to nie umiałam go wymienić .. (6 bezpieczników i teraz bądź tu człowieku mądry , który to :hmmmm:). Dopiero jak TZ przyszedł to naprawił, ale wtedy to ja już spałam :eviltong: Zdjęcia w każdym razie zrobiłam teraz tylko trzeba je na fotosik zgrać i dziś na pewno będą :multi:
  2. Ale się temat rozwinął - dobrze , ze Pati powiedziała "dość" bo byscie się tu pozabijały - powiem tylko jedno ja również jestem przeciwna rozmnażaniu psów bez papierów.
  3. Ale ładnie :loveu:
  4. Witajcie !! Dopiero wróciłam do domku .. Mam już baterie naładowane :multi: Jofka - Jessi się nauczyła dawać łapkę w jeden dzień :multi: A jak śmiesznie siada :eviltong: Ale widzę, ze tolek dziś nauczył się dawać głos a Jessi nie umie :shake: A jaki pinczerek wyszkolony!! :-o Oblookam chwilkę co tu na dogo słychać i zaraz jakieś zdjątka porobie
  5. wystarczy , że nadusisz na tą linijkę i otworzy ci sie strona skąd ją wzięłam :) psinka słodka :loveu:
  6. Wzięłam wczoraj z pracy 30 jaj to coś z nimi trzeba teraz zrobić :eviltong: Także zapraszam, starczy na bardzo, bardzo, bardzo dużą jajecznicę :cool3:
  7. [quote name='Kincia'] Juz chyba przyjechal z ta ladowarka :mad:[/quote] Przyjechał - ale bez ladowarki :placz: Specjalnie go po nią wysłałam i zapomniał :mad: Jutro pojadę osobiście z samego rana i obfocę Jessikę :) A teraz dobrej nocki dziewczyny :) P.S. Dziś Halloween!! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_223.gif[/IMG][/URL] Idę zrobić jajecznice.. :roll: [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb114_ZNxpt237YYPL&utm_id=7922"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb114&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Kincia']A wy Jofka i Tigrunia sie nie obijajcie i tylko wasze fotki wstawiajcie :D[/quote] Jessi niestety dziś nie będzie :(
  9. Jeszcze nie wrócił z tą ładowarka :mad: Ale muszę się wam pochwalić .. właśnie nauczyłam Jessi komendy "daj łapkę" :sweetCyb::sweetCyb: Więc umie już "siad" i "daj łapkę" :klacz:
  10. I to jakich ślicznych fotek :multi:
  11. [quote name='Shahar']Ja !!! jeno to je karlus ...łon ci bajtli ni do :shake::shake::shake: Tlumacze :p tak!!!to jest piesek...on ci dzieci nie da :)[/quote] O matko :crazyeye: W życiu by mi to do gowy nie przyszło! :crazyeye:
  12. Ja zrobiłam zakupki zaraz po pracy i mam zapas na "te świeto" ;)
  13. Ale śliczny kawaler :loveu: Jeja.. ile ja bym dała, zeby Jessi dała się tak obfocic ..
  14. Witaj Jofka! Konkretnie to TZ ma nowe.. ja mam w dalszym ciągu swoj "pocisk" ;) TZ właśnie pojechał po ładowarke! Mam nadzieję, ze nie zamuli!! :mad:
  15. Ja przed Jessi miałam bokserkę . Nigdy nie miała małych a jakoś ropomacicze ja dopadło!
  16. Hmm.. a nie było gdzieś napisane o dwóch aukcjach ??
  17. Ja na razie suchego rogala .. jakoś mnie wcale nie ciągnie do tego słodkiego a non stop mi coś pod nos podtykają :eviltong: Teraz mam przed sobą kawałek pleśniaczka i 2 rożki kokosowe na spiryt. ale nie zamierzam tego ruszać :eviltong:
  18. Poczekaj an Tłusty Czwartek:P Wtedy będziesz mogła zjeść bez wyrzutów :eviltong:
  19. Bardzo proszę :lol: Wystarczy dla wszystkich [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/28/c9c3cdb60210b5bc.jpg[/IMG][/URL]
  20. Znalazłam jedną aukcję tą z 6 Yorkami! :-o Jestem w szoku!! A mozecie mi podać link do tej drugiej??
  21. Przyszłam się przywitać i już sobie ide bo wszystkie pewno spicie :eviltong:
  22. Dzieńdoberek :multi:
  23. No wreszcie się pokazałaś :multi: Śliczna psinka :loveu: Mam nadzieję, ze będzie się zdrowo chowała :) Pozdarwiam
×
×
  • Create New...