Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='madziasto4']I ja też!! Się skupię na myciu, a tam mi się przypali :stupid:[/quote] A co wy wymyślacie .. ja mam zlew przy kuchence (i u siebie i u mamy tak samo) i zawsze cos tam zdąze umyć.. Wiecie co mi sie dzis rano przydarzyło ?? Otoz wstałam sobie o 9 i udałam się do kuchni zeby zrobic herbatke .. Patrze a tam co ? Łacio na szafkach sobie łazi wiszących ..no dobra se mysle .. tak mu pozwoliło to niech se łazi . No i nachylam sie co by właczyć gaz (nachylam sie bo czajnik juz stał i trzeba było patrzec czy sie zapali ten gaz, czy nie ) no i wiecie co sie stało ?? :crazyeye:
  2. [quote name='Anusia & Alutka']w trakcie robienia to ja robie a nie myje! cze[/quote] No ale jak Ci sie tam coś smazy, czy gotuje to nie mozesz czegos umyć w tym czasie? Cześć Ci :) Ludzie.. ale się zaczytałam w dziale "Wystawy" .. normalnie nie moge sie oderwac!
  3. [quote name='Anusia & Alutka']Czesc! Sluchajta, zrobilam chinolskie zarelko. Bylo piszne :loveu: Slodko-kwasne na maxa. Ino robilam je 2,5h :cool1: A tera jestesm straaasznie senna. Madzka cholero![/quote] O matko.. kto teraz po Tobie bidulko posprzata ? :shake: :evil_lol:
  4. [quote name='Jofka']jak tam Tigrunia minial dzionek??....aaa musze Ci sie pochwalić Tolek za 3 dni ma urodzinki, pół roku, i zamówiłam mu 5 kokardek, hihi ale beda piekne foooty!!! tylko pssssssyt:loveu::multi:[/quote] No no .. poważny wiek :cool3: No nie moge się już doczekać tych fotek :loveu:
  5. [quote name='pysiulka86']Juz ogoliłam uszka mojej Kini, moze dzis pokaze efekt :) Nie wiem czy dobrze wyszło, zobaczycie - ocenicie moją ciezka prace :)[/quote] Ojj. ciekawa jestem efektu .. dawaj szybko fotki :lol:
  6. [quote name='Jofka']Jessi jaka mądralińska!!!![/quote] :loveu::loveu:
  7. Ja ostatnio Jessi też nie suszę, ale nie wydaje mi się to dobre jak ona tak sie tarza i wyciera te włosy o wszystko co możliwe :shake: Chyba znów ją zaczne suszyć.
  8. Ale ma fajną zimową kurteczke :loveu: Oczy sie dopasowały :evil_lol:
  9. Dobry Madzka :multi:
  10. Dobry dzień :multi:
  11. [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Beatko. Pierwszy filmik z Jessi mnie rośmieszył :lol: Aris robi tak samo, jak powiem mu "Leżeć!". Kładzie tylko przednie łapki, a pupę ma w górze. Się rozleniwiły te nasze yorki. BTW ja zawsze po "Leżeć!" mówię "Turlaj", więc i tak musiałby się położyć.[/quote] Witaj :multi: Ja zazwyczaj czekam aż się całkowicie położy no ale to było tak szybko na potrzeby filmu więc można jej wybaczyć :loveu:
  12. Dobry Kasieńko :multi:
  13. Dobry A&A :multi:
  14. [quote name='Sara_i_Aris']Cześć :calus: Tylko jedna Beatka tu weszła, więc zdjęcia wstawiam chyba tylko dla niej. [/quote] :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: Bardzo, bardzo , bardzo dziękuje:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :loveu: Śliczne foty :loveu:
  15. [quote name='iberia']ćwiczymy cwiczymy choć nie idzie łatwo :) ale nastąpił przełom stała ostatnio 15 minut!!!! teraz niestety jest chora ma angine :([/quote] 15 minut ?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Kasiu i ty mówisz,ze nie idzie łatwo ?? Tyle to Championy nie stoją nawet :crazyeye:
  16. Cześć Kasiu :multi: Ale Matuś ma łapki fajne :loveu:
