-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='madziasto4']Potrzebuję wiedzieć co to skrobia kukurydziana. I wyślę kogoś po kasztany wodne, cokolwiek to jest :evil_lol: Znaczy to podobno purée z puszki dostępne u nas :hmmmm: "Chora" nie, ale chora taaak. Gorączkę mam głąbie.[/quote] Te .. Madzka a ja mam pytanie .. bo tak sie wczoraj wieczorkiem zastanawiałam nad wykonaniem tej Chińszczyzny własnoręcznie (tzn. nie mrożoną kupic tylko samemu wkonać .. b zaraz sie któraś doczepi:p) tylko powiedz mi czy są gdzieś w sklepach te ich grzybki (nie wiem jak sie nazywają.. coś na m.. mao.. mong .. :niewiem:) Cze Anusia .. dawaj Alutke!!:mad:
-
[quote name='Kasia']Jutro idem se na uzupełnienie pazurków :loveu: A pojutrze idem do lekarza, takiego do którgo bardzo nie lubiem chodzić :shake:[/quote] [quote name='Anusia & Alutka']Ja mialam jutro isc ale ide w piatek :grins:[/quote] Co wy tak szybko uzupełniacie ?? :-o Moje jeszcze z tydzień SPOKOJNIE wytrzymają! Dobry Kasiu Fidlasto-przezarta :loveu:
-
Doberek.. Ale ciacha pyszneee.. :loveu:
-
[quote name='Magda_Miki']Ty gamoniu:evil_lol:! Toż to inteligentny pies jest. Było leżenie, było!:lol: Madzia trzeba było wrzucić Torka do wanny:eviltong:[/quote] Inteligentny .. na swój sposób :evil_lol: Jakby Madzka go tam wrzuciła to cwaniak Toro by zawału dostał a nie ryba :evil_lol:
-
[quote name='Jagódka&Uzi']A Wy co się obijacie, czekam na nowe zdjęcia!:)[/quote] Przyjedź i nam zrób to będą :cool3:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Tigrunia :loveu: bez Ciebie nasze forum byloby czarno-biale jak zdjecie Torka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG][/quote] :cool3: Polecam sie na przyszłość :cool3:
-
[quote name='madziasto4']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] [quote name='Anusia & Alutka'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG][/quote] hahaha.. ale śmeszne :p
-
[quote name='Jofka']heheh a no mam, myslałam nad bannerkiem,ale wole miec przypomnienie o wieku mojej slicznosci!!!!....bo zapominam zawsze:oops:[/quote] Wyrodna matka :mdleje:
-
[quote name='madziasto4']Te, ofiara, a kojojowego ozora nie widzi? :roflt:[/quote] O masz Ty!! Faktycznie nie zauwazyłam!! :crazyeye:
-
[quote name='Jofka']jednak yorczkę?? a nie pana??....ja właśnie nie wiem co,ale mam tyle milosci,ze jeszcze hcce przelac na jakas mala istotke i zeby Tolek mial towarzystwo...grzywacze mi sie bardzo podobają i westy tez, ale yorczek nr 2 tez super nie wiem nie wiem....na razie o tym nie mysle....chociaz ostatnio sie okazalo,ze mamy przyjaciolka ma yorczka sunie i moze cos by z tego bylo, Tolus by sie przykrecil i wtedy bym sobie wziela malego robaczka....nie wiem nie wiem....mama mnie z domu wyrzuci[/quote] Nie, nie .. bedzie siostra :loveu:
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=99311[/url] Bardzo prosze :)
-
zaraz Ci dam link do dziewczyny, która robi ..
-
Dzień dobry :loveu: Chłopaki z rana za zabawe sie wzieli :loveu: A taką fotke (TORO) to mozna ustawic w aparacie na czarno-białe i masz :cool3:
-
[quote name='Jofka']beheheehehee ale opowiesc...hhihi biedny kotek!!!!!:crazyeye::crazyeye::lol::lol::lol:[/quote] Jaki bidny kotek ?? To ja biedna!! I moja biedna ręka i noga :placz: A ta łajza ja nie wiem jak chodzi, ze ciągle skadś spada :p [quote name='Anusia & Alutka']Ja jak jestem niezalogowoana, to widze, ze posty sa napisane np. o 12:12 a po zalogowaniu 11:15. Dobry Tigrunia! Jak ręka? Nie boli? :evil_lol:[/quote] Dobry Anusia ! Ręka nie boli ino szczypie jak ma kontakt z wodą :-o [quote name='Pegaza']witam tigrunie:p miłego dnia życze[/quote] Cześć Dario-Ewo :multi: Dziękuję bardzo :) Dziś wracamy już do domku naszego. Mama z siostrą już są w drodze i nie bede musiała sie męczyć z tym kiciuchem :multi:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
tigrunia replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Sieciuszek']Dziękuję za ciepłe przywitanie. Postaram się szybciutko założyć galerę mojej małej ślicznotce. Jak czasu starczy to ruszymy z pracami już w sobotę :multi:[/quote] Czekamy z niecierpliwością :loveu: -
Kurde .. ale czemu wrocił ???
-
[quote name='Kasia']To cco się stanęło na miłość boską!!!!!! Trza mieć podzielność uwagi i tyle! :grins:[/quote] No juz mowie juz.. No właśnie! ;) [quote name='Anusia & Alutka']Moze mleko sie wylalo :hmmmm:[/quote] Jakie znowu mleko ?? Otóż szanowny ów kot spadł z tej szafki!! Prosto na mnie! Nie udało mu sie spaść na kuchenkę bo nad kuchenką wisi okap, który wystaje poza szafke no i on soadając z szafki poslizgnął się na tym okapie i wleciał prosto na mnie.. Tak mi się wbił pazurami w rękę , że az mi jego paznokiec w niej został :crazyeye: poza tym,ze jest cała pocharatana :placz: I nogi tyż mam podrapane :placz: A paznokiec wbił sie dość głęboko :/ No i tak został.. musiałam go wyciągać a ten teraz bez jednego pazura jest :shake: Co za goopol!:shake: A przedwczoraj sierota z komody spadł i wbił mi sie w dzinsy :angryy:
-
[quote name='Kasia']:roflt::roflt: TEN Michał to brat Marysi.[/quote] Ja wiem, ze to jej brat , ale jak on sie wziął spowrotem w PL ? Bo przeciez w USA był
-
Anusia jak wrócisz to powiedz skąd ten Michał sie wział ? Bo włączylam w połowie i w tej przychodni juz był :p
-
[quote name='Anusia & Alutka']Chyba rodzice sie juz tym zajeli. :evil_lol: Widzialam ze tato zmywal.[/quote] Ale chociaż tez sie cos najedli czy sama zjadłaś ?? :evil_lol: