-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Jofka']e tam starsza....im starsza tym piekniejsza....ale jej najpeiekniejsze zdjecie to pierwsza fotka w samochodzie!!!:loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu::loveu:
-
[quote name='Jofka']witamy!!!! Tigrunia wczoraj specjalnie dla Ciebie zamiescilam zdjecie Misia w jednej z kokardek,a Ciebie nie byo!!!:placz::placz::placz:[/quote] Ale widziałam je dzis ! Sliczny Toleczek :loveu: Chce wiecej :mad:
-
[quote name='Ola164'] Pies marnotrawny Twardziel wrócił![/quote] :multi: :multi: :multi: Dobry w sobote :loveu:
-
[CENTER]:sweetCyb: :sweetCyb: :klacz: Tolek ma urodzinki :klacz::sweetCyb: :sweetCyb: :new-bday::BIG::new-bday::BIG::new-bday:[/CENTER] [CENTER]:tort::bday::tort:[/CENTER]
-
[quote name='Jofka']prawda,co do tego sie zgadzam!!!! dlatego ja wzielam Tolka mając cały miesiąc wolny, ponad miesiac!!![/quote] Ja tez wziełam wolne jak kupiłam Jessi :loveu: Jejka .. jakie tu śliczne psiątka się pokazują :loveu: A ja dam troche starszą Jessinkę [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/137/33b3aa26fecee9fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/99/437057a94a6f5688.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/99/a23bc7a504273366.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/97/a259310e183f305c.jpg[/IMG][/URL]
-
Ladyyork Twoja Ineczka rośnie jak na drożdzach :loveu: Edytko .. on jest boskI! Na ostatnim zdjęciu wygląda jakby na paluszkach stał :evil_lol:
-
Masz racje.. teraz im łóżko pójdzie :evil_lol: Co tu taka cisza na dogo zapanowała??
-
Dario-Ewo poślij dziecie na ferie :cool3:
-
Ależ pewnie, że się podobają :multi: Śliczne są :loveu:
-
Ojj.. ja tez bym chciała :multi: Tyle zwierzaków-świetna sprawa :evil_lol:
-
[quote name='Jofka']ano dam,ale później,bo teraz nawet nie mam sily strzelic fotek....dam dam,bo dzisiaj przyszły kokardki!!!!!!! Misiu wygląda w nich cudnie!!!!1:loveu::loveu::loveu:[/quote] Ooo.. no to pokaż nam tego przystojniaka :loveu: Ja w poniedziałek chyba kubraczek dostanę i pidżamkę to też fotki porobie :loveu:
-
[quote name='Jofka']szok!!! a ja myslalam,ze ZK to kultura!!!!!!...o jaaaaa wspolczuje,ze mialas taki nieciekawy dzien z rana....a ja sie ciesze,ze juz weekend:multi::multi:[/quote] No ja się będę cieszyć za 2 h jak stąd wyjde :multi: Tez jestem w szoku ! Na prawde nie myslałam, ze zastanę tam taki syf .. juz ciul z tym, że barak, ale w srodku mogło by być ładnie ! Ciekawe jak jest w innych oddziałach :roll:
-
Dobry popołudniowe :multi: Jak tam mija dzionek?? Ja w pracy jak to zwykle bywa :placz: Załatwiłam wczoraj sobie,ze przyjde godzinke później bo chciałam jechac te szklane stoły obejrzec i do Związku Kynologicznego wyrobić wreszcie Jessi rodowód .. no i tak 1. sprawa - stoły były zamknięte :angryy: Pół Bydgoszczy musiałam przejechać, zeby tam dojechać no i zaknięte na 4 spusty :angryy: A na drzwiach było, że czynne od 9-17 a ja byłam o 10:10 no i co ?? :angryy: Ale byłam wściekła :angryy: Juz napisałam maila do tego gościa co on sobie mysli, ale jeszcze mi nic nie odpisał 2. sprawa.. ZKwP o/Bydgoszcz! O zgrozo!! Toć to jakiś barak był a nie oddział Związku!:crazyeye:! Na prawde budynek wygląda jak jakaś szopa i to jest przy Filharmonii Pomorskiej :crazyeye: Byłam w ciężkim szoku jak to zobaczylam! A najlepsze było to : otwieram drzwi wejsciowe a tam co ? Na wprost kibel!! Otwarty!!:crazyeye: Syf, bałagan i nic więcej .. na prawo były drzwi do sekretariatu wiec weszłam.. bałagan jak nie wiem, wszedzie pełno papierów i porozwalane segregatory :crazyeye: W następnym pokoju siedziała Andzelika (od Lazurytów) i cos tam klepała w komputer. Jestem niemile zaskoczona tym bałaganem tam.. :mad: No to by było tyle .. wyżaliłam sie
-
[quote name='Anusia & Alutka']:turn-l: hihihi :evil_lol:[/quote] Ta znowu tym palcem wywija no .. :shake: Cze Kasieńko :multi: Juz przygotowana do przyjazdu mężulka?? SPA byłaś? U kosmetyczki ?? Czy tylko pazury ??:loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']I tam Sheraton. Mariottowi do pięt nie dorasta cenami...[/quote] No nie wiem.. Sheraton w koncu na całym świecie ma hotele a Mariott tylko jeden :roll: .. chyba.. [quote name='Anusia & Alutka']Fu cwinia. No wlacha makarony! Ja bym kciala przepis na spagetti ale robione od A do Z, bo tera to sos ze sloika uzywam i przyprawiam wg upodoban.[/quote] No to ja Ci dam przepisa na sosik serowy do makaronu :loveu: Mniiiaaamm.. Tylko makaronu nie robie bo spaghetti sie chyba samemu nei da zrobić :roll: No wiec ja robie tak : biore sobie rondelek, gotuję w nim gęstą śmietanę , roztapiam w niej jeden serek pleśniowy jakiś i dwa serki topione jakieś , dodaję świeżej bazylii , tymianku i sosik do spaghetti gotowy :lol: I jak szybciutko :lol: Dobry Madzka .. co słychać nad morzem?? Sztorm jest ? Bo mój TZ nigdy nie widział i chce jechać zobaczyć :evil_lol:
-
[quote name='Kasia']Ja też zmementoczona jestem... Byłam u lekarza, źle się czuję i jakoś tak słabo mi jest :shake:[/quote] O matko :crazyeye: Kasiu .. drugi Łukaszek będzie ?? :loveu: Dobry Anusia glonowata :loveu:
-
Piękna stronka :multi:
-
Cześć Jofka :multi: Daj jakieś fotki, co ? :oops:
-
Kris jest zabójczy :loveu: .. ale poza :evil_lol:
-
[quote name='Jofka']one tak napisały a ja tylko pytam... a nie pytam dlaczego Ci minal az tak cudnie:razz::razz: Witam witam i pozdrawiam[/quote] No przeciez Ty napisałaś, ze szampańsko, bo mnie nie ma :obrazic: I mi wieczór mibął nudnie, nie cudnie ;) Mykam spać.. Jutro jade do ZK wyrobić wreszcie Jessi ten rodowód bo wypłate dostałam :cool3:
-
[quote name='madziasto4'] Czterema łapami na Ciebie spadł? Jak to mają w zwyczaju koty.[/quote] A właśnie , ze nie .. bo dwiema :roll: On raczej nie spada na cztery łapy .. To taka kocia sierota jest :evil_lol:
-
Ojej.. jaką Avis ma muszkę słodka :loveu: