-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Nie smiejemy się, poprostu napisałaś "ciemny w kolorze świecy" wiec zgłupiałam .. :roll: Ale jakby sie uprzec to swiece są we wszystkich możliwych kolorach nie tylko białe i żółte :evil_lol:
-
O matko! Lekarza szybko! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_9_5v.gif[/IMG][/URL]
-
Witaj Kasieńko :multi: Strasznie długo cię nie było ! Fryzurka pikna i pazurki też wystrzałowe :loveu:
-
[quote name='madziasto4']Czy ja tu dzisiaj byłam, czy ja tu dzisiaj nie byłam? :hmmmm:[/quote] :hmmmm: Sama nie wiem :niewiem: [quote name='Magda_Miki'] Niom ja też:razz: Już 2 dzień leniu****e w łóżku (no i na dogo:evil_lol:) EDIT: Oj Wladka przeklina....nieładnie.[/quote] Ja tez juz 2 dni :loveu: I jeszcze dwa przede mna bo w niedziele chyba bede musiala myknac do pracy na 2-3 godzinki
-
Coż za szczery Łukaszkowy uśmiech :loveu:
-
[quote name='Magda_Miki']Hej zarazku! Przyszedł drugi się zameldować:lol:[/quote] A cio .. tez chora? Czesc Władzo ! :multi: [quote name='Kasia']Władzo jaki piękny komplecik :loveu: Co tak sie zmieniacie, Daria Ty...kto następny? ;) Beatko to może jakąś fotkę Jessi wstaw, co?[/quote] Wstawię jutro bo dzis nie chce mi się jej czesac :evil_lol:
-
[quote name='Anusia & Alutka']1. stalo to sie tak, ze moja siostra pojechala na 9miesieczne szkolenia dop Wladkowej miesciny i kocur se pomieszkuje. Ale mam nadzieje, znaczy sie mysle, ze wroci Aga go zabierze pozniej, chociaz mama mowi, ze nie odda. 2. Mama mamy Oliwki nie zyje :-( Zmarla w listopadzie, a dzieciakami zajmuje się ich tato. Troche przydlugawy juz.[/quote] A co? Nie lubisz kota? Przeciez tak sie z Alutką zaprzyjaznił :loveu: Smutne :-( Ale dobrze, że nikt tego maluszka nie zabrał tatusiowi Z kucorka zrob koczek i bedzie w sam raz :loveu:
-
[quote name='Kincia']Powiem tak ze zrobilam cos czego zaluje.....[/quote] Ojj.. a to cos poważnego ?
-
[quote name='Magdalena1']tu chodzi o płomień świecy :) który w srodku jest najintensywniejszy,a im dalej od środka tym bardziej jaśnieje pozdrawiam :)[/quote] No chyba , że tak .. :cool3: "ciamno zlote w kolorze świecy" - niezbyt potrafiłam to sobie wyobrazić :shake:
-
Co do ząbków.. mojej Jessi nie wypadł jeden też górny. 6 stycznia Jessi skończy 8 m-cy i jedziemy w przyszłym tyg wyrwać tego zęba bo już na pewno nie wypadnie .. a w Twoim przypadku myślę, że jest jeszcze nadzieja, ale musisz jakos poruszyc ten kieł np zabawą. Poszawrp sie z małą jakąs zabawką , może to coś pomoże. Co do jedzenia .. jessi dostaje 2 razy dziennie 55gram na pół ale nie wiem ile to jest w łyżkach
-
Cudo Agatko :loveu: No właśnie nie wiem jak ma się kolor biały do Yorka więc wolałam zapytać .. :p Nie wiem o co chodziło z tą świecą .. :shake:
-
Agatko.. dawno Cię nie było .. Co porabiałaś ?
-
Kucorek pikny! Czemu ciachac chcesz?? Gumeczka tyz ładna .. do twarzy jej w żółtym :loveu: Przejżałam Anusia wczoraj po raz drugi Twoja galeryję i mam dwa pytania .. 1. Nie doszłam do tego jak to sie stało, ze kot Borys zamieszkał z Tobą na stałe ? Cos tam czytałam, ze na 2 tyg przyjechał no i jak to jest,ze juz pół roku siedzi? 2. Chciałam zapytac o mamę mamy Oliwki.. Wyzdrowiała, czy może nie ? :oops: Co z tym maluszkiem?
-
Ja to bym chciała miec 25 i stanąć w miejscu :evil_lol: