-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='madziasto4']A bułę taką namoczoną w mleku to jadłaś czy nie?[/quote] No kiedyś tam jadłam.. jak młodsza byłam .. Z cukrem oczywiście :loveu: [quote name='Mona4']Witamy wieczorowa porą:lol:[/quote] [quote name='Jofka']Dobry z rana!!!![/quote] [quote name='Kasia']Tu też przylizłam sie przywitać :morning:[/quote] [quote name='Anusia & Alutka']Hihi wlazlam, czytam "dobry z rana" i sie zastanawiam, a co Ci chodzi i jakie z rana, jak juz prawie 16 jest :evil_lol:[/quote] Dobry z rana i dobry z wieczora :loveu: Foty zaraz bede robić, ale chyba dziś ich nie ujrzycie, bo jestem u mojej mamy w domu a nie mam tu ani kabla, ani czytnika kart wiec chyba dopiero jutro :shake: Maminka pojechaŁa gdzieś w góry (do Kotliny Kłodzkiej chyba) z siostrą i muszę się ich kotem opiekować do wtorku :roll:
-
Super Mona, przynajmniej kawałek swiata sobie zwiedziłaś :loveu: Marzy mi się Paryż :loveu: Zdjęć nie widzę .. :shake: I gdzie ten komplet szczotek (bazarek) ? Bo tez nie moge go znaleźć :shake:
-
Och tak .. ja też poprosze! Bo kupiłam ostatnio szczotke za 40 zł w necie i jestem taka z niej niezadowolona, ze nie wiem.. Niby dla Yorka ale nic nie czesze tych włosów tylko po wierzchu gładzi :angryy:
-
[quote name='Jofka']bo nie jem słodkosci i takich tuczacych rzeczy w ramach postanowien noworocznych[/quote] O masz .. no to Ci współczuje Jofka :shake: [quote name='madziasto4']Bułka z mleczkiem dobra jest :grins: Cześć Tigrunia.[/quote] Ano piśna :cool3: Cześć Madzko! Jutro foty bendom :grins: Urodzinowe :grins:
-
[quote name='Anusia & Alutka'] Z beznazwowej Tigrunia ;)[/quote] Acha :roll:
-
[quote name='maggiejan']Nie zupełnie chodziło mi o to ,że kasza szkodzi, tylko o to, że przelatuje przez psa jak woda przez sito i on nie wchłania żadnych składników odżywczych.[/quote] Chyba Ci sie z ziemniakami pomyliło
-
Ja w ogóle nie mam apetytu ostatnio :shake:
-
Cześć Jofka! Co Ty taka rozśpiewana z rana ? :cool3:
-
e .. Anusia .. Ty te 13 milionów wygrała ?? Podziel sie :evil_lol: Dobry w sobote :multi:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nie ma szans. Ale Wam musze powiedziec, ze kiedys spotkalam, wlasciwie zaczepilam babeczke z yorasem, ona jest z Walbrzycha i sie okazalo ze ma psiaka z tej samej hodowli co Alusia jezd :loveu:[/quote] No własnie .. a z jakiej to hodowli w ogole Alutka jest ? Dobry dzień :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka'] Tigrunia co tak szybko??[/quote] Bo do pracy Anusia .. do pracy dziś :placz: [quote name='Jofka']hehehe poważna sprawa.... a z tymi stołami to może jakaś ściema??[/quote] Nie wiem.. napisałam do tego kolesia .. zobaczymy co mi odpisze [quote name='Jofka']UUu wreszcie nasza pięknoszka!!! Jessi jaka rozciągnieta na łóżku...tej to dobrze.....a gdzie jej łoczy??? hehe nie widac ich w ogóle... Zyczymy jutro milego dzionka!!!:lol::lol:[/quote] :loveu: Dzisiaj tak spała,ze myślałam, ze się zesikam ze śmiechu! Rano o 4 jak TZcik wstał to ona tak była rozciągnięta i wtulona w poduszke :loveu: Wcale nei myślała,zeby wstać :evil_lol: Dzień dobry wszystkim Ja juz oczywiscie w pracy siedze.. :angryy: Ale jestem zła :angryy:
-
w Toruniu debiutu nie będzie .. :shake: Dopiero w kwietniu w Inowrocławiu lub Grudziądzu .
-
Ja zamówiłam juz dla Jessi pidzamkę z polarku bo u nas w domu tez zimno i zal mi jej tak zostawiac bo jak wychodzę z domu to wyłączam grzejnik i tak przez pare godzin potrafi sie do 13 st. wyziębić :shake:
-
[quote name='Aga76']Fakt, spały później jak dwa susły :evil_lol:[/quote] Suślice chyba :loveu::evil_lol:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]mamy tak suki po 2,5kg - Megi i Coco :cool3:[/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]a max. 3kg waży Ambra ;)[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] To jeszcze nie tak źle .. ja nie wiem jak tą Jessinę zmusić do jedzenia .. :shake: Ostatnio kupiłam jej w foremce Animondę i zmieszałam z suchym i bardzo ładnie zjadła .. chyba muszę jej to juz na stałe do menu wstawić :cool3:
-
No .. ja jestem ciekawa jak ta moja Jessi bedzie stała .. jak jest ze mną sama to ładnie stoi ale jak juz wchodzi do pokoju TZ to koniec ..:angryy:
-
A Miki orzy tym kominku .. :loveu: .. ach .. też bym tam sobie polezała :loveu:
-
Ojj.. jak ślicznie maxiu śpiocha :loveu::loveu:
-
Noo.. ja też nie mogę się doczekac :loveu:
-
Przynajmniej się dziwczyny porzadnie wybawiły :loveu: