Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ja tam raczej do okolic nie naleze :shake: ale dojechac moge :)
  2. Jeja .. ile fotek .. nie nadążam normalnie :p
  3. [quote name='Anusia & Alutka']Czesc Sarus. Postaram sie, a i owszem Alicje wstawic w czasie najblizszym. [/quote] :crazyeye: Nie wierze własnym oczom :crazyeye:
  4. Bry wieczór Anusia :loveu:
  5. [quote name='Magda_Miki']Przyszłam obejrzeć Twoją pannicę. Moim zdaniem wygląda cudnie i na pewno da radę na ringu. Jeszcze się okaże, że wypadnie lepiej od Ciebie (stres itd.):eviltong: Chciałabym Was zobaczyć[/quote] Zapraszamy w takim razie do Torunia :) Ja tez bede z Jessi ale tylko kibicowac Ibi i fotki robić :loveu:
  6. My tez mieliśmy bliziutko taką duuuzą łakę na którą chodziłam z bokserką, ale teraz juz ją ogrodzili i domki sobie stawiają :mad:
  7. Jeja.. tylko go nie ścinaJ!! :shake: Piknie teraz wygląda :loveu:
  8. [quote name='Magda_Miki']Hihi no to czekamy w takim razie na fotki:eviltong: Przyszłam w końcu, bo dawno nie zaglądałam;)[/quote] [quote name='Kincia']No to czas oproznic karte zgrywajac fotki na kompa i wstawic je tu :eviltong:[/quote] [quote name='Patikujek']jestem za, jestem za...:D:D:D:[/quote] Jutro moje drogie, jutro :)
  9. [quote name='Kincia']Akum. sie wyładowały :eviltong::eviltong:[/quote] Tak, tak .. a mi karta sie zapełniła :evil_lol:
  10. Piękne fotki,.. :loveu: A Oskarek z wami był?
  11. [quote name='madziasto4']Ale Tz wtedy nie warczy jak Miki, nie? :evil_lol:[/quote] A byś sie zdziwiła.. bo zacżął warczeć, że nei idziemy na zaden spacer tylko sprzątamy :mad: Choinki sie pozbyłam .. :placz: Musiałam, bo Jess myślała, że jest na dworku i sie pod nią załatwiała :mad:
  12. [quote name='Kincia']Witam :multi: Fotki fotki i jeszcze raz fotki:diabloti:[/quote] Cze Kincia :multi: Sama nie daje a od innych woła .. :mad:
  13. Ja mam do Warszawy jakieś 230-240 km .. nie jest az tak źle ;)
  14. Czesc :multi: No coś ty .. do Katowic za daleko mamy! Bedziemy w lutym w Toruniu ale nie bedziemy sie wystawiac a pierwsza wystawe planuje na kwiecien w Inowroclawiu.l :)
  15. No wstawać śpiochy i cykać te fotki!! Ja chyba zaraz TZa zwale z wyra i tez pójdziemy sie przejść
  16. Boze .. jak tam pięknie .. :loveu: Chciałam w sumie jechać latem ale skoro tak pięknie jest podczas okresu świątecznego to moze jednak w Grudniu sie wybiore :cool3:
  17. Takie brzdące są po prostu urocze .. :loveu: Zakochałam się :loveu:
  18. [quote name='Magda_Miki']Też jesteś typem kanapowca pod kocem?:eviltong: Ja uwielbiam ciepełko.[/quote] Ja tez uwielbiam ciepełko wiec jak wracam z pracy .. zanim się nagrzeje wskakuje pod kocyk :loveu:
  19. Witam się :loveu: Ale Arisek ślicznie na tym śnieżku wygląda .. :loveu:
  20. Ladyyork chciałam zapytać o szczotke bo mam taką samą i w ogóle nie zdaje egzaminu. Tobie się udaje rozczesać nią włoski suni?
  21. [quote name='Kasia']Cze Kamilko :loveu: Co nieładnie Beatko? Po prostu wszystko już wskoczyło na swoje tory, rytm dnia codziennego zachowany - jak się nie chcesz kłócić to nie wychodź za mąż :evil_lol:[/quote] O matko .. toć ja myślałam, że gorzej być nie może! Ja sie tak kłóce ze swoim, że szok!! Chyba codziennie i dosłownie o wszystko! Dziś prawie do Ikei nie pojechałam bo tak mnie wkurzył :angryy: Malowałam sie to mi zasłonił okno wiec mu powiedziałam, że mi przeszkadza to sie zaraz zdenerwował a ja jeszcze bardziej :evil_lol: Czasami są akcje nieziemskie ale nikt się nie bije i przemocy nie używa.. jeszcze :mad:
  22. A jak ty tą linke potem zbierasz do kupy ? Nawijasz ją na coś ? Nie poplącze sie ?
  23. Oglądałyście może "Dziewczyny z wyzszych sfer"? Przed chwilą się skończyło na TVP2 .. jak zwykle bekse puściłam :mdleje::bigcry:
  24. [quote name='madziasto4']Taa, hot-dogi dobre i tanie :grins:[/quote] Noo .. promocja jest i po 0,50 były ! :crazyeye: Limit 5 /os wiec 10 wzieliśmy i przed chwilą ostatnie zostały pozarte .. ja sie tak najadłam tym obiadem tam, ze tylko jednego zjadłam ..
  25. [quote name='Pegaza']ni ferie nie załatwione:roll: ha a m-a dziś byl w ikea nowe maskoteczki kupił miseczki i parasolke dla mnie sztuk 2 :cool3: bo to widać ze takie słabe przy wiekszym wietrze nie wytrzyma ... mi najbardziej smakuja hot-dogi niby takie zwykłe ale są dobre:p[/quote] No Ty to juz w ogóle masz blisko! Ale Ci zazdroszcze! U mnie mieli budować i coś im to nie idzie .. zrezygnowali na korzyść rozbudowy tych sklepów co mają :angryy: Parasole widziałam, widziałam.. a w jakim kolorze Ci kupił ? Ja na szare akurat patrzyłam bo takich pstrokatych to ja nie lubie ..
×
×
  • Create New...