  17. Ślicznie :loveu:
  18. Ojej .. nam teraz też się zakręciło :evil_lol: Mona o co chodzi dokładniej z tym bankomatem ? Co się stało.. bo nic nei zrozumiałam :shake:
  19. [quote name='Mona4']Witam milutko i zaraz uciekam bo musze sie isc wyspowiadac do dzielnicowego:evil_lol::mad:[/quote] Witaj Mona :multi: Musze iść do Ciebie może coś napisałaś dokładniej o co chodzi z ta wypłatą bo nic nie zrozumiałam :shake: [quote name='madziasto4']Cześć ludu :hand:[/quote] Cześć Ci ludziu :loveu:
  20. [quote name='Jofka']hehe kusząca propozycja.... śliczny avatar...Nesjanka śliczne są Twoje grzywacze....zastanawiam się czy to nie będzie kolejny piesek jaki nabędę....myślę jeszcze nad westim[/quote] Ja tez myślałam o Grzywaczu, ale jednak wole drugą Yorczkę :loveu: Szafirku dawno nie pokazywałeś Feniksia .. urósł chłopak :loveu:
  21. [quote name='Jofka']Hej Tigrunia!!!dzisiaj go zmuś go gotowania!!!!;)[/quote] Cześć Jofka :multi: Dziś to raczej nie bo z wczoraj klopsiki mam [quote name='Pegaza']cze :p taa mowa o gotowaniu hm jak powiem ze moj m-a umie gotowac nawet ciasta piec to nie uwierzycie:lol: a anusia zas bydzie wniebowzieta:evil_lol: ale taka prawda choć ja wole sama w kuchni gotować bo jak potem wejde do kuchni i widze ten bałagan do zmywania, niby gotowac umią ale dlaczego taki bałagan wkoło robią tego nie rozumiem:roll:[/quote] A mój tyż ciasta robić umie :loveu: Tylko nie w domu .. :angryy: [quote name='Anusia & Alutka']Ojej to ja tyz balagan straszny robie :shake: Sterta garow do zmywania pozniej... I czego mam byc niby wniebowzieta eeee? Dyc on Twoj a nie moj, to z czego sie cieszyc maaaaaam? :placz:[/quote] Cze Anusia Ja tam zawsze sprzątam w trakcie robienia i na koniec bardzo mało garów zostaje
  22. [quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Hej dziewczyny tak sobie patrzę o czy tu dyskutujecie:p…co prawda miałam się uczyć na zaliczenie:lol:…ale musze przyznać ze ja mam ten sam problem cały dom na mojej głowie i nawet jak wracam dużo później z uczelni niż on pracy to jeszcze czeka aż ja cos zrobię na obiad:roll:….ale to jest denerwujące!:angryy::lol:! A wiem że potrafi, jak byłam chora mogłam liczyć na obiadek a teraz może raz na miesiąc jak już się nagadam:evil_lol:. Powiedzmy sobie prawdę tu nie ma filozofii… im się po prostu nie chce;)!! To samo jest ze sprzątaniem…facet wychodzi z założenie ze to są obowiązki kobiety…ale my chyba w średniowieczu nie żyjemy:lol:??[/SIZE][/FONT][/quote] Cześć Aniu ! :multi: Zgadzam sie z Toba w 100%!! Mój właśnie taki jest .. patrzy az ja coś zrobie :angryy: Za sprzątanie też się nie bierze No chyba, ze go zmusze :mad: Masakra z tymi chłopami! :placz:
  23. A to dla wielbicieli białeczek :loveu: 3 i ost. filmik [url=http://www.wrzuta.pl/film/lhvCetZVgb/p1060869][img=http://c9.wrzuta.pl/wm18810/8bcdfab90017de5247829de7/P1060869.jpg][/url]
  24. [quote name='madziasto4']Eee nie wierzę, jak torty robi, to obiadu nie zrobi? :hmmmm:[/quote] No dobra.. lepiej się upewnie .. Jutro go poprosze :loveu:
  25. [quote name='madziasto4']To zagoń go kiedyś do kuchni jak będzie miał torchę wolnego i niech coś upichci:p Ale znowuż niektórzy dwie lewe ręce mają do gotowania:lol:[/quote] Myslę, że nie da rady bo .. on chyba należy do tych niektórych :placz:
×
×
  • Create New...