[quote name='Jofka']nooo dawno Cie u nas nie było!!!! milo,że wpadłaś
przyszłam się przywitać!!! nie było mnie w weekend to nic nie mogłam do Was napisać....piękny weekend
Tigrunia Ty to jesteś taka niezdecydowana!!! hihi:loveu:[/quote]
No to opowiadaj jak ten weekend Ci minął .. :loveu:
No jestem, jestem ..i co zrobie :roll: