Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Kasia']Ja też chce IKEE w Krapkowicach!!!! Bry wieczór Beatrycze :loveu:[/quote] Sprawdziłam na mapie gdzie te Krapkowice i stwierdziłam, że do Katowic masz bliżej niż ja do Poznania :cool3: Bry wieczór :multi: [quote name='madziasto4']Fajne mają te rzeczy w Ikei nie? :grins:[/quote] Ano fajne.. tylko kasy duzo trzeba miec bo tu cos 20 zł, tam 30 a z pustą torbą nie da rady wyjść :shake: W sumie najwięcej to do mojej cudownej kuchni se kupiłam :loveu:
  2. tigrunia

    wymioty

    O Boże .. To straszne! :placz: Strasznie Ci współczuje :-(
  3. Nooo .. widze,ze Kasienka juz wróciła :evil_lol: I jak było ? Ach.. zaraz sie pokłóciliście .. nieładnie ! :shake:
  4. [quote name='koregra']Ale misiaczek :loveu: tigrunia to jak Jessi będzie mieć małe to sobie wszystkie zostawisz:cool3: i będziecie jedną wielką rodziną ;)[/quote] Hehe.. fajnie by było :loveu:
  5. My tez mamy jeziorka niedaleko (jakies 15 km) i tam normalnie tydzien temu na łyżwach jezdzili! :crazyeye: Ja bym nawet koniuszkami palców na takim lodzie nie staneła! :shake:
  6. Dobry :multi:
  7. [quote name='Magda_Miki']Wiem tigrunia, że Ty chcesz ubierać Jessi podczas swojej nieobecności, bo jest zimno, ale trzeba unikać przesady;) Potem będziesz miała wiecznego zmarźlucha.[/quote] Ale ona się cała trzesie jak ja wracam z pracy! Jak mogę jej nie ubrac? Przy 10 st. na prawde robi sie zimno po jakims czasie .. Ja na pewno bym po 5 minutach juz sie trzasła bez kołdry i jeszcze kocyka na to!
  8. Przynajmniej się chlopak rozgrzał :evil_lol:
  9. [quote name='Jofka']na pewno mozesz takie kupic i w innych miejscach....a moze cos Ci sie spodoba w Ikei???:cool3:[/quote] Spodobał mi sie jeden blat w ikei ale za nic nie mogłam nóg do niego znaleźć odpowiednich więc nici :shake: Ale za to mam już podkładki pod talerze na ten nowy stoł:evil_lol:
  10. [quote name='madziasto4']Linki do nauki przywołania :cool1:[/quote] No juz doczytałam .. a ja właśnie odwrotnie .. najpierw Jessi wyprowadzałam na flexi i teraz ją musze nauczyc na króciutkiej smyczy bo jak na tych wystawach bedzie mnie ciągnąć to masakra będzie .. :shake:
  11. Ofi jaki ma kubraczek świetny :loveu: Do twarzy mu w nim :loveu: Edytko ja tez sie tej rozłaki boję .. co to będzie jak już Jessi będzie miała szczeniorki i będzie trzeba je oddać do nowych domków :placz: To straszne :placz:
  12. [quote name='danani']A co to Madzia? na linkach ich prowadzasz? i jak Ci się sprawują - opowiedz ;)[/quote] Właśnie .. co to za sznurki ?? :crazyeye:
  13. [quote name='Pegaza']Witam :p nie mam dzis weny do niczego....:roll:[/quote] witaj Dario .. Jak tam .. ferie załatwione ? :razz: [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Beatko. Nie lubię, kiedy gdzieś jest bałagan :shake: Już nie raz spotkałam się z tym, że jak gdzieś poszłam, to był syf. Wtedy nie czuję się w takim miejscu dobrze i zamiast skupić się na tym, po co poszłam, to myślę tylko tym, żeby jak najszybciej stamtąd wyjść.[/quote] Cześć.. Ja mam dokładnie to samo .. Przede mną stała babka i bardzo długo coś tam załatwiała i juz sie denerwowałam,ze musze tam tyle csiedziec .. wrr.. [quote name='madziasto4']Nie ma nikogo? :hmmmm:[/quote] A no nie było, ale już jestem.. Byłam w Ikei w Poznaniu .. wydałam na szczęście tylko 105,83 zł :loveu: no i obiad, którym do teraz jestem zszokowana! Na obiad [B][U]dla 2-ch osób [/U][/B]wydałam 14,47!:crazyeye: Hehe.. i to taki,ze sie na prawde najedliśmy! Było po 10 szt.klopsików szwedzkich , frytki i dzem z borowki polozyli na talerzach :/ Do tego wzielismy jedna pełną miseczke surówek (różnych) i picie do woli , czyli ile sie chciało tyle sie lało! :crazyeye: Ja chce IKEE w Bydgoszczy!! :placz: Bede się tam stołować :evil_lol:
