-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Jeja .. ile fotek .. nie nadążam normalnie :p
-
[quote name='Anusia & Alutka']Czesc Sarus. Postaram sie, a i owszem Alicje wstawic w czasie najblizszym. [/quote] :crazyeye: Nie wierze własnym oczom :crazyeye:
-
Bry wieczór Anusia :loveu:
-
[quote name='Magda_Miki']Przyszłam obejrzeć Twoją pannicę. Moim zdaniem wygląda cudnie i na pewno da radę na ringu. Jeszcze się okaże, że wypadnie lepiej od Ciebie (stres itd.):eviltong: Chciałabym Was zobaczyć[/quote] Zapraszamy w takim razie do Torunia :) Ja tez bede z Jessi ale tylko kibicowac Ibi i fotki robić :loveu:
-
My tez mieliśmy bliziutko taką duuuzą łakę na którą chodziłam z bokserką, ale teraz juz ją ogrodzili i domki sobie stawiają :mad:
-
Jeja.. tylko go nie ścinaJ!! :shake: Piknie teraz wygląda :loveu:
-
[quote name='Magda_Miki']Hihi no to czekamy w takim razie na fotki:eviltong: Przyszłam w końcu, bo dawno nie zaglądałam;)[/quote] [quote name='Kincia']No to czas oproznic karte zgrywajac fotki na kompa i wstawic je tu :eviltong:[/quote] [quote name='Patikujek']jestem za, jestem za...:D:D:D:[/quote] Jutro moje drogie, jutro :)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
tigrunia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Piękne fotki,.. :loveu: A Oskarek z wami był? -
[quote name='madziasto4']Ale Tz wtedy nie warczy jak Miki, nie? :evil_lol:[/quote] A byś sie zdziwiła.. bo zacżął warczeć, że nei idziemy na zaden spacer tylko sprzątamy :mad: Choinki sie pozbyłam .. :placz: Musiałam, bo Jess myślała, że jest na dworku i sie pod nią załatwiała :mad:
-
No wstawać śpiochy i cykać te fotki!! Ja chyba zaraz TZa zwale z wyra i tez pójdziemy sie przejść
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
tigrunia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Boze .. jak tam pięknie .. :loveu: Chciałam w sumie jechać latem ale skoro tak pięknie jest podczas okresu świątecznego to moze jednak w Grudniu sie wybiore :cool3: -
Takie brzdące są po prostu urocze .. :loveu: Zakochałam się :loveu:
-
[quote name='Magda_Miki']Też jesteś typem kanapowca pod kocem?:eviltong: Ja uwielbiam ciepełko.[/quote] Ja tez uwielbiam ciepełko wiec jak wracam z pracy .. zanim się nagrzeje wskakuje pod kocyk :loveu:
-
Witam się :loveu: Ale Arisek ślicznie na tym śnieżku wygląda .. :loveu:
-
Ladyyork chciałam zapytać o szczotke bo mam taką samą i w ogóle nie zdaje egzaminu. Tobie się udaje rozczesać nią włoski suni?
-
[quote name='Kasia']Cze Kamilko :loveu: Co nieładnie Beatko? Po prostu wszystko już wskoczyło na swoje tory, rytm dnia codziennego zachowany - jak się nie chcesz kłócić to nie wychodź za mąż :evil_lol:[/quote] O matko .. toć ja myślałam, że gorzej być nie może! Ja sie tak kłóce ze swoim, że szok!! Chyba codziennie i dosłownie o wszystko! Dziś prawie do Ikei nie pojechałam bo tak mnie wkurzył :angryy: Malowałam sie to mi zasłonił okno wiec mu powiedziałam, że mi przeszkadza to sie zaraz zdenerwował a ja jeszcze bardziej :evil_lol: Czasami są akcje nieziemskie ale nikt się nie bije i przemocy nie używa.. jeszcze :mad:
-
A jak ty tą linke potem zbierasz do kupy ? Nawijasz ją na coś ? Nie poplącze sie ?
-
[quote name='Pegaza']ni ferie nie załatwione:roll: ha a m-a dziś byl w ikea nowe maskoteczki kupił miseczki i parasolke dla mnie sztuk 2 :cool3: bo to widać ze takie słabe przy wiekszym wietrze nie wytrzyma ... mi najbardziej smakuja hot-dogi niby takie zwykłe ale są dobre:p[/quote] No Ty to juz w ogóle masz blisko! Ale Ci zazdroszcze! U mnie mieli budować i coś im to nie idzie .. zrezygnowali na korzyść rozbudowy tych sklepów co mają :angryy: Parasole widziałam, widziałam.. a w jakim kolorze Ci kupił ? Ja na szare akurat patrzyłam bo takich pstrokatych to ja nie lubie ..