-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Ja mam z jednej Asa, kawałek dalej Inter Marche a z drugiej strony Carrefour .. no i jakby sie postarał to do dwóch Kauflandów tez sie dojdzie .. aaa.. i Tesco ciut dalej :cool3: Ale do żadnego z nich piechotą nie chodze :evil_lol:
-
[quote name='Jofka']ej ej ej ja tu o niczym takim nie pisalam....w sensie,ze chcialabym tak naprawde, tylko napisalam,ze ta mamy kolezanka tak spontanicznie zareagowala,ze mogllibysmy zalozyc rodzinke w formie zartu, a zreszta.....[/quote] Ok,ok :) Tylko przemysl dobrze zanim .. no wiesz ;)
-
[quote name='Jofka']tutaj to nawet zazartowac nie mozna.....szok:diabloti:....Tolek jak sie bedzie chcial zabawic to mu pozwole....!!!!!! ale oburzenie no dajcie spokoj szok....normalnie czuje pietno sankcji rozsianej hheheheheheheh:lol::lol::lol:[/quote] Jofka ja również nie popieram rozmnażania psów bez rodowodów :shake: No ale cóż .. To jest tylko i wyłącznie twoja świadoma i przemyślana decyzja;)
-
[quote name='Jofka']Jessi,ale piękność!!!!!...ale ma już długie włosy:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękujemy :loveu:
-
[quote name='Jofka']co??? o co chodzi???[/quote] Cicho Jofka.. Ty nie mów takich rzeczy bo Cie zaraz tu zlinczują! ;)
-
[quote name='madziasto4']Mun. Anusia widziała, więc widać sprzedają :evil_lol: A poważnie, to nie pomyślałabym, że w Plusie mogą być artykuły kuchni orientalnej :hmmmm: A mam przecież Plusa niedaleko siebie.[/quote] Mun.. musze to sobie wbić do głowy :p Plus.. plus.. plus.. już chyba wiem .. to takie pomarańczowo-niebiieskie logo ma ? To jest chyba niedaleko mojej pracy
-
[quote name='Jofka']a ja Ciebie nie przekonałam do faceta??:mad:[/quote] Nie moge mieć Jofka faceta bo za często mi sie bedą rozmnażać :p Libres .. słodkie te Twoje maluchy :loveu: Macie tu Jessi -zdjecie robione w jej urodziny (8 m-cy:loveu:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/137/eac9c96be1024ca1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='madziasto4']Sieć telefonii komórkowej. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No ciekawe czy mi tam grzybki m... jakos tam sprzedają
-
[quote name='Anusia & Alutka'] No ile bede z jednymi lazic?[/quote] No tyle ile sie bedą trzymać :lol:
-
Jeszcze jej nie ma ?? :crazyeye: Aguś wróc! :placz:
-
[quote name='Pegaza']a ja dziś jestem bez obiadu:roll: i dzień mam do doopy:angryy:[/quote] Bidna.. :shake: [quote name='Anusia & Alutka']Nie miej do doopy :loveu: Tigrunia, grzybki to nawet ostatnio w plusie widzialam, identyczne jak te co Madzka wstawila. Sie rozwijamy :razz:[/quote] A co to jest Plus ?? Ja zakupy najczęściej w Asie robie albo Kauflandzie
-
[quote name='agnilale']To dbaj o nia aby sie nie przeziebila,biedulka[/quote] Oczywiście, że o nią dbam.. Ma fajny nieprzemakalny kubraczek i sobie w nim chodzi jak na dłuzej gdzies idziemy ale teraz-zimą nie przebywa długo na dworzu.. [quote name='Jofka']heheh juz myslalam,ze chcesz bidulke na dwor poslac w pizamce:evil_lol:[/quote] No coś Ty :evil_lol:
-
No.. mój York też ma język :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/137/3a535a9349786e00.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='agnilale']Czy twoja perelka bedzie wychodzila w pidzamce??[/quote] Niee.. wychodzić będzie w kubraczku a pidzamka by nie zdała egzaminu na dworzu:shake: Pidzamkę kupuję jej dlatego, ze mamy teraz dość zimno w domu bidna sie trzęsie z zimna
-
[quote name='Jofka']od razu tam wyrodna, wiesz!!!!....słaba mam pamiec po prostu!!![/quote] Tak, tak ,... tak se tłumacz :p Apropo ubranek to zamówiłam dziś dla Jessi drugi kubraczek na zmiane jak tamten w praniu bedzie i pidżamkę żeby jej cieplo było jak wychodzimy z domku :loveu:
-
[quote name='Jofka']nie chcesz parki?? faceci sa super!!![/quote] Niee.. postanowione, ze będzie dziewucha :loveu: Przekonały mnie Capryśka i Fionka :evil_lol:
-
No wiedziałam, ze coś na m .. :multi: Dzięki Madzka .. jak będę robić to się odezwe po przepisik jakiś :cool3: Dziś zrobie mrożone bo kupiłam to szkoda, zeby sie zmarnowało