  14. [quote name='Berek']A robienie na podlogę to taka tragedia...? :lol: Szczerze mówiac nigdy nie używam mat, pieluch, gazet ... przy szczeniakach - wolę po prostu ścierać. Psy dośc mocno się zauczają i wolę tuż po skończeniu kwarantanny nauczyć psa że "to" się robi tylko na dworze i - po klopocie. Jesli wprowadzamy rozwiazania zastępcze (maty, kuweta itd) - to będziemy mieć psa załatwiajacego się w domu do końca życia. Czasem na maty i do kuwety, a czasem... nie. :evil_lol: Yorki odpowiednio przyzwyczajone nie mają ani więcej, ani mniej problemow z czystością, jej zachowywaniem, niż inne rasy.[/quote] Gorzej jak sie ma drewnianą podłogę, którą ja mam prawie wszedzie .. wtedy nic nei da scieranie bo zapach i tak przejdzie głęboko w dechy :shake:
  15. [quote name='Jofka']lepiej tam nie kupuj tego stolu, jak oni sobie tak pogrywaja!!!! szok!!! niesolidna firma widac!!!!:mad::mad::mad:[/quote] No zobacze .. jak mi sie spodoba to musze kupić .. nie ma wyjścia :roll:
  16. Dobry Kasieńko .. Odsypiaj to witanie i przyłaź tu prędko :evil_lol:
  17. Kurcze .. dostalam 10 wypłate i coś czuje, ze nic z niej nie zostanie :placz: A jeszcze ten nieszczesny stół musze kupić.. kurde ale mnie facio wkurza .. nic nie odpisał a dzis tez mogłabym pojechac bo to po drodze jak na Ikee jade .. Nie , jednak nie po droodze .. cos mi sie z Toruniem pokręciło :/
  18. [quote name='Anusia & Alutka']1. ale ja wiem. 2. gamoniu ja tez reklame lubelli widzialam :roll:[/quote] [quote name='Anusia & Alutka']Bedzie mie reklama lubelli zbywac :roll:[/quote] Ja tez widziałam, ale to ja to wymyslilam!! Pierwsza bylam!! Nie tam zadna lubella!! [quote name='Jofka']ja tez w weekend sobie posiedze....tylko gdzie ta Tigrunia, byla na chwile i prysla:mad:[/quote] Tigrunia była wieczorkiem na dłuugim spacerku z piesiem a dzis jedziemy do Poznania :) Tylko coś mnie TZcik wkurza bo pojechal do mamuski i cos nie wraca :mad: [quote name='Jofka']nooo nikogo!!!:nonono2::puppydog:....zostawiły nas!!! o niech mnie grzaniec??? pyyyyycha,a z taka przyprawą do grzanca??? mi by sie przydal,bo zimno tak po kapieli!!!!:thinkerg:[/quote] A mi mamuska z Czech przywiozła przedwczoraj likier kokosowy :loveu: Ale zostawiam do urodzin .. to niby jak malibu z mlekiem sie pije :cool3:.. juz nie moge sie doczekać :multi: Dobry bobry ..
  19. jessi pierwsze co to sie ładuje pod kołdre :loveu: Nawet teraz jak nikogo w łózku nie ma jakoś się pod kocyk wgramoila :evil_lol:
  20. Aaa.. a daleko masz na tą impreze ? Ja dziś do Poznania jade do Ikei
  21. O matko.. gdzie ona jest ?? Aguuusssiiiaaaa wracaj !! Juz tak długo Cie nie ma .. :placz:
  22. [CENTER]:new-bday::BIG::new-bday::BIG::new-bday::BIG::new-bday: :tort::bday::tort::bday::tort:[/CENTER]
  23. [quote name='Magda_Miki']Jak chcecie, ale myślę, że tak zimno to u Was nie jest (niektórych), żeby zakładać psu piżamę na noc... Jeśli śpi w łóżku to problemu nie widzę, bo zawsze może wejść pod kołdrę. Jeśli śpi w posłaniu to można przecież przesunąć je bliżej kaloryfera:roll: W domu temp. jest zawsze powyżej 13-14 stopni, czyli co, na dworze przy 10 stopniach też będziecie ubierać? Pies jest psem i czasami nawet nie zdajecie sobie sprawy, że odczuwacie zimno szybciej niż nie jeden pupil.[/quote] Modzie nasz kochany .. ja to sie zaliczam raczej do tych "niektórych" Co prawda pidzamka nie będzie służyła do spania bo w nocy akurat mamy ciepło tylko jak ja wychidze z domu to grzejnik wyłączam (mam na prąd i boje sie zeby jessi czegos nie zrobiła typu przegryzienie kabla) a jak przychodze z pracy to w pokoju juz jest 10-11 st. jak ona 9 godzin ma siedziec w takiej temp.to chyba jasne,ze jest jej zimno .. dlatego ją ubieram :)
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Uprzejmie donosze, choc bardzo sie tym brzydze, ze Wladza lamie regulamin offtopujac w temacie o spiacych aniolkach. Faktem jest, iz przedstawiony na fotografii zwierzak rasy pies najprawdopodobniej spi, aczkolwiek daleko mu w snie tym, spowodowanym upojeniem alkoholowym, do aniolka :cool1:[/quote] :mdleje::mdleje:
  25. Imprezka rano ?? :crazyeye:
×
×
  • Create New...